reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Sami konsultanci proponują inne wizyty ale niestety proponują tych którzy na ogół maja najmniej pacjentów a i ich opinie słabe, wiec ja dziekuje za taka pomoc tak to moge sama sie zapisac przez portal pacjenta. No ja sie zawiodłam na lux-med i Angoba zgadzam sie ze do dupy taka opieka. W sumie jak ktos zachoruje z lekarzy to faktycznie powinno byc z bazy przypisane zastepstwo takie godne polecenia.

ostatnio jednej Pani pielegniarce czy połoznej co mi cisnienie mierzyla sie pozaliłam troche i mówila ze to faktycznie nie w porządku bo widzi ze taka zagubiona jestem, no ale jak mam niebyc jak co wizyta to inna placowka, inna połozna itd.

No nic zeby sie lepiej poczuc kupilam 1 kg truskawek, borówki, malinki, brzoskwinie i sie zażeram :-)
Dziwny ten mój Bąbel albo by owoce wcinał albo piwo by chciał no ale niestety narazie to tylko owoce i tak do 18 roku zycia:-D
 
reklama
Mama_32, ja sie najpierw rozczarowałam w stomatologii luxmed, jak mi dentystka postawiła czasowa plombę na 2 tygodni, a wizyta następna była za 4, dodatkowo nie chciała mnie wziąć, ząb się wykruszył i zapłaciłam prywatnie za koronę z 800 zl. Ale trafiłam na świetnego dentystę prywatnego i teraz tylko do niego.
Slabo z tym ginekologiem, jak chciałam dodatkowo a mojego lekarza nie było, to inna babeczka mnie wzięła ale pytała czy tylko po zwolnienie czy coś się dzieje (akurat martwiłam się bakteria, wiec przyjęła mnie).
 
Ja chodze prywatnie ale jak w poprzesniej ciazy moj gin zachorowal to swoje pacjetkimciazowd przejela jego kolezanka i kolega tez z mega doswiadczeniem i co bylo fajne on osobiscie napisal do swoich kobitek ja wtedy poszlam do jego kolezanki i ona wiedziala dokladnie co mi jwst i czegomsie spodziewac byla przygotowana , to byly tylko 2 wizyty bo wrocil moj lekarz ale to naprawse wazne czuc sie bezpiexznie. Jego polozna mnie zna z poprzesniej ciazy i pamieta dokladnie co sie wtedy dzialo a on pamieta nawet ile moje dziexko wazylo po porodzie. Uwielbiam faceta i nie zaluje ani zl wydanej.
 
Fajny lekarz Claudia. A ten Lux MED to porażka jak widzę. Ja na szczęście mogę iść prywatnie a potem mi ubezpieczenie zwraca koszty. Zapomniałam wam powiedzieć ze zmieniłam z tej mojej panikującej dziwnej lekarki na lekarza. Póki co byłam tylko na konsultacji bez badania, następny raz mam na początku września. To juz będą 2 miesiące od ostatniej wizyty no ale po drodze miałam połówkowe wiec może nic się nie wydarzy.
 
Mama290 sprawdzilam te tętna u tego co wstydziocha jest nizsze ;) tak czy owak dalej mam zagadkę moja dr widziala wargi a na polowkowym mimo ze plecami lekarz widzial chlopaka :) czekamy az sie przewróci do mnie przodem a najlepiej do porodu ;) nawet bawi mnie ta sytuacja trochę niespodzianki ;)
 
Sylka ja miałam łatwiej bo wiadomo było ze bedą jednej pluci :) a pozniej bardzo szybko określili płeć bo ja miałam problem z chłopakami i wyszła para ciasno maja to sie chowają taki urok dowiesz sie w końcu :) no chyba ze dokonca sie będzie chować :) z tego tętna to mozna wróżyć chyba na poczatku czort wie kiedyś usg nie było płeć okazywała sie na porodzie ja tez nie jestem dokonca zadowolona z położnej o lekarzu nie wspomnę bo go nawet nie widziałam :) tylko stażystkę co mnie zająknęła w pokoju i myślałam ze sie uduszę bo gorąco było ja to sobie tak liczę zaraz sie lipiec skończy zostanie sierpień wrzesień i październik i juz :) wiec tak niewiele czasu szok moje dzieci dziś ostatni dzień szkoły hurra ahoj przygodo od jutra śpię do 12 :) dzisiaj przespałam sie trzy godziny w dzień bo juz nie dawałam rady a noce mam rożne ale kręcę sie i budzę o 6 i nie mogę zasnąć wczoraj zalało mi pół sufity chyba pan co kładł gaz coś poknocil szkoda ze ja juz podłogi pokładałam jestem złamana jak mi przyjdzie je ściągać co za grań do kwadratu szkoda słów
 
Madzius5 dobrze ze zmieniasz doktorke tamta miala nie takie podejscie jak trzeba:)
Sylka u Ciebie to naprawde nie zla niespodzianka, a nastepne usg bedziesz miala to 3 trym? Czy wczesniej na wizycie? Ja to usg 3 trym umówiłam juz na 30 tydzien ciazy tak mi doktorka zaleciła i mam 11 września. Kawał czasu a juz na nie czekam:-) :-):-)
 
Ewel cos ty u mnie obficie w usg. 3 sierpień prywatne zeby podejrzec wsydziocha serce dobrze o ile zechce sie obrocic a w połowie sierpnia u swojej. we wrześniu jedno i w pazdzierniku. W listopadzie nie wiem:) teraz to juz spokojniej dzięki ruchom. I oby sie obylo bez nadprogramowych. Obyśmy miały spokojne te 3 miesiace i dłużej :)
 
Z tymi słodyczami trzeba uważać przy grzybku. Ja wtedy nie jadam. To tak jak chore gardlo tez nie jadam. Na swedzenie biore pimafucort. Zamiast tego clotrim. bo lepiej dziala i w ciazy przepisane mialam. Pimafucort przypisuje sie tez niemowlakom na odparzenia. Moj gin wypisuje l4 z 2. Poprzedni gin z 1 a kontroli nie mialam. Pewnie sprawdzaja l4 z poczatku ciazy a nie w 7 mcu.
 
reklama
Dokładnie słodycze pogarszają sprawę lepiej jesst jeść kwaśne rzeczy.
Mi doktorka na każdej wizycie szuka tętna i sluvhamy serduszka tez czasami podgladamy na usg ale takie konkretne usg gdzie waży spr przeplywy itp to będę miała. We wrześniu. Tak. Jak. Jest zalecane w 3 trym. A z bliźniakami tez częściej się robi fakt:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry