reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Aleali kochana do tego czasu może się jeszcze dużo zmienić znieczulenie dopiero weszło pewnie ciut czasu potrzeba na to by ruszyło wszystko jak trzeba... Choć powinni najpierw szpitale przygotować a potem dopiero wprowadzać.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
O, Mama, to blisko mnie :D miłego wypoczynku :)

Dziewczyny, mam pytanie. Otóż weszła ta ustawa, że studenci/bezrobotni, otrzymają przez pierwszy rok życia dziecka po 1000zł miesięcznie od państwa. I mam tutaj pytanie - teoretycznie jeszcze mam status studenta, który stracę z końcem września. Czy muszę iść do zatrudniaka i zarejestrować się wtedy jako bezrobotna zanim urodzę? Nie wiem na jakiej zasadzie to działa.
 
Ostatnia edycja:
Wiem Ewel, że masz rację, to samo przed chwilą powiedziała moja mama, ale jak ktoś panicznie czegoś się boi to każda dobra informacja naprawdę jest mu w stanie pomóc psychicznie, nie mam wyjścia i muszę czekać.
We wrześniu ma wejść dodatkowe rozporządzenie ws. wytycznych do zzo to też odrobinę poprawi sytuację nas rodzących
 
Dziewczyny czy wy czasami czujecie jak bys cie nie byly w ciazy bo ja przez to zabieganie praca corka dom etc czasami nie czuje tego ze jestem w ciazy .... dopiero jak maly sie porusza to zaczynam czuc
 
Aleali nie stresuj sie na zapas do listopada jeszcze trochę :)
Mama32 udanego weekendu :)
Ja pewnie też raczej się odłączę na urlopie ale pewnie czasem zajrzę bo to uzależnienie ;)
Ewel u mnie Piotruś taki bokser i mnie już od jakiegoś czasu nawala po pępku a wtedy booooliii. A po usg już na pewno wiem kogo mogę winić ;)
Wstydzioch ma łożysko z przodu i pewnie dalej jest pupą do nas więc te ruchy czuję mniej i nie są bolesne :)
W ogóle dostałam skierowanie na glukoze bleh. Dobrze się złożyło bo mąż po urlopie ma jeszcze wolny poniedziałek więc go zaciągnę na glukoze, pozniej na tą wizyte prywatną podejrzeć wstydziocha i wybrać wózek :D wykorzystam jego wolne na maxa :D
 
Kasieczna musisz poszukać na necie ale na pewno musisz mieć status studenta albo os bezrobotnej na dzień w którym będzie miał odbyć się poród.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
No dlatego niewiadomo czy dostanie bo teraz robi w cansilu przez agencję bo nie było kontraktów lepiej finansowo dla nas lepsza a kasa a dopiero od września/października idzie na kontrakt pod firmę. Ciekawe jak to będzie. Ale za to będzie miał blisko do pracy i szybciej będzie w domu :)
U mnie za oknem dzisiaj szaro, pada jednym słowem do dupy :/ wychodzić się z łóżka nawet nie chce.
Od dwóch dni wogole boli mnie czasem brzuch jakbym okres miała dostać i czasem twardnieje mi brzuch. Taki ból to ja miałam kilka godzin przed porodem :/ co Ciąża to inne samopoczucie. I Zaczęły mi się zaparcia , tragedia :(
 
Kasieczna moim zdaniem musisz się zarejestrować bo inaczej nie będziesz ani studentką ani bezrobotną i ten zasiłek nie będzie Ci się należał. A co z ubezpieczeniem zdrowotnym ?
 
reklama
Mi brzuch trochę odpuścił ostatnio ale za to ta infekcja... Dobrze ze globulki tak szybko działają i juz zapomniałam o niej. Dziś to mam wrażenie ze mała kopie w odbyt i pęcherz odbyt boli czuje tam pykanie takie a pęcherz... Sikam co pół. Godziny najgorzej w nocy:(

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry