reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Cześć!

Ja też farbuje- nawet rozjaśniam raz na 6 tygodni. Maluję paznokcie, a na stopach mam hybrydy.

FINKEMMA to nie kwestia ile w czym jest chemii ale czy ta chemia przenika przez skórę do krwi. jeżeli nie to nie ma najmniejszego wpływu na dziecko i tak jest w przypadku farb do włosów. A większość kremów można też przecież używać tak jak i dezodoranty, lakiery do włosów, kosmetyki do makijażu bo nie wnikają do krwiobiegu.

Ja wciąż mam dla dziecka tylko to co zostało po córce. Ale zamówiłam dziś komodę. Jak przyjdzie to zacznę kompletować wyprawkę.
 
A w pierwszej ciąży malowałam paznokcie u stóp do samego końca sama i jeszcze pamiętam, że o 4 w nocy już miałam skurcze i zmywałam lakier z dłoni a na stopach zmyłam i nałożyłam nowy- prawie bezbarwny. Nie mam pojęcia jak byłam w stanie to robić...
 
Bosacka w którymś programie mwila ze jakiś lakierów do paznokci nie wolno chyba takich opalizujących ze zawierają jakiś składnik ale teraz nie pamietam jaki ja skocze na zwykły frencz bo mnie stopy drażnią
 
Hej:)

Ja szczerze nie farbuje włosów od początku ciąży ale tylko dlatego że od 7 lat nie widziałam mojego naturalnego koloru ciąża była dobrym powodem by przestać farbować dobrze że przed ciążą miałam brąz zbliżony do mojego naturalnego to wyglądam jak człowiek:) Co do paznokci to ja mam swoje i jak to większość twierdzi tipsy choć nie prawda mam fioła na punkcie paznokci lubię mieć długie i ładnie pomalowane:) U stóp M już malował 2 razy:)
 
Ja chyba zamiast rozjasniacza uzyje farby i zrobie pasemka lub wogole znalazlam kilka fryzur co maskuja odrosty zobacze jeszcze .... a malowac to sie maluje i paznokcie tez maluje nie lubie wygladac jak kocmoluch i sie wstydzic .... lubie dbac o siebie pewnie jak wiekszosc z was
 
Dziewczyny jak. Ktoś ma brudne paznokcie to może i kocmoluch :) ale. Nie gdy są nie pomalowane bardziej bym to nazwała naturalnoscia :-)))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ja lubię mieć pomalowane paznokcie. Zdejme zel to zobaczymy w jakim stanie będą. Moze będę mogla malować. Z samym lakierem nie ma problemu można zmyc w drodze na porodowke :) moj mąż jak widział jak maluje u stop to powiedział ze nastepnym razem on mi to zrobi lepiej:) kochany. Brwi i górna warge depiluje u kosmetyczki woskiem. Na szczęście nie mam reakcji alergicznej. Wlosy farbiwalam na swoj kolor ale w ciazy raz na slub. Teraz jakos mi sie nie chce ale wyglądają ok. Ja taka zupelnie sote to raczej nie wychodze z domu. Lubie lekki tuning ;) Dostalismy wlasnie zaproszenie na wesele 4 wrzesnia hmmm ciekawe czy dam radę...
 
reklama
Do góry