reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

wiem ze można pęknąć, ale i tak za tym jestem. Na stronie fundacji Rodzic po ludzku jest napisane ze moj szpital "Życzenia rodzącej (dotyczące ochrony krocza, parcia w wybranej pozycji etc.) są uwzględniane w większości sytuacji. " Ale i tak bardzo wysoki wynik nacięcia krocza maja :(
 
reklama
Witam listopadowe mamusie
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Mam termin na 4 listopada 2015.
Obecnie jestem w 28 tygodniu ciąży
Mialyscie badanie w kierunku cukrzycy? Moje wyniki po podaniu glukozy 75g
:
na czczo: 96 mg/dL
po 1 h: 224
po 2h: 145
Martwię się czy to już cukrzyca ciążowa?
Bardzo proszę o odpowiedź
Magdalena
 
Ja Tez jak rodziłam to był ten program rodzic Po ludzku, że nie nacinaja krocza takie duże plakaty..A i tak mnie nacieli bo stwierdziła że musi, a w bólu krzyczałam nie :/
 
Hej nie martw się na zapas. Wyniki masz podwyzszone szczególnie te po 1h. Z tego co czytałam i pamietam to cukrzyca na pewno jest gdy po 2h jest powyzej 200. Poniżej jest podejrzenie cukrzycy. Na pewno bedziesz pod kontrola i na diecie. Ale najważniejsze jest zebys z tym poszla do lekarza i on na pewno wszystko wyjasni i zaradzi.
 
Akurat ładnie bo mała blizna, ale prawie tydzień nie moglam siedzieć na jednym posladku bo mocno mnie zszyli i cholernie ciągnęło. A Jeszce lekarz mi powiedział bezczelnie Proszę przec nie krzyczec...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry