reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Claudia jedz nad morze tam zimno ;) jade w sobotę to się ochlodze. Eh ta nasza pogoda. Ja dzis ginka na 10.50 pozniej musze do zusu ze zwolnieniem. Ostatni raz tez dziś robie paznokcie a wieczorem do kina. Grafik pełny :)
 
reklama
My za tydzień w czwartek jedziemy :) jadę do lekarza coś się przyplatalo i mnie swędzi nie będę pisała gdzie he ale okropnosc

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
hej
ja też chce żeby było już zimniej, w domu tak gorąco, że człowiek leży i się poci :-( no ale w końcu lato mamy ;-)
zazdroszczę morza, mój mąż w de a ja sama z dwójką dzieci i brzuchem nie mam odwagi ..... może na któryś weekend nad jezioro pojedziemy jak mąż będzie ....
ewel87 znam to uczucie, myślałam że zwariuje, u mnie to był grzyb, prawdopodobnie od antybiotyków.dostałam nystatynę i po bólu. co nie znaczy, że się to nie przypałęta znów ..... po niedzieli mam wizytę u zakaźnika, ciekawe co powie.
wczoraj odwiedziła mnie dobra koleżanka i była w szoku, że tak dobrze wyglądam, że mam tylko brzuch :-) a ja się czuję jak słonica :zawstydzona/y: a mam 4 kg na plusie, ale coś apetytu nie mam, prawie nic mi nie smakuje, jak nie ja :-)
co dziś robicie na obiad bo ja nie mam pomysłu ...
 
Gosikkk ta nystayne to ja mam. I wczoraj 2 raz na własną rękę aplikowalam ale lepiej nie jest więc wole iść.. Choć myślę że ona potrzebuje czasu zanim zacznie działać

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Tak ewel zaczyna pomagać po kilku dniach. Ale pewnie idź lepiej samemu nie leczyć. Te grzyby cholerne :/ mam w lodowce lacibios i zapominam go lykac profilaktycznie :/ a warto i od czasu do czasu lactovaginal aplikować. Ale jak nic nie swedzi to sie zapimina.
 
Hej,
ja rozstępów też nie mam na szczęście :) a malucha czuję już dość regularnie, coraz bardziej daje o sobie znać, ale to 27tydzień, więc nie macie, co się martwić:)
Miłego dnia
 
Ewel wspolczuje przerabialam to przed ciaza myslalam ze sie wsciekne tak swedzialo . Przekichane mamy z tymi grzybami. U mnie nadal chlodno chyba 19 st moze sie rozpogodzi. Mi nie przeszkadza ale corcia bardzo chce nad morze pochlapac sie troche szkoda by wakacjie nie miala okazj. Ja dzis plan lenistwo do 15 potem umowiona jestem z kolezanka na kawke to do nocy w ogrodzie posiedzimy . Obiad butwinka :) Alex dzis rano jsk do niego pogadalam pobuszowal i to ostro wiec jestem spokojniejsza :D
 
reklama
Do góry