reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Bo jak masz zdrowe spojenie to lekarze wola zeby ciaza byla bez pasa a jak rozchodzi sie spojenie to juz slyszalam o tym ze lekarze zalecaja dla ulgi noszenie pasa a moj nie powiedzial mi nic czy mam nosic czy nie powiedzial tylko co moge a co nie.

Owszem ja tez w szpitalu pisalam do jakiej przychodni bedzie chodzilo dziexko ale jak tylko wyszlam to zglosilam ze chce polozna z innej przychodni i git koniec.
 
reklama
Ja dzwonię jyz drugi tydz do fizjoterapeuty i nikt nie oddzwania pas czasem ponoszę ale tak mnie czasem boli ze ostatnio majtek nie mogłam sobie założyć
 
jeśli chodzi o mój biust to przed ciążą nosiłam zgrabne E, a jak tylko zaszłam w ciążę cycki zaczęły mi rosnąć. przez nie wyglądam jak potwór.
mama nie zaglądałam tam jeszcze bo nie wiedziałam że tam mam szukać
 
reklama
Do góry