reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Sylka to Ci dobrze bo ja w domu wszyscy znajomi w pracy wiec nie ma gdzie wyjść upał mnie wkurza i przez te skurcze doktorka kazała. Mi wtedy zwolnić wiec wole nie ryzykować

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mi brzuch trochę odpuścił ostatnio ale za to ta infekcja... Dobrze ze globulki tak szybko działają i juz zapomniałam o niej. Dziś to mam wrażenie ze mała kopie w odbyt i pęcherz odbyt boli czuje tam pykanie takie a pęcherz... Sikam co pół. Godziny najgorzej w nocy:(

Ewel wiem co czujesz, moja też miała taki tydzień i jeszcze dodatkowo po szyjce dostawałam, tak że myślałam, że jej nogę zaraz zobaczę. Twoja jak zmieni pozycję to będzie kopać w inne miejsce i dostaniesz np. żebro :-)

kurcze dzwoniłam do sklepu nie maja adapterów na stanie. Dziewczyny wy podróżujecie zapięte czy nie czy macie jakiś patent na zapięcie?

Sylka ja jeżdżę zapięta bez adaptera. Dolny pas po prostu układam pod brzuch, a czasami sobie odciągam i podtrzymuję ręką tak, żeby luźno leżał i niczego nie uciskał. Niby w ciąży można bez pasów, ale wg mnie bezpieczniej się zapiąć.

Dziewczyny zauważyłam, że moja mała wymyśla coraz to nowe ruchy. Dziś rano na przykład poczułam takie delikatne puknięcia jakby rączki i nagle prawy sierpowy. Aż się popłakałam ze śmiechu, bo wyobraziłam sobie jak ona się tam przymierza do tego ciosu :-) A wczoraj znowu taki szpic mi jeździł po brzuchu, chyba łokieć lub kolanko. Też tak macie?
 
Sylka, ja jadąc autem, tak jak dziewczyny, obniżam pas (ten dolny) pod brzuch - więc nie uciska i nie czuję dyskomfortu.
 
Ewel mnie wciąż brakuje czasu, dom, 2 dzieci i nauka języka, przydałoby mi się dodatkowe parę godzin na dobę ;-)
mama290 jeszcze bardziej boję się cc niż sn, poza tym moja gin jest wrogiem nieuzasadnionego cc, jeśli moje łożysko podniesie się i pozbędę się bakterii pogadam z nią o porodzie i alternatywie znieczulenia (już się zastanawiałam czy jednak nie rodzić w Niemczech)

Moja córcia ciągle kopie w mój pęcherz i szyjkę, wolałabym, żeby już się obróciła ;-)
 
Czyli normalne jak. Się czuje takie pykania w odbycie albo w okolicach szyjki? :) takich cudów to nie robiła coś od wieczora wczorajszego wariuje he.
Aleali Ty masz 2 dzieci? :) w jakim wieku byłam pewna że jedno:))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Aleali, uczysz się niemieckiego?
Ja właśnie zastanawiam się czy nie wykorzystać zwolnienia / urlopu macierzyńskiego na jakąś inwestycję w siebie - może właśnie nowy język, studia podyplomowe też chodzą mi po głowie.... Ja lubię mieć dużo zajęć, bo wtedy łatwiej mi się zmobilizować, inaczej czas mi przecieka przez palce al tego nie lubię.
 
Hej kobitki ja juz po polowkowym na nfz lekarz malo mowny ale nie zasypywalam go pytaniami wiec sam zaczal gadac :) wszystko dokladnie posprawdzal i w najlepszym porzadku mlody dalej glowa na pecherzu lezy :) wogole spal sobie i sie obudzi i byl bardzo nie zadowolony i co dr glowice mocno przycisnal to ten kopniaka albo z piesci :) do tego 3 razy sobie ziewał tak slodko :)
Ja tez zawsze wynajduje sobie zeby pojechac to tu to tam to psiapsiole mam na wychowawczym i czas mi leci nie wiem kiedy. Od przyszlego tyg biore sie ostro za porzadki itd...
Ja pas tez caly czas pod brzuchem od wyjazdu na wakacje nie ma co ryzykowac niektorzy jezdza jak debile :)
Mnie strasznie prawe biodro boli najgorzej po nocy albo jak.za dlugo poleze to.az chodzic nie moge
 
reklama
Ewel tak mam dwoje dzieci, córka - 8,5 i synek 6 lat. To co czujesz to normalne, moja Sara też tak szaleje, szczególnie wieczorami ;-)
Dziewczyny mój mąż mieszka w Niemczech, ale ja uczę się angielskiego a raczej chcę z zaawansowanego nareszcie przejść na biegły; niemieckiego też muszę, ale później, mąż w 1,5 roku osiągnął C1, więc będzie mi pomagał. Ja uwielbiam inwestować w siebie, poza tym chcę pomagać dzieciom w nauce języków (mąż zna biegle już 3)
 
Do góry