reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Moja mama zaprowadzila wlasnie mlodego do przedszkola dziwnie sie czuje ze nie ja. Strasznie sie boje ze bedzie znowu tak plakal kilka godzin bo mial przwrwe 4 dni przez ten katar. Od wczoraj faktycznie wiecej leze i nawet odrobine mniej boli krok ale co z tego jak plecy chca mi wyjsc bokiem dla odmiany hahahha.
Do torby musze jeszcze dac sztucce ( leza w szafce ale jakos ciagle mam nie po drodze do torby) i kupic bepanten i oslonki no i to by bylo na tyle
 
reklama
cześć Mamuśki :-) ja też próbowałam katarek na sobie i rzeczywiście może zassać za mocno jeśli ktoś go włoży do nosa. w instrukcji jest wyraźnie napisane że przykłada się go pod nos i dzięki temu nie ma problemu a ulga jest natychmiastowa. ja polecam. mój Jasiu miał pierwszy katar chyba jak miał koło 3 miesięcy. tylko trzeba pamiętać żeby nie wpychać go do nosa i będzie git ;-)

dziś zapowiada się cieplejszy dzień. jest wyższe ciśnienie więc ja już się czuję lepiej niż przez ostatni tydzień :-)

ja torby jeszcze nie spakowałam ale powoli kupuję już do niej rzeczy więc pewnie w przyszłym tygodniu będzie już kompletna :-)
 
Hej kobitki my dzis zaspalismy obudzilismy sie dopiero o 8 hehe :) ale mialam sen ! W 1,5h urodzilam wojtusia a po 2h wyszlismy do domu i sie zastanawialam czy lozysko zdazylam urodzic a maly mial stopy takie duze jak moja dlon hahaha :) chyba podswiadomie zaczynam juz myslec o porodzie ....
Ja uzywam fridy nie wiedzialam nawet ze cos lepszego moze byc :) musze popatrzec i sie zastanowic :) inhalator polecam my caly czas na starszym uzywalismy i bylam zadowolona bo pare zapalen oskrzeli tak wyleczylismy bez antybiotykow.
Ja po porzadkach i uszykowaniu wszystkiego do prania i prasowania stanelam w miejscu nie mam na nic sily poza tym bede musiala i tak jakas komode dokupic bo stwierdzilam ze sie jednak nie pomieszcze do torby mam juz wszystko ale jeszcze nie popakowane. Nie chce rodzic przed 1 listopada wiec mam nadzieje ze mlody grzecznie jeszcze posiedzi :)
 
Ja tez dziś sprzatalam ogarnęłam szafę z ubraniami i spakowalam torbę małej i swoja, niech czeka w szafie a ja będę spokojniejsza :))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Kasiu ciekawe czy Kubuś będzie taki towarzyski po porodzie szczególnie nocami :-D
Ewel nie strasz mnie, ja nawet nie myślę jeszcze o torbie ;-) ale na dzisiejszej wizycie zapytam o zzo i poród komercyjny.
Zła jestem, zrobiłam po raz kolejny HBS zamiast HCV, gin źle zaznaczyła mi na skierowaniu :eek:, za to wyniki krwi i moczu mam super, w poprzednich ciążach miałam anemię a teraz wzorcowo ;-)
 
Ja nie mam wszystkich rzeczy do torby, nie stresuje sie.
W przyszlym tygodniu jade na male zakupy i do konca wrzesnia na pewno juz bede miala torbe gotowa :)

Dzisiaj mam dzien lenia, za to wczoraj wyprasowalam ciuszki, jeszcze jedna partia i bedzie gotowe :)
 
ja dzisiaj prasowalam, ale narazie nasze rzecy nie malej, mialam sterte bluzek syna, koszul meza i musialam juz to zrobic bo nie mialam powoli co mu ubierac do przedszkola

jutro mam usg piersi, a w piatek lekarza z poradni sutka. Pozapisywalam sie jeszcze przed ciaza na kontrole bo babcia zachorowala na raka sutka ale wyszla z tego :-), a ja chce sie kontrolowac .

Swoja droga ciekawa jestem, ktora z nas urodzi 1.11 , ja sie smieje, ze pewnie mnie to trafi, bo jakos sie boje w ten dzien urodzic , wolalabym juz jednak swieto niepodleglosci 11,11eheh
 
Mój pierwszy termin byl na 1 listopada. Wiadomo najważniejsze żeby zdrowe ale nie chciałabym tego dnia rodzić. Jakoś tak nie tak w święto zmarłych. Ja już gonie mojego M. Żeby jechał zapisać mnie do szpitala bo jeszcze się okaże że jedyny wolny termin będzie 1 .11 moja przyjaciolka tego dnia się urodziła i cale życie wstydzila się tej daty. Rodzina na cmentarzu wspominała zmarłych a za chwilę jej życzenia składali.
 
reklama
dddmala, mój tata urodził się 1 listopada :)

Ułożyłam wszystko w szafkach i pokoiku dziewczyn - więc jestem gotowa. Jeszcze tylko walizka, dokupić kilka gadżetów i tyle. No ale... zrobiłam przegląd garderoby starszej i trzeba będzie dokupić kilka sztuk (głównie spodnie/legginsy i bluzki) - strasznie szybko te dzieciaki rosną :)
 
Do góry