reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

hej :)
u Was odwilże, a u nas sypie od wczoraj wieczór do tego wieje, no ale w końcu mamy tego śniegu więcej niż do kolan myszom :-D:tak::-D mały śpi, a ja kawka i BB ;-)

gola jak Ty dasz radę przy malej tyle porobić?!:szok::szok::szok: Moj pomocnik to nawet podłogi nie da mi zmopować, bo zaraz chce sam to robić, odkurzać też chce sam, nie mówiąc juz o tym, ze jak kurze z mebli wycieram to jedną szmatke obowiązkowo muszę dac mu:tak:

syl bardzo rozsądnego masz synka, że sam tak pięknie rezygnuje ze smoka. Mój tylko uzywa do usypiania, ale i tak póki co nie wyobraża sobie życia bez niego ;/

angie grunt, że już w domku jesteście. Olej sprzątanie!:sorry: Świat od tego się nie zawali, odpoczywajcie wszyscy :-)

aneczka ukradnę pomysl na prezent :-)

ponko zuch dziewczyna! :-)


A i wielkie dzięki za rady nt. termometrów :-)
 
reklama
czesc dziewczyny,
u nas powoli coraz lepiej, biegunka juz prawie minela, Kinga sie lepiej czuje i ma lepszy humor
ja wczoraj popieklam pierniczki, dzis bede je dekorowac.

martttika masz racje, sprzatanie nie ucieknie i nie zamierzam wyprowac sobie zyl zeby tylko wszystko bylo wypucowane, juz jakis czas temu zluzowalam ze sprzataniem, wiadomo czysto musi byc ale jak czegos nie zrobie to swiat sie nie zawali, najwazniejsze ze jestesmy w domu.

gola ja tez cie podziwiam jak ty dajesz rade to wszystko zrobic przy Poli, u mnie nie ma szans.

syl fajnie ze Igor sam odrzucil smoczek, oby mu tak zostalo.

nimfii fajnie ze wyjscie sie udalo, czasami trzeba sie oderwac od dzieciecych spraw i pogadac tez na inne tematy :tak:

ponko super ze jestes zadowolona z kolokwium.

My juz kupilismy zywa choinke ale narazie stoi w szopie na ogrodku, jeszcze nie wiem kiedy ja do domu wstawimy, pewnie przed samymi swietami. Ja teraz ide prasowac zaslony poki Kinga spi, pewnie pospi tylko 30 min jak zwykle. Juz piore kolejne zaslony wiec trzeba prasowac na biezaco bo sie nie wyrobie potem.

Udanej niedzieli i przygotowan swiatecznych dla wszystkich.
 
mirelka dzieciom juz prezenty prawie kupione, Olaf dostanie walizke na kółkach, na której może jechać, (Olinek winki taką dostał na Roczek), kupilismy mu 2 resoraki z carsów z pierwszej części (Króla i Hudsona horneta) są drogie, bo nie ma ich już w sklepach, ale jego cieszą takie drobne rzeczy. Dostanie cos pewnie od Babci, Wujka , Cioci, wiec nie ma co duzo kupowac, tym bardziej, ze 17 stycznia ma urodziny. A Marice to nie wiem co kupimy :-( myślałam o takiej peppie z kołysankami i projektorem i to chyba bedzie to. Mirelka butki super, ja własnie niedawno takie podobne z bólem serca pożegnałam, bo je zachodziłam na amen.
mary beth u nas są podobne dni, wiec solidaryzuje sie z Tobą i rozumiem Cie doskonale. Kurcze może ją coś boli, tym bardziej, że wcześniej taka nie była. Zdrówka Wam życzymy!
ewika no sąsiedzi mają od dwóch tygodni choinki, lampki, tutaj to norma. U nas tez jest wymyślanie z jedzeniem, ale dzieci już mają wyrobiony smak i chca to co lubią :-(
angun to chyba bardziej własnie skok rozwojowy, bo dzisiaj jadla o 1, pozniej o 2, i o 7 byla juz pobudka. Fajnie, że udało Wam sie pospać. Zadroszcze!!!!!
angie super, że już w domku. a jak apetyt Kingi?Przy małych Dzieciaczkach sprzątanie jest cieżkie, bo coś sobie zaplanujesz,a tu marudzenie. Ja tez w tym roku odpuszczam, w sensie już nie zdarze do swiat zrobic generalnych porządków, może w styczniu....

wstała już to sie napisałam. Dzisiaj znów nocka tragiczna :-( jestem wrakiem człowieka, ale wczoraj wyrwałam sie z domu, bo Brat przyjechał i bylam z nim po prezenty - Dzieci były grzeczne, chyba muszą czesciej dla odmiany zostawac z Tatusiem.
 
ANUS fajne prezenty dla Olafa ;-) moj Maciek to tylko na punkcie Zlomka ma hopla :-D ale na szczescia ma go, dostal juz w zeszlym roku z seri klockow Lego Duplo i chodzi z tym Zlomkiem nawet spac. Jak sie bardziej wkreci w Carsy to mu pewnie tez kupimy jakis wiekszy zestaw z tej bajki. Sama bajke oglada na okraglo, ale autami widze ze najchetniej bawi sie Hot Wheels.
 
Hej kochane, widzę, że tu puściutko a myślałam, że będę miała sporo do nadrobienia po weekedzie. Gdzie się wszystkie podziałyście? :-D Chyba świąteczne porządki Was zjadły bo ja nie widzę żadnego uzasadnienia. A, że ja nie mogę sprzątać jak Fifi nie śpi bo się na mnie wtedy wiesza i nie daje nic zrobić to siedzę na BB :-p
 
Hej kochane,

Cierpię ostatnio na chroniczny brak czasu!!

Od sb zapieprz. Pola teraz śpi ponad godzinę, za niedługo może wstanie, to idziemy na spacer, obiad zrobiłam. Młoda bez śladu kataru ( trwał 2 dni, nawet może ciężk oto katarem nazwać, coś ją musiało brać) ale szybko podałąm wit C i wpano no i herbatke z lipy zrobiły swoje.
Znowu ma apetyt i super je. U nas odwilż, po śniegu praktycznie zero śladu :( Teraz jest 7 na plusie.

angie, marttika - tyle zrobiłąm dzięki temu, że POli nie było :D heh, przy niej nie umyłabym okna, bo myję od arzu całość wewnątrz i na zew. panele , wszytsko. Mamam wzięła ją na spacer to szalałam :)

angie
super, że już w domu jesteście, nie dziwię się, że malej najlepiej u mamy, gdzie jest lepiej ?:)

Aneczko u mnie krucho z kasą , więc też raczej drobne rzeczy kupuję, cwzoraj udało m isię kupić nowiutki komplet z YES`a dla bratowej za 35,00. Dla mamy, taty mojego i brata nie mem pojęcia, POli chyba jakąś kiążeczkę kupię i może coś z ciuszków bo zabawek za dużo ma.
To ten komplecik: Komplet YES srebro cyrkonie kolczyki i zawieszka (2875390567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Angun
- dziękujemy Polcia zdrowa jak ryba! Możliwe, żeby katar przeszedł w dwa dni? I poprawa ze spaniem ( spimy do 7:30, do 8:00) i z jedzeniem

Syl - super z tym smokiem, u nas odwrotnie , czasem młoda nie upomina się, a innym razem dojrzy i krzyczy dydy! Super, gratuluję takeigo bezbolesnego rozstania:D

anus- wspolczuje nocki, przerabialam :(

ponko
- ciesze sie z e kolokwiuk dobrze Ci poszlo :) KUrde mloda wtsala musz eleciec...
 
Ponko rzeczywiście pusto, święta idą:-D
Gola super komplet, my Zosi kupiliśmy laptopa żebym mogła trochę w spokoju posiedziec na kompie, mam nadzieję że się sprawdzi.ogólnie mój jest na niee, z prezentami, co najwyżej dzieciom czyt. Zosia i nasi chrześniacy.ja zaś lubię dawac prezenty.no jakoś go wybłagałam że choć takie skromne, małym kosztem.np. ja mam w domu antyramę nie używaną a że chciałm tam zdjęcia powkładać to stwierdziłam że zrobie taki kolaż wywołam w większym formacie i dam rodzicom, z czego on powiedział że też tak chce:sorry:.bratowej kubek kupiłam, jeden brat w Uk (1 prezent mniej), a 2 bratu kupie jakies chyba kapcie bo jak tu przyjeżdżają to nie ma.no a dla chrześniaków to pewnie zabawki.teściowie to samo co moi rodzice, szwagrowi chyba zprezentuje jakis zestaw parkera bo pisze w tym roku maturę, a drugiemu hmm, nie wiem nie zasłużył sobie na żaden prezent za te władowanie nas w kłopoty.i to tyle
 
Kurcze powiem wam ze i u nas drobne prezenty rzadza ;-)Trzeba jakos przetwac jak sie ma malo gotowki :sorry: Hmm dlatego np dla ciotek i kuzynek robimy jeden prezent wspolny z moja mama i z babcia. Nie zeby jakies wypasione - tak zeby nas kazda nie kosztowalo wiecej niz 10zl na osobe.
Jedne co poszalelismy to z prezentami dla dzieci - bo w koncu one maja najwieksza radosc z tego :tak:

Łooo matko ale jestem wykonczona. Latam od rana.... Najpierw na badanie krwi, potem do carfura i wracajac przelecialam jeszcze przez nasz bazar.... Ale za to juz wiekszosc prezentow mam zakupione ;-) W zasadzie wiekszosc co planowalam to kupilam.... Wrocilam do domu a tam oczywiscie jakby tornado przeszlo :confused2: Moj tata zostal z chlopakami. Dopiero co skonczylam sprztac i sobie siadlam - padam! A w zasadzie nie mam co przygotowywac na świeta bo nic ie gotuje, sprzatac tez niewiele wiecej niz zwykle. Podziwiam was mamy ktore urzadzacie Wigilie w swoich domach ;-) To dopiero musi byc hard core :-p

Aaa mialam wam jeszcze napisac... wczoraj poszlismy do znajomych wieczorem. Oni maja 3msc bobasa. Alez Kubie sie podobaly zabawki maluszka :-D Najwiecej mata edukacyjna i lezaczek z wibracja :sorry: My takiego nie mieslismy. Teraz Kubus ciagle podchodzi do swojego foteilka samochodowego i chcialby sie w nim tak bujac jak wczoraj w bujaczku ;-) Oni mieli juz choinke rozstawiona i o dziwo ona przetrwala! Kuba nie dorwal sie do bombek - bylam zaskoczona. Moze i nasza choinke przetrwa Świeta bez uszczerbku na zdrowiu :p
 
Gola kurcze nawet jakby mi dziecko na caly dzien zabrali, to ja bym sie chyba nie zmusiła do mycia okien :-(może w nowym roku, narazie cierpie na brak czasu i każdą wolną chwile wole wykorzystać nie robiąc nic. W ogole to był i jeszcze w sumie jest ciężki rok.....kurcze pamietam jak Moja Mama zawsze przed swietam robila generalne porzadki, pozniej jeszcze szykowala cale swieta ja nie wiem skad ona na to sile brala. Fajny ten komplet, lubie takie kolczyki przy uchu i swiecace :-) cena rewelacja :-) jednak co allegro to allegro, ja wszystko kupiłam na ebayu :-) i chyba sie przerzucam na zakupy online, zamowilam sobie nawet kozaki, i nie boje sie, że beda nie dobre, bo jak beda nie dobre to oddaje do sklepu i oddaja mi kase, a przesylka za darmoszke. a dzisija chciałam mlodej dziny kupic i nie bylo nigdzie rozmiaru 12-18 szok
nimfii oczywiscie, ze dzieci maja najwieksza radosc i ich sie najchetniej rozpieszcza. Fajnie, ze wszystko zalatwilas, teraz w ten wekend to pewnie bedzie latanie po sklepach a Ty juz masz wszystko zalatwione.
aneczka nie chce Cie rozczarowac, ale laptop dla dzieci to nie jest to samo co nasz laptop....:-( :-) fajny prezent z antyramą, takie prezenty chyba najbardziej cieszą i jak napisalas nie duzym kosztem.

Ja bylam w miescie, wysłałam kartki, Marika jakas marudka dzisiaj, ale w nocy dzisiaj bylo super, wiec nie narzekam i nie chwale :-) ja dzisiaj do fryzjerki ide ciekawe jak Tatus połozy sam dzieci spać?? ale on idzie w czwartek na christmas party wiec jest 1:1 ;-)
 
reklama
anus widzisz tym sie roznie od mojej mamy ze ja wole zaplanowac prezenty z wyprzedzeniem i je zakupic, a ona czeka na ostatnia chwile (tak samo moj maz) i kupuja cokolwiek w zakupowym szalenstwie :p Musialam mame zmotywowac ze jak mamy razem kupic prezenty to zeby byly na JUZ i sa ;-) teraz tylko poskladac je i popakowac :tak: Licze na to ze weekend minie mi jak kazdy inny bo nie mam co piec ani gotowac... wiec bedziemy sie lenic :-p




Chcialam Wam po krótce napisac ze rano bylam na badaniach krwi, teraz patrze na wyniki i mam wszystko w normie. Morfologia idealna. Prolaktyna niska (ale bardzo "ładna"). Glukoza przy górnej granicy ale w normie :tak: zdaje sie ze pod tym wzgledem jestem calkiem zdrowa - i dobrze....
Chyba musze sobie zapodac jakies wyjscie z domu dla relaxu. Moze faktycznie to wszystko tylko stres i przemeczenie? Ale nie mam pojecia co zrobic aby poczuc sie naprawde dobrze :eek:
 
Do góry