reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
mam jakieś sensacje żołądkowe, tak mi się zachciało pizzy, więc zamówiłam ale w trakcie czekania tak mi się robiło niedobrze ...... i na kibelek latałam. od razu miętę zaparzyłam a teraz piję pepsi.... no coś mi nie tak :-( a pizza leży i czeka
współczuje zamieszania z lekarzami, ja do swojego trafiłam przypadkiem w 2 ciąży i zostałam :-)
 
Gosikk ja wczoraj tez latalam do kibelka i bylo mi strasznie nie dobrze cos mi sie wydaje ze to od tego goraca i duchoty no i ja wczoraj z 4l wody wypilam :)
W dalszym ciagu czekam na deszcz burze cokolwiek....
Co do pazurow to jak robilam w pn to przyszla siostra maniciurzystki z 2 tyg synkiem i ladnie jej zrobila delikatny french a u stop zostawila nie pomalowane i nikt jej nic nie powiedzial bo nie patrzyli na to no i mam dylemat zeby mi tez utwardzila przezroczystym uv moje naturalne ? Jeszcze bede sie namyslac :)
 
Czesc dziewczyny co do paznokci to ja nie nawidze noe wymalowanych zawsze mialam ladnie zrobionr ... ale po porodzie znowu soboe zrobie :-). .. rozjasniacie wlosy w ciazy bo ja mam to wesele i chcialabym zrobic sobie ladny kolor. ...tylko nie wiem czy to nie szkodzi. ..
 
Odnośnie farbowania to ja pytałam swoją ginkę kiedys i powiedziala ze nie ma zadnych przeciwskazan zeby nie farbowac włosów, ze teraz farby nie są takie jak za jej czasów. Ale profilaktycznie tak dla ostroznosci w pierwszym trymestrze mozna sie wstrzymac.
A teraz to nie ma przeciwskazan, tylko mozna dodatkowe srodki ostroznosci zastosowac tak dla swietego spokoju np. jak sama w domu sobie robisz to sobie nałóz maske na twarz np tak zeby jak najmniej wdychac oparów, takie maski jak robotnicymaja przeciw pyłom itp.
A jak w salonie to powiedz ze jestes w ciazy i niech ci te włosy dalej od twarzy robi i tyle. Ja bede farbowac ale nie moge sie zebrac narazie moje odrosty to chyba z 7 cm :-)
 
Ja sciagam zel za jakies 3 tyg. Moje musza sie odbudowac do listopada. A po porodzie zobaczymy moja manikiurzystka sie smieje ze bedzie przychodzic do domu jak dzieci śpią. Zobaczymy... ;) a teraz mi takie kolorowe piękne zrobiła na pożegnanie ehhh. Dopiero sie obudzilam. Ale sobie pospalam :)
 
Ja mam na swoich zele albo hybrydy tez takie ladne i tak mi ich szkoda narazie do pazdziernika robie potem sie zastanowie :)
Co do wlosow to tez mi gin nie kazal robic do 13tyg teraz normalnie chodze albo sama w domu robie odrosty to farba bez amniaku i wogole mi nie smierdzi :) ja dzis tez pospalam do 7.30 ale o 23 wczoraj jeszcze sobie pojadlam :) wstalam polecialam na badania i chyba wlasnie sobie odrosty zrobie ooo :)
 
Ostatnia edycja:
Ja zrobiłam włosy ta farba prodigy katastrofa mam rożne kolory na głowie teraz normalnie będę farbować normalna farba żadnych wynalazków ale jeszcze poczekam narazie nie jest złe
 
reklama
Do góry