reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Sylka gratuluję siusiaczka ;-), na pewno możesz wytrzymać, ale chyba łatwiej Ci będzie szykować wyprawkę jak jednak poznasz płeć maluszka. Dużo zdrówka Ci życzę
mama290 ja niestety jestem słaba a serducho nie nadąża, więc mimo iż nic mnie nie boli zwolniłam obroty, bo już kilka osób ostrzegało mnie przed omdleniami
ewel pamiętaj, że grzyby "kochają" słodycze, więc unikaj ich w trakcie leczenia, żeby się nie namnażały
 
reklama
Aaa i jeszcze jedno gadalam o zusie. Mowi ze kontrole sa straszne ciagle sie czepiaja ale nie jest tak ze nie mozemy isc na spacer czy jechać do rodziny tylko trzeba wyjasniac i sie z nimi uzerac :/ chora instytucja
 
Tylko jak im udowodnić że się było na spacerze... Jak po drodze nie było się w sklepie chyba świadków trzeba im.. :( no cyrk jest z nimi

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Heheheheh ZUS wyślę za tobą szpiega i bedą szpiegować czy chodzisz po parku troche to takie śmieszne bo przecież składki biorą i to nie małe
 
Ewel moja tez dzisiaj taka spokojna wczoraj to bokiem mi chciala dziure wykopac a dzisiaj calkowita cisza ale podsluchalam ja i slychac ze sie rusza ale ja nie czuje widocznie tak ma byc, nam cieplo to malenstwom pewnie tez i sil nie maja
 
Claudia to właśnie zabawne ze się ruszają a nie czuje się :) ale spokojniejsza jestem... W nocy było mi gorąco strasznie nie wyspałam się cos

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Cyrk ale nie maja prawa zabrac :/ nystatynke dostalam. A nic nir czulam ze jest nie tak. Podstepne grzybiska. Nie leczcie same dziewczyny swedziawek. Wazne bardzo by lekarz w pore pomogl bo najważniejsze teraz u nas to dbanie o szyjke itp.
 
Hejka, ale dzis znowu duszno masakra cos okropnego

Sylka nic sie nie martw synus sie podzieli ciuszkami jakby co czy z siostra czy z bratem;)

Ja robilam ostatnio wyniki narazie na szczescie i odpukac od poczatku ciazy grzyby mnie ni atakują ale nigdy nie wiadomo tym bardziej ze przed ciaza mialam takie przypadlosci.

Mama290 ja tez tak mam teraz dziwnbe bo cisnienie 80/50 a serce mi tak wali ze czasem nie moge zasnac tak czuje. Wczoraj wzielam sie za ten syf mieszkaniu i nie udalo mi sie jednego pomieszczenia wysprzątac a jak mnie pozniej rozbolał brzóch o głowie nie wspomne to musialam lezec juz do nocy. To jakas masakra a jeszcze tyle miesiecy. Nie wspomne juz o tym bólu w posladku niestety caly czas daje sie we znaki pewnie jakis ucisk na nerw najbardziej przy schylaniu albo obciazeniu jednej nogi bywa bardzo bolesne a najgorzej jak zapomne jak sie poderwe to wtedy ból okropny.

Tez nie mam apetytu moja dzidzia toby jadla tylko owoce i ostatnio nawet pączki i drozdzowki z jagodami no i lody. a mięso dalej bleeeh.
Chociaz widac ze to chłopak bo na piwo tez mam straszna ochote:-) no ale coz tylko Karmi czasem dla smaka wypije bo nie ma alkoholu.
 
reklama
Sylka to bardzo wstydliwe dziecię nie chce sie pokazać :) a jakie maja tętna zbliżone czy rożne ? Ja zraz sobie ciśnienie zmierzę bo dzisiaj to przegięcie a nie jest gorąco ani parno a czuje sie jak lokomotywa
 
Do góry