reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

takie pytanie mam, może coś wymyślicie dobrego :-) prawie 5 lat temu rodziłam córkę, cała ciąża ok, bez problemów, poród tydzień po terminie był wywoływany, nagle tętno spadło i była potrzebna cesarka. córka urodziła się z zamartwicą i dostała aby 2 pkty. teraz zapowiada się druga córeczka, jestem w 25 tygodniu ale już się boję aby nie było powtórki i chciałabym od razu iść na cc. macie jakieś pomysły w jaki sposób mogę sobie to "załatwić" czy mając taką historię jaką miałam lekarka zgodzi się na cc? z tego co wiem to nie jest on zbytnio za nimi :(
 
reklama
Właśnie mama290 to jest praca przez cansil tylko ze teraz pracuje.tam.przez agencje i agencja mu płaci a później to niewiem szczerze teraz czy to.dalej przez cansil czy Przez pracodawcę, hmmm....Muszę się mojego zapytać :)
 
Kacha twoje cc nie było z wskazań a z konieczności wiec mogą kręcić nosem na kolejna cc ale dużo szpitali nadal ma zasadę pierwsze ciecie zawsze ciecie najlepiej dowiedzieć sie jak na to patrzy twój szpital
Ona lepiej jak by robił dla councilu bezpośrednio ja sie użerać trzeci miesiąc z podwykonawca councilu i mam dość kupiłam dom od miasta z obietnica założenia gazu o mi to wszystko zaraz wyjdzie bokiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mi po pierwszym porodzie orynator szpitala napisal ze brak postepu porodu dlatego cc . I dostalam kartke od niego ze nie jestem zdolna do porodu naturalnego. Wskazanie cesarka . On tam pol strony mi wypisal ja to tak swoimi slowami .Wiec u mnie problemu nie ma z cc . Naszczescie . Ale w de i tak mozna na zyczenie wiec nie musze tego nawet dawac nikomu. Poprostu zrobie sobie termin. A jak to w pl ugrysc nie mam pojecia.
 
Kinia moja mała. Tak 2 dni temu miała. Lenia a od wczorajszego wieczorku szalenstwo:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Kinia może się tak ułożył ze nie czujesz jak się rusza bo ja tak miałam 2 dni temu doktorka mówi ze się rusza a ja mówię że tego nie czułam a ona ze nie czuje się jeszcze wszystkich ruchów na tym etapie :))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry