reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mama_32, to fajnie ze w koncu udalo znalezc gina do konca ciazy, moze jakis bardziej sensowny sie okaze.
Z tymi omdleniami to gorzej, to lepiej isc z kims, lub taksowka jechac, bo w komunikacji miejskiej nie jest zbyt przyjemno.
Wczoraj jechalam takim zapchanym pociagiem do lekarza, ze nawet nie bylo jak zauwazyc ze jestem w ciazy. Dobrze ze potem miejsca sie zwolnili i usiadlam sobie.
 
reklama
Zaraz zniose jajo :( jak mi sie nudzi, juz kompletnie nie mam co z soba zrobic, nie moge patrzec na tv to lezenie mnie dobija. Probowalam dzis stanac na ta noge i gdzie tam myslalam ze umre z bolu a tak chcialabym juz zejsc ze schodow isc chociazby w parku posiedziec.
 
cześć.
co do położnej to my mamy swoją na osiedlu wraz z pielęgniarką środowiskową. wygodne to dosyć
a krzywą cukrową miałam zrobić w zeszłym tygodniu ale Jasiu mi się rozchorowała więc nie miałam jak pojechać. będę robić w następnym tygodniu.
ja się od kilku dni ogólnie obijam. nic mi się nie chcę robić. dziś Jasia zaprowadziłam do przedszkola a po powrocie położyłam się i spałam prawie do 13.

Mama miałaś podesłać link do pieluch wielorazowych. takich które polecasz z własnego doświadczenia. ja tak sobie myślę że od września muszę uruchomić machinę zakupową
 
Kinia w prywatnej klinice miasto obok idę na scan między 28-30 tyg 4d W dorchester tam gdzie znajduje się mój szpital w którym będę rodzic. Majątku aż takiego to nie kosztuje a przynajmniej będę mieć pewność czy wszystko ok i czy to jest na bank 100% dziewczynka niechce doznać szoku poporodowego hehe :)
 
Mama_32, to fajnie ze w koncu udalo znalezc gina do konca ciazy, moze jakis bardziej sensowny sie okaze.
Z tymi omdleniami to gorzej, to lepiej isc z kims, lub taksowka jechac, bo w komunikacji miejskiej nie jest zbyt przyjemno.
Wczoraj jechalam takim zapchanym pociagiem do lekarza, ze nawet nie bylo jak zauwazyc ze jestem w ciazy. Dobrze ze potem miejsca sie zwolnili i usiadlam sobie.

no wlasnie gorze w komunikacji dlatego staram sie jak musze szczegolnie daleko to taksą. Mam patent i jak ide w miasto to ubieram taka bluzke ktora najbardzie uwydatnia brzuch takze jak dotad dziala i wszyscy mi ustepują wole tak niz sie meczyc ze staniem lub zjechac gdzies na ziemie. Niestety auto w naprawie ale chyba przy tych moich omdleniach balabym sie prowadzic sama, zeby nie spowodowac jakiegos wypadku.
 
Mama chyba nie powinnas sama prowadzic samochodu dla wlasnego bezpieczenstwa.... my jutro wyjezdzamy spowrotem do uk ehhh tak mi sie nie chce :-(
 
Akurat na ten co chce iść niby 65 f. A ceny są tam od 65- 100
 

Załączniki

  • 1440078954241.jpg
    1440078954241.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 24
reklama
A no duża różnica. Jeden 4d za 65 a drugi za 100 a jaka w nich różnica to niewiem jeden dłużej trwa a jeden jest między 28-30 tyg. Na wszelki wypadek wezmę więcej kasy :)
 
Do góry