reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Moze ma dzień lenia? Ale w zupełności rozumiem twoj stres. Moje bable ostatnie dwa dni byly jakieś leniwe czulam ruchy ale duzo delikatniejsze i przez 2min i później spokoj bardzo długo. Dzis juz bardziej harcuja i kuksance mocniejsze ufff. Moze im sie ode mnie udzieliło bo jakos mi sie porobilo znów ze bym spala dzien i noc. Budze sie o 7 robie mezowi kanapki sama cos jem i później spie do poludnia. Mam mase rzeczy w domu do zrobienia a dzien przelatuje na niczym. Czyzby to zaczynały sie uroki 3 trymestru i koniec z tą masą energii? ?
 
mama290, nie martw się na zapas. Oliwka wczoraj była bardzo leniwa i prawie nie kopała, za to dzisiaj nadrabia. Czytałam, że poniżej 10 ruchów/12h jest sygnałem ostrzegawczym i wtedy trzeba jechać do szpitala. A jak detektor serduszko wykrył, to dzidzia z pewnością śpi ;)
 
Miałam. Tak samo w niedziele jak leniuchowala cały dzień tzn ruchy były tak 8 na 5h he to wieczorem dala czadu:))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Moja gwiazda tez ma czasem leniwe dni, chyba zalezy jak jest ulozona. W niedziele prawie caly dzien jej nie czulam a na noc sie rozszalala ze zasnac nie moglam :) wiadomo ze od razu sie martwie i najchetniej na ip od razu bym leciala
 
reklama
Do góry