reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Cześć Laski,

Aaa-anusia witaj kochana w Naszym miłym gronie;) Gratuluję CI Kochana fasolki, trzymam kciuki za dobre i szybkie rozwiązanie;) Czekamy na wieści z USG.


Dziewczyny przesyłam Wam pozdrowienia od Goli i Poli;)


My dziewczyny jak zwykle chore, Wika znów dostała zielonego kataru nie wiem czemu chyba się nie doleczyła. Dostałyśmy na szczęście znów tylko syropki te co miałyśmy 2 tyg temu. Na szczęście nie gorączkuje więc przy tej pięknej pogodzie będziemy wychodzić na spacerki. Ja zmieniłam kolor włosów - mam teraz ciemny brąz jak dawniej i włosy troszkę za ramiona. Czuję się od razu lepiej bo jednak w tamtych jasnych czułam się taka "zapyziała" i zaniedbana.

Wiktoria chodzi na całego (nareszcie!!!), okrąża całe mieszkanie już na dwóch nózkach a nie jak kotek na czworaka... W niedzielę jedziemy na 2 urodziny chrześnicy mojego męża na salę zabaw.

Lecę kochane teraz sprzątać, później zajrzę.
 
NIUNIUNIA foteczka nowej fryzury na fb bedzie? Jak pamietam ladnie ci w ciemnym ;-) ja sie juz trzymam brazu i tez niebawem bede musia odsiwrzyc fryzure. Strasznie szybko mi rosna teraz wlosy i grzywki nie widac :-/
 
Cześć dziewczyny, Franek śpi, mama śpi, więc mam chwilę:-) Ostatnio zmieniłam Frankowi drzemki, bo druga wypadała mu za późno i zaczynał coraz później zasypiać wieczorem a potrzebujemy z mężem trochę czasu tylko we dwoje, bo ostatnio nam go brakuje, szczególnie jak mama jest po chemii. Teraz ma jedna drzemkę od 13-16 (oczywiście plus minus, bo przeważnie śpi 2-2,5 godziny), ale o 19 je kaszkę, jest kąpiel i przed 20-tą w łóżeczku:) Na polu wiosna, więc korzystamy ze spacerów, choć zawsze mam mieszane uczucia w co ubrać Franka, u nas zawsze zdradziecko wieje, pod domem spokój, bo pozasłaniane ze wszystkich stron a tylko wyjdziemy kawałek dalej to jak w kieleckim (nikogo chyba tym nie obrażę;-)).
Ssabrinaa, Niuniunia współczuję choroby maluchów!
Angun u mnie ten sam problem z zębami, szczególnie, że idą mu 4, chyba czwórki, ale nie da popatrzeć ani dotknąć. Ja mu daję szczoteczkę do łapki i niech sobie ją choć pogryzie, zawsze coś daje, ja mogę 2 ruchy wykonać i jest wrzask:no:
aaa_aniusia witam, szczególnie, że z mojego byłego osiedla jesteś:-) trzymam kciuki za badania!
Aneczka u nas też bunt i dokładnie takie samo zachowanie, nie wiem skąd on to ma, czasami aż się boję, jak tą głową gdzieś się zama****e, żeby sie uderzyć:-(
Ponko do czerwca masz czas ja też mam usg zrobić w pierwszym tygodniu co mnie zdziwiło, bo ostatnio nie miałam takich wytycznych, ale wszystko sie zmienia, u mnie jest ten problem, że mam strasznie rozchwiane cykle i nigdy nie wiem, kiedy mi wypadnie pierwszy tydzień, więc jak mam sie zarejestrować:angry:
Niuniunia gratki dla Wiki, teraz Ty też się nabiegasz;-)

Zmykam coś ugotować mojemu M.:-)
 
Ponko ja karmiłam do końca grudnia, okres mam co miesiąc i to juz po skończeniu 6 tyg połogu (dane mi było tylko nie mieć w ciąży).mi kazała przyjśc na usg piersi jakieś 2-3 miesiące po skończeniu karmienia, nie zależnie od cyklu....zdrówka dla Twoich chłopaków i Ciebie też
niuniunia to teraz będziesz za Wiką śmigac, zdrówka dla niej
cocca to ładnie Franek śpi, u nas tez się zdarzają 2 godzinne drzemki, ale my juz przed roczkiem zrezygnowalismy z dwóch drzemek, a mimo tego pannica jest nie do zdarcia i może ganiać a ganiać, dla niej 8 bądź więcej godzin bez snu tonic
Gola my również Was pozdrawiamy
onanana gdzie się podziewasz?



my juz po wizycie u lekarza bo Zosia w zeszłym tygodniu troszku zaciągała katarem, kaszlem dopiero na dziś mieliśmy wizytę a do tego coś ja wysypało w sobote, i to tylko na jednej stronie.lekarka mówiła że to jakis wirus z powietrza,miejmy nadzieje.wczoraj podobnio tez było maleństwo z ta dziwna wysypka i tez wysypana na jednej stronie ciałka.mam nadzieje, że ***** się nie rozprzestrzeni bardzie.a że wizyta w porze snu więc wszystko nam się przesunęło w drodze powrotnej zaszłysmy na wiewiórki ale Zosia się cieszyła, szkoda że wiewióry uciekały.teraz mała sobie śpi, ja odpoczywam, jak wstanie to idziemy dalej na dwór jest 10stopni
 
hej dziewczyny :)

ostatnio odpuściłam sobie forum, bo wzięłam się trochę za szycie, trochę z wnioskiem o dotację walczę, a poza tym mam baaardzo marudne dziecko :)

Na początku chciałam pogratulować mary, bo chyba nie miałam okazji jeszcze tego zrobić i życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Buziaki:*
aa_aniusia przyłączam sie do grona powitalnego na forum:-) Czuj sie jak u siebie:-):tak: No i gratuluję kolejnego bobika!
Sabrinko mój też taki marudny i wyjący non stop :-( Także rozumiem Was doskonale i dużo cierpliwości życzę!
aneczka mój się rozpłaszcza na podłodze i wygląda jak foczka. Sprawdzają maluchy naszą cierpliwość:-p
niuniunia dzięki za pozdrowienia :-)
onanana a Ty gdzie sie podziewasz kochana?

Filipek już zdrowy, ale wirusów mnóstwo wszędzie, dzieci chorują, takie uroki przedwiośnia:tak: U nas wszystko dobrze. Od paru miesięcy nie wiem co to znaczy nieprzespana noc, więc na nic więcej nie będę narzekać:-) Pogoda super, aż chce sie lata :-)
 
Dziewczyny zakładacie dzieciom jeszcze kurtki zimowe czy ktoś już przerzucił się na wiosenną? Zastanawiam się kiedy mogę jej zrzucić tą wstrętna grubą kurtę. Mam taką kurtałkę z takiego misia i zastanawiam się czy nie będzie to dla niej lepsze niż taka kurtka zimowa ale boję się przerzucić bo mała ciągle choruje, a teraz te wirusy są okropne...

Aneczka współczuję Zosi wirusa, my już się męczymy z jakimś wirusem od 2 tyg i znów nawrót... zdróweczka dla malutkiej;*


Nimfii postaram się zrobić jakieś zdjęcie z córą w niedzielę :) Moja grzywka trochę się odświeżyła choć staram się ją zapuścić bo najładniejszą grzywkę miałam na własnym slubie a to była odrośnięta grzywka sprzed 3 miesięcy...

Kupiłam wczoraj Wiktorii kuchnię do zabawy. Mała ciągle mi siedzi w kuchennych garach, ciągle w szafkach grzebie więc pomyślałam, że to dobry pomysł co się okazuje mała bardzo lubi tą kuchnię. Jak idę gotować to biorę jej tą kuchnię do mojej kuchni i razem gotujemy;)
 
niuniunia my chodzimy w takiej jesiennej czapce, apaszce,, kurtka zimowa ale pod nią to juz lajtowo jest ubrana, na dole rajstopki i spodnie jakieś nie zagrube, ja tam nie ryzykuje jeszcze z przejścia kurtki bo pogoda jest teraz zdradliwa pewni na dniach jeśli się tem utrzyma to zmienimy kurtkę na lżejszą
 
NIUNIUNA wiesz my mielismy zimowy kombinezon i jedna kurtke jeszcze z zeszlej jesieni ale byla za mala wiec zamowilam na llegro wieksza i okazalo sie ze ona nie jest tak gruba jak zimowa jest ocieplona ale nie puchata ;-) w sam raz. Mackowi musze cos takiego skombinowac jeszcze. Sama tez juz przerzucilam sie na ciensza ciut kurtke.
 
reklama
hej dziewcyzny;]
dopiero teraz znalazlam chwile zeby tu wejsc:..... kurde fb bez problemu mi wchodzi z tel a forum niechce trudno...

no wiec na usg kiespko jajo jest puste...... nie ma dzidziusia w piatek ide do szpitaal na zastrzyk z immunoglobiny bo mam krew - a jezeli do dwoch tygodni nie zacznie sie krwawienie to lyzeczkwoanie i tym jestem przerazona wogole sama nazwa przyprawia mnie o bol glowy no wiec modle sie o to krwaiwen9e....zobaczymy;] ogolnie nie placze nie zauje itd mam wspanialego synka a moj gin mowi ze moja uroda to co druga ciaza zdrowa wiec spoko jest;] zrestza troche stresowalam sie ja mam male mieszkanie jeszcze jedno dziecko 4 pietrro bez windy wogole troche nie wpore...wiec mam nadzieje ze nikogo tu nie uraze jesli poprosze aby te wszstkie slowa "otuchy" pominac z gory dziekuje:] na spacerku dzis bylismy super pogoda.. jutro tez idziemy maz mi kupil sliczne buciki na obcasiku wiosenne jezuu juz nie pamietam keidy maialm takie na obcasie heheh:]:]

ktoras pisala ze jest z mojego osiedla?? tzn???
 
Do góry