reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Hej
Ciągle zapominam kupić pokrzywę. Przypominam sobie jak wchodzę na forum i Was podczytuję hehe

Miałam dzisiaj wizytę u gina. Powiedziałam, że ostatnim czasem spojenie nieźle dawało mi w kość. Sprawdziła i stwierdziła, że nic niepokojącego nie widzi. Ale jeśli ból powróci mam kupić pas. I będziemy obserwować. Liczę jednak, że to był tylko chwilowy ból spojenia lub dzidzia była bardzo nisko i był mocny ucisk.
 
ewel87 pas na rozchodzące się spojenie łonowe
kiniasw86 tak? a powiedział dlaczego? bo jestem bardzo ciekawa. Z pasem nie miałam nigdy do czynienia.
 
reklama
Hej co do położnej środowiskowej to u mnie w przychodni jest tak że jak mam wizytę w 30tyg u lekarza rodzinnego to w przychodni się wpisuje do zeszytu i one wiedzą że będą musiały przychodzić ja mam o tyle dobrze że mama kolegi jest u nas położną i mieszka blok obok więc jej nr w razie czego już mam... A w szpitalu też pamiętam że musiałam pisać adres przychodni lekarza rodzinnego gdzie będzie dziecko chodziło... Co do biustu to mój staną w miejscu:D
Ja pokrzywę piję dwa razy dziennie bo popijam nią żelazo ale nie zauważyłam żeby mi się coś złego po niej działo...
 
Do góry