reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Kinia może nasmaruj jej maścią wokół kiedyś była pulmex baby teraz ma inną nazwą coś na d

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Po paracetamolu goraczka spadla na 37.3 stopni wlasnie poklucilam sie z tesciowa bo widzi ze dziecko chore a idiotka wola na dwor ... wiec ja opieprzylam i ryczy jux mam dosc tych wizyt wrrr co za duzo to nie zdrowo
 
finkemma, współczuje bardzo, złamanie to nigdy nic przyjemnego, a tu jeszcze w ciąży. No to teraz leż i odpoczywaj, dobrze ze jest komu się zaopiekować i córka starsza już bardziej samodzielna chyba.
 
Finke, trzymaj sie i dawaj znac, co za pech...
Ja plan porodu dostałam w Luxmedzie z pakietem innych papierków informacyjnych, jeszcze nie wypełniłam.
Dzis byłam na badaniach krwi, morfologia i toxo, zobaczymy co wyjdzie z wyników.
Jak robiłam glukozę, to pol kubeczka wody dali mi, oszczędziłam bardzo, wypiłam tylko cześć od razu, to mi babka pozwoliła dopić po godzinie.
Tez sie lecze w Luxmedzie, kiedy dostalas plan porodu, na poczatku?
Jak robilam glukoze to mi zaproponowali polozyc sie po wypiciu ale nie skorzystalam :)
 
reklama
Do góry