reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja pewnie tez z +12 chociaz mam wrazenie ze brzuszek w miejscu stanal w czw wizyta to bede wiedziec ile dokladnie kg :)
Co do ruchow to od tyg jakos wiem ze ma swoj rytm mlody rano po sniadanku potem 12-13, po obiadku 15-16 i wieczorkiem od 21 niekiedy do polnocy oby mu tak zostalo po porodzie :) ale ost dwa dni jakies byly dwlikatne musniecia a dzis przechodzi sam siebie tak brzuchol mi skacze ze nawet moj tata jak bylismy u nich na obiedzie i sie polozylam to zauwazyl gdzie jak to chlop w wieku 50 lat nie zwraca uwagi :)
Zastanawiam sie czy taka nadaktywnosc to tez ok?
Wogole w 1 ciazy lozysko mialam z przodu i leciutko ruchy czulam a teraz to istne szalenstwo :)
 
reklama
Jasia rodziłam we wrześniu i nabrałam bardzo ale to bardzo dużo wody. ogólnie wyglądałam jak słonica. na koniec też miałam prawie 30 kg. ja teraz mam apetyt na sporo rzeczy więc nadrabiam to co wymiotowałam przez 5 miesięcy
 
Zgaga i mi zaczyna dokuczac:( chyba taki etap, że coś uciska i powoduje ja... Najgorzej wieczorami okropnosc:-))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Nic nie mówcie o zgadze nie moge po schodach chodzić położyłam sie wczoraj zaczyna palić wycieczka na dół reni na gore leżę prawie zasypiam zaczynam sie robić głodna zaschło mi w gardle po reni schodzę jem pije wracam do łóżka a tu dzień dobry zgaga człapie z powrotem idź pan w hu@@@ z ta zgaga jak by moj był to by latał a tak już sobie schowałem listek w sypialni na wszelki wypadek
 
U mnie to samo wstaje rano zgaga pali pozygam sie do tego zjadam poczke migdalow chce mi sie pic pije znowu zgaga leze na 2 poduszkach troszke lepiej za chwile mnie podnosi ide zygnac lepiej ale pic sie chce pije i znowu zgaga i tak caly dzien a gdzoe tam pazdziernik
 
reklama
Do góry