reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Miniaaa a mi sie wydawało ze już linkowałam usiądę wieczorem do kompa to poszukam bo mam opad chłopaki wywalili cały obiad na podłogę muszę wpuścić moj odkurzacz psa :)
 
reklama
Ewel ja i tak non stop siedzę na telefonie bo roboty mam dużo widc sobie lukam na forum i do niedzieli mam mamę to wykorzystuje ile sie da
 
mama może podrzucałaś linka w czasie kiedy ja nie zerkałam na forum. jeśli będziesz miała czas to będę wdzięczna za tego linka ;-) ciesz się że nie musisz tego sama sprzątać tylko pies wyliże :-)
 
Pilam dwa dni pokrzywe i twarz mnie zaczela swedziec gl nos. może zbieg okoliczności bo byłam też u koleżanki a ona ma psa a ja na futrzaki uczulona jestem. Zrobie przerwe i sprobuje znowu. mogli mam jak buły wieczorem.
 
Miniaaa wieczorem jak polisę towarzystwo spać makaron z sosem moj pies wszystko zje ale najbardziej lubuje sie w listach i awizach :) pózniej tylko wstyd na pocztę iść z resztkami
 
Mama_32 z tymi omdleniami to niefajnie. Mi niestety też się zdarzają więc doskonale Cię rozumiem.

Dziewczyny jak były upały to było ciężko wytrzymać. Teraz znowu jak jest chłodniej to mi katar sienny powrócił. Eh już nie wiem co gorsze. Nie chcę znowu łykać tabletek na alergię :-(Nos mnie tak strasznie swędzi, że chyba zwariuję
 
Ja pije pokrzywe i nic sie nie dzieje a co do kataru siennego to od kilku lat masakra a w ciazy tylko troszkę mi dal popalic i poki co jest super az dziwne...
 
reklama
Do góry