reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja byłam u endo 2 tygodnie temu to pomimo że w normie kazał brać do końca a później po porodzie jak by mi kiepski wynik wyszedł to mam się znowu zgłosić
 
reklama
A nie łatwiej jakieś body i pajacyk welurowy? Plus pajacyk misiowy? Ja wlansie tak mam przygotowane ale pewnie zależy od pogody...

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
gosikkk oczywiście dużo zależy od pogody, ja mam grubszy kombinezon a nie misiowy, ale to kwestia przeniesienia dziecka w foteliku do samochodu tak ? bo jeśli tak to dodatkowo czapka i kocyk powinny wystarczyć. Ja założę pajacyk i dodatkowo mięciutkie ogrodniczki + skarpetki + czapka + kombinezon i kocyk, ale będę przygotowana na różne opcje
 
Tak, chodzi mi o przeniesienia dzieciątka ze szpitala do auta. W razie czego kupię pajac welurowy i może zwykły, nie wiadomo jaka pogoda będzie. Grubszy kombinezon chyba też muszę kupić .... Bo mam ale 3-6 miesięcy i jakiś wielki mi się wydaje.
 
gosikkk ja mam 2 kombinezony, jeden 56 i drugi 62/68 bo w jednym moim zdaniem dziecko nie jest w stanie chodzić całą zimę (szczególnie ten na początek nie może być zbyt duży). Moja córcia urodziła się 31.10 i jeszcze dzień wcześniej była piękna, ciepła jesień a jak wychodziliśmy już mróz i bardzo zimno, więc sama wiesz, że tego nie da się przewidzieć
 
Ja mam gruby kombinezon ale raczej wystarczy do pol roku ale mam tez gruby becik do wozka i jakos to bedzie. Najwyzej cos dokupie :)
Ze szpitala to ubiore kaftanik walurowy, czapeczke, kaptur i przykryje kocem i do auta, akurat ze szpitala na parking i z parkingu do domu jest pare sekund :)

Dziewczyny, umieralam w nocy :( kregoslup juz nie wytrzymuje a jeszcze jest taka pogoda, ech.
Musze sie zebrac do sklepu a pada...
 
ja na wyjście ubiorę synkowi body z długim rękawem, rajstopki, pajacyk cieplejszy, na to kombinezon, czapeczka i szaliczek :-)

a ja kicham i prycham, mam katar. leczę się od kilku dni i jak na razie udaję mi się zrobić tak żeby bardziej się nie rozchorować ale nie mogę się wyleczyć.

ja wczoraj się zważyłam i waga doszła do 90 kg. a startowałam od 75.

u nas pogoda piękna nic tylko jechać na plażę powdychać jodu na spacerze i oczyścić zatoki :-)

miłego dnia wam życzę :-) a sama zaraz wskakuję do łóżka. dziś dzień leniucha :-)
 
ja sobie naszykowalam kombinezon rozmiar 62 sredniej grubosci, czapeczke, body dlugi rekaw, spiochy cieplejsze i dodatkowo jak bedzie zimno spodenki i bluze dresowa, potem mam kocyk specjalny do nosidelka i pewnie pokrowiec z nosidelka dodatkowo zaloze , wiec mysle, ze wystarczy.

mam tez gruby kombinezon z h&m rozmiar 68 wydaje mi sie bardzo duzy wiec do nosidelka na poczatek odpada ale do gondoli potem bedzie ok, bo nozki mozna spaic razem i jest wtedy jako taki spiworek wiec nie kupuje dodatkowego spiworu a kolderka bede w gondoli przykrywac

mam dostac tez po szwagierce jeden kombinezon ale nie wiem jaki rozmiar mam nadzieje ze albo 56 albo z tych wiekszych by miec do noidelka inny rozmiarowo .


a ja o dziwo cozs zaczelam sie lepiej czuc , lepiej mi sie spi-szok i w ogole jakos bardziej zadowolona chodze :-) oby tak zostalo dalej
 
reklama
Do góry