reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

gola no cos ty nie na choinke bo tych babeczek (Pluto i Donald) juz nie ma :-D Zjedlismy. To byl nasz debiut w nowej foremce silikonowej. Bylam ciekawa jak sie w niej piecze. Na pewno bedziemy je czesto robic bo Maciek szaleje ze szczescia :tak: Na choinke raczej nie upieke ciastek.... Nie za bardzo mi sie chce... Noo chyba ze jakims cudem bede miala duzo czasu w tygodniu, ale watpie bo musze pozalatwiac tych lekarzy :dry:


angun
ja zakupuje prezenty na allegro ;-) te drobniejsze dokupuje w sklepiku osiedlowym, bo tez mi slabo na mysl o wchodzeniu do hipermarketu. Robie raczej zakupy na wlasna reke bo maz to sie zabiera za zakup prezentow w ostatni dzien doslownie. Ja tak nie lubie na szybko kupowac.



niuniunia
to moze ten pepek tak sie zachowuje przez wyrostek skoro masz z nim problemy? Pepek jakos do jelit prowadzi jak sie nie myle czy sie myle? No widzisz jak chcemy sie leczyc to trzeba samamu bo znalesc dobrego lekarza to cud w dzisiejszych czasach :dry:
 
reklama
Gola, nimfii- no jak możecie obrażać mojego pracodawce!!!!!!!!!!:-D:-D:-D
niuniunia-super, że Wikusia juz lepiej, a z tym pępkiem to może smaruj tym fioletem co dzieciom się robi po urodzeniu, on ma właściwości odkażające, może pomoże skoro szanowny pan doktor ma to w nosie...Dawaj zdjęcia tego blondu!!!!!!!!!!!!!!!!

U nas ok mała właśnie zasnęła ale pewnie niedługo się obudzi. Wczoraj tatuś przytargał nam choinkę więc razem z Filipem ubraliśmy i jak to Filip stwierdził mamy nastrój:-DW ogóle musiałam ją ustawić na szafce bo ta moja mała glizda w 3 minuty by ją rozbroiła
 
Niuniunia to znalazłam na temat pępka "Wyciek cuchnącej treści z pępka może sugerować stan zapalny, który powstał w wyniku aktywacji przetrwałego moczownika, lub w wyniku np. istnienia niedprowadzalnej przepukliny pepkowej. Może być on również wynikiem nieco gorszej opieki higienicznej. Wizyta w poradni chirurgicznej jest konieczna." (http://eurologia.pl/a/452,przetrwaly-moczownik) Może po ciąży to Ci się ujawniło?
Trafiłaś na konowała, współczuję.
Katerinka tak się cieszę Twoim rosnącym Bobikiem (w brzuszku),że mnie ciarki przechodzą i się wzruszam jak opisujesz o nim:) Niech zdrowo rośnie a żylaki poznikają same! :)
Angun a podobno zakupy poprawiają kobiecie humor? :) - obalamy mit! jest nas dwie:)
nimfii tak nietypowo popiekliście, teraz czas na pieczenie gwiazdek, choinek, aniołków:) Ale ciasteczka wyglądają smakowicie!
ewika my mamy rozmiar 86 i jest w sam raz. Kup raczej większy bo do marca ponosi a dziecko szybko rośnie.
mirelka tak to jest jak sie ma dziecko:) Buty fajne.
AnnaJ my mamy ciepły foot muff z innego wózka bo cieplutki a jak bardzo zimno to dodatkową osłonę na nogi. Filip jeszcze nie chodzi i przesypia spacery a tu często pada i wieje ogromnie. Ale to raczej pytanie do dziewczyn w Polsce:)
anus taka pora beznadziejna, zimno, szaro i nijako, oby do wiosny!
angie jeszcze raz zdróweczka!
martttika my mamy elektroniczny bo inne były za drogie, wystarcza nam choć zaniża troszeczkę.

Do Filipa dotarł prezent urodzinowy od babci, jest to namiot z tunelem. Dzieciak zachwycony, znika w nim ze 20x dziennie:)
W środę mamy szczepienie MMR no i musimy uważać bo jak co roku szaleje u nas jelitówka, Kingusia angie padła ofiarą. Oj okropny wirus, miałam go raz w życiu i nigdy więcej!
 
Ostatnia edycja:
My dalej w szpitalu. Kinga ma sie znacznie lepiej, znow zaczyna przypominać moje dziecko, jednak nadal jest osłabiona i biegunka nie odpuszcza, choć chyba jest troszcze rzadziej, od rana juz nie jest pod kroplowka ale moze jeszcze podepna jej na noc. Na szczęście juz nie wymiotuje. Dzisiaj ja z nią zostaje na noc, wczoraj T był to ja spalam Jak zabita całą noc.
Ankusch niezly sen mialas :)
Mycha, Ankusch powodzenia z przeprowadzka. Niedawno to przerabialam.
Zmykam teraz do małej bo się obudziła i płacze, później jeszcze do was zajrze.
 
Ostatnia edycja:
Gola - Zośka dalej nie je i marudzi. Dostaje ni z tego ni z owego ataku płaczu, tak nagle ją ten ząb "atakuje". Ja dziś z pracy wróciłam po 19tej, tak że (na szczęście) dużo tych płaczów nie słyszałam. Zasnęła o 21ej - czekam więc na kolejną "ciekawą" nockę.
Gola, niuniunia - Dziękuję za życzenia:-D

ewika87 - ja mam dokładnie ten sam problem z ciuchami dla Zośki (nie tylko z kombinezonem). Rozmiar 80 jest dla normalnych ciuchów w sam raz, ale np jej kurtka zimowa 80 jest za mała:/ Zośka była w niej 2x tylko. Mam już kurtkę 86 i jest jeszcze trochę za duża... No nie da się tak idealnie trafić niestety.
Ale ja bym stawiała na kombinezon 86 - bo to jeszcze rajty, bluza... Musi mieć dziecko jeszcze jak się ruszać.

nimfii - ale Ty zdolna piekareczka jesteś ;-)

Niuniunia20 - ale Ci się "lekarze" trafiają - masakra. Nooo może się pochwalisz nowym fryzem?:-)

Dziewczyny - kupiłam właśnie na Allegro jeden z prezentów gwiazdkowych - perfumy. Zakupu dokonałam w środę ok 22:00 a dziś mi przyszła przesyłka!:szok: Bardzo miłe zaskoczenie.
Rekosmetyk - Twoja Perfumeria Internetowa na tej stonce mają bardzo dobre ceny oryginalnych perfum... Jak by któraś z Was chciała jakie pachnidło sprezentować bliskiemu.
 
BTW tamte babeczki (Miki, Donald) byly z przepisu na muffinki jogurtowe - pyszne!


mikado
wiesz szukalam jakichs fajnych foremek światecznych ale same kiepskie jakies byly. W domu mam tylko foremki gwiazdki, wiec na te świeta raczej nie popieke jeszcze Mikolajow ani reniferow ;-) raczej kupie, u mnie w sklepie na bazarze sprzedaja świateczne ciasteczka na wage :tak:


anek super :tak: ja juz w poniedzialek zakupilam prezent dla meza i nadal Poczta mi go nie przyniosla :tak: ale fakt ze nieraz przynosza je ekspresem nawet na drugi dzien :tak: Ale mam nadzieje ze mi wszystko zdazy dojsc w tym tygodniu :eek:


filipkowa mama
przy tym co mi wlasnie odstawil DHL to zwracam honor Poczcie Polskiej (bo o nia ci chodzilo ;-)). Wczoraj caly dzien z domu sie nie ruszylam czekajac na kuriera i dzis z rana przeczytalam na ich stronie info, ze niby nikogo nie zastano w domu wczoraj ok godz 20 :eek: i zeby do nich zadzwonic... Wiec dzwonie i mi mówi facet z call center ze tak naprawde kurier nie zdazyl i ze bedzie w poniedzialek u mnie :crazy: No to cale szczescie ze przed Świetami zdazy!
To juz wole Poczte Polska bo przynajmniej awizo zostawiaja jak cos i nie musze czekac na nic caly dzien :-) Heh jestem tylko wyczulona na poczte od czasu gdy calkiem niedawno zagubili nasze 400zl z przeszylki pobraniowej :baffled:
 
Hej kochane,
u nas jeszcze chłopaki ŚPIĄ :-D A ja mam kolokwium z gramatyki więc w przerwach od powtórek siedzę na BB i czytam co tam u Was :tak:

ja mam inną niespodziankę z DHLem, z zeszłego roku, jak Fifi był mały i nie chciałam z nim latać do banku podpisałam umowę przez internet, przyszedł do mnie kurier, żebym podpisała papiery a przesyłka potem zaginęła w akcji... do tego podałam zły nr telefonu i nie mogłam ścigać przesyłki. Mam nadzieję, że nikt na mnie nie weźmie teraz jakiegoś kredytu bo tam są wszystkie moje dane :szok:
 
nimfii- luz,to, że tam pracuje to wcale nie znaczy, że jestem slepo zapatrzona w nich:-D:-Dwiem co potrafi wywinąć poczta:tak:Pamiętam jak kiedyś pracowałam w Wigilie i przyszedł facet prosić żebym mu poszukała paczki z prezentem dla syna(paczka przyszła za późno i miała być doręczona dopiero po świętach) no więc poszłam szukac bo jak dziecko w święta bez prezentu...Szukałam ponad 30 min ale znalazłam.
 
ponko i ja juz niejedna akcje dziwna mialam i z kurierami i z listonoszami ;-) duzo zamawiam przez internet :tak:

filipkowa mama tak, wiem :tak: sama na swojego pracodawce moglabym niejedno zle slowo powiedziec, bo jak sie w czyms pracuje to sie wie wiecej jak to od środka funkcjonuje ;-)
 
reklama
Mikado to jest dokładnie to o czym mi mówili. Tylko że ten chirurg stwierdził, że ja po prostu nie myję pępka a zaznaczałam mu że mam to od porodu. Bo po porodzie mi się to zrobiło ja już kiedyś pisałam o tym, że mój pępek jest jakiś inny niż był. Pozostaje mi znaleźć innego chirurga, pojadę może do mojego ginekologa to może on by mi jakoś pomógł do jakiegoś swojego kolegi chirurga by mnie skierował... \


Dziewczyny Wika mi znowu w nocy dostała gorączki. Dostała o godz 20 30 ostatnią dawkę antybiotyku, a o 3 nad ranem gorączka 38,6. No przecież ja już wariuję, nadal nie wiadomo SKĄD ta gorączka;/
 
Do góry