reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
A ja w wiosna jesien zima maluje sie podkladem uzywam korektora pod oczy ,kamienia plus cien na oczy i liner . Ale to raczej na wyjsci lub gdy z mezem gdzies wychodze np. Na zakupy lubie wtedy ladnie wygladac . W lato uzywam tylko tuszu i kredki do brwi. Nie lubie tapety ;) w lato wole tak naturalniej nie wiem nawet czemu :D zawsze tak mialam. A co zadbania po ciazy lub zaniedbania szczerze mialam taki czas zaraz po porodzie chodzilam w pizamie calymi dniami i czulam sie wstretna brzydka gruba i w ogole okropna wlosy w kokon i nawet rzes nie wymalowala. Trwalo to z miesiac potem sie ogarnelam zaczelam diete poczulam sie lepiej . Ale sa kobitki ktore przy dzieciach zapominaja o sobie sa no coz zapuszczone .
 
Mama może to rwa ? Ja miałam tak przez całe lata chodziłam na fizjo i przeszło ale dawało sie we znaki strasznie

No wlasnie nie wiem tak wyczytalam w necie ze moze byc rwa albo ucisk na jakis nerw ale nigdy tak nie mialam a rozpoczelo sie ostatnio od wizyty u gina jak bylam na tym rozkraczonym fotelu jak schodzilam z niego to poczulam juz jakos jednorazowo ból, i tak z kazdym dniem gorzej jak troche pochodze czy cos porobie to pod wieczor juz jest masakra.
 
Ja miałam tak ze mnie taki ból łapał ze nie mogłam ani siedzieć ani chodzić ale mi ta cała rwą zaczęła sie po urazie kręgosłupa ale teraz mi jakiś przeszło boli mnie kość ogonowa prawie codziennie i czasem odcinek piersiowy kręgosłupa nie ma co nic bez atrakcji :)
 
hej dziewczyny :-) ja się ne maluję latem. to znaczy maluję rzęsy. nie wyobrażam sobie w upale 30 stopni z full tapetą siedzieć. zimą lubię sobie dodać koloru więc jest podkład i puder :-) po urodzeniu mam zamiar zrobić sobie permanentny makijaż kreski dół i gra i brwi ( jestem blondynką i mam bardzo jasną oprawę oczu.
 
Ja to po Porodzie będę musiała się szybko tym Razem ogarnąć bo nie ma Siedzenia w domu bo mam.córkę z którą trzeba iść do szkoly.... A nie mam na kogo liczyć przy pomocy. Hehe nie wyobrażam sobie tego. będzie musiał być szybki powrót do formy :/
 
Ona w takim razie obys miala porod naturalny kochana ja niestety tez po porodzie bede miala tylko dwa tyg zeby sie ogarnac bo potem maz juz bedzie wracal do pracy ...
 
No narazie naturalny i mam nadzieję że tak pozostanie. Bo mój zmienia od.września pracę niby to samo ale Przechodzi na kontrakt do naszego miasta gdzie mieszkamy i niewiem czy będzie mógł dostać dłuższy urlop
 
U mnie starsi sami chodzą do szkoły teraz chłopaki zaczną przedszkole ale mój ma taka prace ze chodzi sobie jak chce i może pracować w domu to mam nadzieje ze pomoże
 
reklama
Do góry