reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mahdalena, wynik jednak jest poza norma.
po podaniu 75 g glukozy i nieprawidłowym wyniku testu lub stężeniu glukozy powyżej 180 mg%, konieczna jest wizyta w poradni diabetologicznej.
Twój lekarz Cię pokieruje, na pewno dieta cukrzykowa pomoże. To nic strasznego:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Agami ja nie mam.pojecia:) we wtorek mam wizyte bede wiedziala ile warzy moj bokser ale to 28 tydz :). Dziewczyny to w ile stopniach pierzecie? Chodzi mi juz to ostateczne pranie. W dzieciexym proszku bo ja na 60 st wstawilam. A nigdy tak nie piore chyba nic sie nie stanie?
 
No ja robie pranie w 40 tak jest na metkach wole nie ryzykować. Jedynie ręczniki i pieluchy w 60

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Finkemma ja piorę w 60 st. tylko białe ubranka i jak Ewel pieluchy, ręczniki, prześcieradła, ale kolorowe w 40. Wszystko dodatkowo prasuje, a to znacznie ważniejsze dla takiego maluszka
 
reklama
Widzę, że o praniu. Mam pytanie czy któraś z Was miała do czynienia z kapsułkami Perlux Baby?
Bo jestem ciekawa czy pranie po nich nie pachnie zbyt intensywnie.
 
Do góry