reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja na mojego nie moge narzekac :) sam wszystko chetnie robi chociaz niekiedy musze 3 razy powtarzac i jak kurze wyciera to palcem pokazac ale gotowanie wychodzi mu swietnie :) ogolnie od kad wyjechal na studia zaraz po liceum do wrocka tak 8 lat sam sobie dawal rade wiec duzo umie :)
Ja to jestem pedantka najlepiej lubie zrobic wszystko sama zeby bylo po mojemu ale w ciazy odpuszczam choc jeszcze tez wszystko jestem sama w stanie zrobic :)
Synek przejal geny po mnie lubi odkurzac nawet podlogi myc i zabawki na swoje miejsce odklada :)
Claudia bidulko za mna chodzi kfc od kilku dni ale narazie odpuscilam bo potem mur beton bede 3 dni zdychac ....ehh...
Spokojnej nocy :)
 
hej dziewczyny :-) witam się poranie :-) chciałam zainteresowanym obwieścić że od dziś w netto są ocieplane leginsy ciążowe za 24,99 zł. dostałam cynka od koleżanki w ciąży. więc chyba warto tam zajrzeć :-)
 
Kinia u bas to było tak ze córka czytała wszystko książki których ma dużo gazety napisy w sklepach a syn tylko szkolne proste książeczki ale on to do tej pory nie lubi czytać a ona zjada kasiazki ale na początku to jakieś proste charlie i lola np żeby było mało testu i w szkole dają tez te do nauki
 
U mnie netto nie ma :p ale nie kupilabym leginsow ciazowych :)

Córa dala mi pospac, pewnie tez byla zmeczona i sobie spala :)
Mialam dzisiaj sen, ze sie urodzila i bylismy na pierwszym spacerze :-D
 
Ja chodzę nalogowo w leginsach ciążowych z hm a w wawie nie ma netto chyba ze na obrzezach ale nie widzialam. Licze ze mi starczy co mam :)
 
reklama
Do góry