reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Wychodzi ze trzeba pracować 10,5 miesiąca przed ciąża wczoraj to sprawdzałam bo nasz znajomy odmówił pracownikowi takiego urlopu i byłam ciekawa jak to działa to nie tak ze każdy z buta dostaje to wolne no chyba zes sie pracodawcę w porządku i da wolne np bezpłatne
 
Ja nie przepracowalam 10 ,5 mc przed zajsciem w ciaze w tej firmie w ktorej jestem tzn ze mi nie beda placic . Mi powiedzial manager ze zostanie mi placone macierzynskie przez 6 mc a potem od panstwa
 
Kinia ale to jest od paternity maternity to chyba tylko te 26 tyg tego nie sprawdzałam a wcześniej pracowałaś ? Bo to jest tak ze jak sie zacznie druga prace po pierwszej to sie chyba należy z tym to sie słabo orientuje bo ja pracowałam przez jedna firmę przez cały czas a mój tylko raz miał kontrakt tak to cały czas pracuje jako self
 
Tak mama ja pracowalam caly czas non stop tylko ze w roznych firmach ale ta sama dziedzina zakichany transport ehhh ....
 
O rany a co tu tak cichutko:) weekend rozpoczety? My jutro nad morze ale jakos nie czuje euforii. Jedziemy w ciemno, pogody ma nie być. Ale potrzebuje zmiane klumatu, spacery z mezem i nawdychania sie jodu. Moze lepiej ze bez upału bo bez kapieli to bym sie ugotowala. Obysmy szybko nocleg znalezli. Dzis jade do sklepu wypożyczyć adapter do pasów bo juz nie wiem jak mam sie zapinac. Dwojka zajmuje tyle miejsca. Szkoda mi kasy na kupowanie bo malo jeżdżę i w sklepie dla blizniakow wypozyczaja. Przy okazji zobacze wozki :) a wy jakie plany?
 
To my ruszamy za tydzien:) tez czekam na ten wyjazd żeby działo się coś innego bo meczy mnie codzienność sama w domu mąż w pracy.. Obiad coś ogarnę leżę wyjdę do sklepu i wieczór i tak ciągle heh:-)
Więc plan na dziś obiad, sprzątanie i leniuchowanie. Wczoraj pierwszy raz mała mnie tak skopala ze aż bolało w szoku byłam i tak godzinę szalala wieczorem :))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Sylka, Ewel zazdroszczę Wam ;-) Uwielbiam morze, ale w tym roku niestety nie pojadę.

Mnie czeka dziś parogodzinne prasowanie a na obiad ryba i surówka.

Zdenerwowałam się od rana, moja lokalna wyborcza napisała o zzo w szpitalach w moim mieście, oczywiście jest nieosiągalne, ja mam stwierdzony lęk szpitalny i miałam nadzieję, że psychicznie nastawię się troszkę bardziej pozytywnie i nie mogę :-(
 
Do góry