reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
A ja sie wlasnie dowiedzialam ze moj drugi lekarz który mial byc prowadzacym po tamtej babeczce co na zwolnienie poszla w luxmed, nie chce mnie przyjac na dodatkową wizytę, bo chcialam sie zapisac na nastepny termin po zwolnienie. Takze powiem Wam ze ch... mnie strzelił i mam k... dosc tych lekarzy juz w dupie mam takiego powadzacego no cóż szukam dalej.
 
Mama_32, zadzwoń, zrób awanturę i niech Cię przyjmą. Kasę biorą - łaski nie robią, tylko człowiek się musi naszarpać niepotrzebnie.
 
Przesrane ze lekarka cie prowadzila i nie pokierowala swoich kobitek do kogos zaufanego to jest wlasnie przyjmowanie na nfz maja w dupie czlowieka. Teraz szukaj kobito juz po polowie ciazy kogos komu zaufasz na tyle zeby prowadzil cos dla ciebie najwazniejszwgo
 
Mama_32 wspolczuje lekarze uwazaja sie za Bogow obys szybciutko znalazla jakiegos normalnego :)
Sylka fajnie ze wiadomo ze jedno to chlopak drugie pewnie dziewuszka ze taka wstydliwa :)
U mnie tez dalej zar z nieba sie leje juz mam dosc od zeszlego czwartku taki ukrop wczoraj rano tylko pokropilo i caly czas 39 w cieniu... czekam na burze wiatr deszcz cokolwiek :)
Zrobilam 1 pranie wywiesilam na dwor i u mnie dzis tez jarzynowa na nic wiecej nie mam sily leze przy wentylatorze
 
Claudia zeby to bylo jeszcze na NFZ a tu lux-med za którego sie dodatkowo płaci ogolnie to nie chce sie denerowa juz dobrze ze z dzidzia ok tak to bym niue odpuscila napisze jakas skarge ale i tak nie chce tego lekarza jak on ma mnie w dupie to ja jego tez. W sumie olał mnie bo zdazylam u niego byc tylko raz po tamtej zmianie wiec sie nie przejal mna wcale. Chyba nie bede juz patrzec na opinie i zapisze sie do pierwszego lepszego, który ma wolne terminy w luxmed i u ktorego wiecznie nie trzeba sie prosic o wizyte. Niech mi zlecaja badania wypisuja zwolnienia. Juz mi wszystko jedno a jak cos zle sie bedzie dzialo to wtedy juz pojde prywatnie.

Ogólnie wez tu czlowieku ródz dzieci zachecają jak ch... tylko jak przyjdzie co do czeggo to jak nie masz znajomosci albo dodatkowo niezabulisz kasy to umywaja rece. Życie... nic zapisalam sie do innego lekarza na 12.08 raz bylam u niego na interwencji nie był najgorszy i jest bardziej dostepny. Moze tym razem sie uda. A po zwolnienie jeszze pojde w miedzyczasie do internisty do tego czasu.

A ta lekarka to pewnie nic nie mogla jak poszla na operacje to moze tak zaniemogla ze nie miala czasu nawet pacjentek poinformowac.
 
SYLKA szkoda ze jeszcze nie wiesz, ale pamietam ze raz ci mowili ze dziewczynka, to teraz moze ona sie tak chowa jak moja :-)

a ja dzisiaaj prasowalam w spodenkach i staniku i lekko dotknelam brzuch zelazkiem ale i tak mnie poparzylo, mam czerwony slad i piecze :( kaleka za mnie :-(
 
Mama_32, ja juz pisalam ze Medicover tez ma swoje za uszami ale takich jazd jak opisujesz to nie ma. Ostatnio moja prowadzaca ginekolog byla na zwolnieniu: zadzwonili, zaproponowali zastepstwo w tym samym dniu lub dodatkowa wizyte u niej jak wroci ze zwolnienia. Nie zostawiaja czlowieka ot tak a wedlug mnie prowadzenie ciazy to jednak dosc szczegolny rodzaj wizyty, sa pacjentki z roznymi problemami i nie kazda ciaza jest fizjologiczna wiec standardy lux-medu pozostawiaja tu sporo do zyczenia.
 
reklama
Strasznie dużo. Zlyvho opinii ostatnio słyszałam o lux med tak samo ze nie można mieć do ginekologia umówionych więcej wizyt to chore...ja chodzę do Enel medu i moge mieć 3 wizyty do ginekologa umówione... Jak lekarz może odmówić przyjęcia przecież to. My wybieramy lekarza nie lekarz pacjentki debile

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry