reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Finke no pieknie.oby nic powaznego. Zamiast gipsu mozna poprosic o wersje lzejsza ale za doplata.przynajmniej nie obciazysz kregoslupa i drugiej nogi.mnie po takim upadku wsadzili w gips.nie bylo zlamania.
Patrzylam dzis na metki nowo zakupionych koszulek bialych meza w tchibo i mozna prac w 60 st.to mam pewnosc ze to bdb bawełna.
 
Albo parasol albo zacienione miejsce to spoko. My cały weekend na dzialce ale tam mnóstwo cienia i basen :) a nad wodą czy innym odkrytym terenie jest przyjemniej niz w murach. Byle nie na sloncu
 
Cholera finke dobrze ze na brzuchol nie polecialas dawaj zaraz znac co i jak ! Mam nadzieje ze to tylko stluczenie albo torebka byle bez przemieszczen tfu tfu....
Ja tez bym nie ryzykowala w taki zar nad wode umeczysz sie i tyle z tego bedzie pewnie,
Agami moj M koszulowy i na tych bawelnianych zazwyczaj ma 60st i przynajmniej mu nie zolkna i nie szarzeja ale jak juz jakas zwykla to i w 40st po kilku praniach do smieci :)
 
Finkemma mam nadzieje ze z dzidzia jest ok j ze to tylko zlamanie u mnid masakra ja umieram przez te upaly a jeszxze corka dostala goraczki nie wiem z czego wiec wrocilismy juz do domu oby wyzdrowiala przed wyjazdem do uk w nastepny piatek ...
 
Kinia moze nie będzie tak zle kazda z nas inaczej to znosi wez sobie pol cytryny moze pozwola jak u mnie a i mi pozwolili zwykla wode pic pozniej i to mnie ratowalo...
 
reklama
Do góry