reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Tutaj już nie dam rady Was nadrobić, nawet nie pamiętam na którym dniu skończyłam, więc tylko ostatnie posty przeczytałam.
Mama 290 oby czekolada pomogła, mój mały też jakiś dziś leniwy, ale co jakiś czas go czuje. Jak mam ostatnio sposób, że zaczynam przeponą oddychać i zazwyczaj po chwili już się maluch odzywa.
Najśmieszniej jest, jak na szkole rodzenia oddychamy, a on wtedy popisy strzela i brzuch mi podskakuję, że aż ciężko mi oddychać. Mam nadzieję, że już przy porodzie będzie współpracował:)
 
reklama
Pojedyncze ale znacznie jest obniżona ilośc tych ruchów już w nocy coś mało sie ruszał bo mnie komar ugryzł i sie obudziłam świeciłam latarka i nic
 
Moze ma taki dzien ten Twoj synu tez nieraz tak u mnie bylo. Ja juz licze ruchy znaczy te rzuty uderzen to od 7 do teraz 14 raz mnie boksowal. Niby od 28 tyg juz mozna liczyc bo sa bardziej regularne. U mnie tez troche inaczej bo synu budzi sie za kazdym razem jak ide do toalety.
 
A u mnie nie jak to widać ze u każdej jest inaczej u mnie daje znać o sobie ie przed snem potem cisza dopóki się nie obudze ja, moje sikanie nie budzi jej. I w ciągu dnia już aktywna raczej. :-)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Mama czyli dla twojego spokoju wycieczka na ktg. Choc raczej na pewno to leniwy dzień ale masz 100% prawo do paniki szczegolnie ze swoją historią. Ja ruchow nie licze gubie sie w tym. Bo obaj maja nozki w podobnym miejscu choc mogli zmienić pozycję trochę. Czesto wiem który sie rusza ale czasem glupieje. Tez mieli jakis leniwy dzien ale staralam sie nie stresowac i cieszyc tymi pojedynczymi ruchami. Dzis juz jest zupelnie inaczej nawet w nocy buszowali a to im sie rzadko zdarza.
 
reklama
Do góry