reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Kinia to się tak nie czuj:) ja np nie lubię mieć dużo makijażu wtedy czuje się jak tapeta makijaż ma. Podkreślać naturalność a nie zmieniać nie do poznania ze twarz brązowa szyja biala:-)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Wszystko zawsze z umiarem :) ale mam nadzieje ze mimo dzieci znajde chwile dla siebie i nie bede chodzic w upackanym kaszka dresie z koltunem na glowie wąsami i krzaczastymi brwiami ;) mam nadzieje ze macierzyństwo nie przycmi bycia kobietom bo niestety czesto widuje takie zjawiska
 
Ja sie nie maluje brwi i rzęsy mam ciemne teraz zdjęłam rzęsy normalnie to mam zagęszczone włosy tylko farbuje teraz zapuszczam zbrzydły mi krótkie teraz mam do ramion a nawet trochę dłuższe pazury maluje ale rzadko
Sylka ja ciagle chodzę upackana ja nie wiem te moje dzieci ciagle brudzą siebie i mnie :) teraz przeżywam apogeum buntu dwulatka ręce mi opadają i cycki powiąże w pęczki
 
Dziewczęta a mnie dalej półdupek boli nie moge gwaltownie wstawac na jedna noge ani zrywów zadnych robic wstajac, dzis poszlam do sklepu i myslalam ze nie wroce, tak mnie podejrzewam cos uciska na nerw jakis i czuje sie jak kaleka, o schylaniu niewsponę ledwo wlosy umylam.
Jak nie urok to....

A jutro jeszcze podroz na Mazury na weekend, ciekawie sie zapowiada.
 
Dziewczyny, to w lakierach to chyba formeldehyd, nawet czytałam o tym w jakiejś gazecie dla mam, żeby tego unikać. Wiele odżywek do paznokci to ma podobno w składzie.
 
Ja się lubię akurat malować ale nie lubię tony makijażu bo czuje jakbym na twarzy miała maskę a nie twarz. Taka sztuczna i spieta skóra. Ale bez makijażu nigdy nie wychodze. Czasem w domu jak wiem ze nigdzie nie bede się wybierać to mam dzień regeneracji i się nie maluje i chodzę cały Dzien w dresie :)
 
reklama
Do góry