reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Angie, dużo zdrówka dla Kinguni!!!!
AnnaJ, ja zawsze zakładam kurtkę i śpiworek na nóżki,nie mamy zimowego kombinezonu
Syl, supr kombinezon i do tego jak tanio!!!

U nas koniec ładnych nocek:sorry2::sorry2: Fifi nie wypił więcej przez noc niż dwa łyki no a niestety ten atarax to mu w piciu podajemy. No i wybudzał się i płakał. No ale teraz za to śpi od godziny twardym snem, chatę całą dałam radę wysprzątać a on nadal śpi :-D Dziwne, że w nocy nie może spać a potem rano dobudzić się go nie da :confused: Zaraz mam angielski więc lepiej chyba go obudzić bo potem będzie płakał rozespany w trakcie lekcji :tak:
 
reklama
Czesc wszystkim!

Wybaczcie nieobecnosc, ale sporo sie dzieje i nie mam za duzo czasu, ale teraz mam nadzieje bedzie troszke lepiej.
Mia straszne ma samopoczucie. Juz niby jestesmy obie zdrowe, ale mala marudzi okropnie, sporo placze. Nocki w miare - 2 pod rzad przespane pieknie. Ale za to w dzien jest kosmos! :szok: Nie wiem, co jest grane, ale po tym tygodniu jestem wykonczona!

Chorowitkom zycze zdroweczka!
 
Dzień dobry:-)


Mycha fajne te śniegowce muszę obczaić czy są u nas.Szybkiej przeprowadzi życzę, Szkoda że nie ma miejsca w żłobku ale może się znajdzie trzeba żyć nadzieją.
Winki kogoś trzeba się słuchać.:tak: Wiesz Liwia miła zapalenia ucha i jest po antybiotyku więc ostrożności nigdy za wiele. Miłej podróży, pakowanie czas zacząć.
Angie oj jak mi żal Waszej małej Kingusi, dużo zdrówka życzę, niech szybciutko przejdzie biegunka.
Nimfii to dobrze że wykluczyli problemy tarczycowe, no ale złe samopoczucie zostało.
Helenka oo to super że masz blisko do pracy to duży plus. Zdrówka dla Olusia.
Anus o jak fajnie choinkę już macie super, prezenty na pewno się pojawią prawda co planujesz kupić dzieciom po choinkę.? My mamy w planach kupić żywą choinkę, wczoraj kupiłam bombki plastikowe bezpieczniejsze przy małej Liwce, jeszcze tylko światełka trza jakieś kupić i będzie można stroić choinkę aaa i jeszcze zmówiłam na allegro gipsowe figurki myślę że nie będą kiczowate.:-D
Syl oj fajna cena kombinezona.
Ankusch widzę że fajnie Wam idzie ta przeprowadzka o internet to chyba będziecie najszybciej załatwiać na stancji bo bez tego to jak bez ręki hihi. Współczuję infekcji też ostatnio miałam nic fajnego ale Clotrimazolum pomógł u mnie w aptece musi być jak tylko widzę że się kończy to przy najbliższym wypadzie na miasto kupuję hahhaha
Onanan święta tuż tuż to odsapniesz, a do kiedy pracujecie? ile będziesz miała wolnego?
Aneczka to twój chłop ma spanie że małej nie słyszy jak buszuje?



Udało mi się wczoraj pojechać do H@M ale byłam w nowo otwartym więc kombinezonu nie było żadnego tzn. były ale takie maleńkie rozmiary kupiłam tylko fajne kapcioszki Liwi z filcu -sówki na rzepy fajnie w nich chodzi. No i prezenty kupione dla Liwii więc już przed świętami daję sobie spokój z GH ale po świętach obiecałam sobie że jadę na zakupy ale dla siebie kurde już nie pamiętam kiedy sobie coś kupiłam wszystko dla Liwi nie czas to zmienić aaa przepraszam wczoraj na allegro kupiłam sobie zimowe kowbojki o takie fajne są bo siostra ma takie i polecała a wam jak się podobają

7492 BOTKI KOWBOJKI CWIEKI-DZETY CAMEL 37 WYPRZEDA (2846879070) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Liwia coś nie może na drzemkę zasnąć siedzi już w tym łóżeczku godz. i nic kurde niech już śpi.

Miłego dnia.
 
Witajcie,

Dziewczyny, zaczęłam wczoraj odpisywać, ale mi wcięło posta, coś mi się nacisnęło i pokazało mi jakieś moje stare posty, a nie było tego, który pisałam...

Anek - 100 lat kochana, wszystkiego co Tylko najlepsze!!!

Polcia wczoraj rano wstała cała przesikana, aż nereczki i dupcia zimne jak lód:/ Psikała od rana, a na wieczór katarek ( drugi w życiu), nocka średnia, bo płakała oddychać nie mogła. Dziś od rana ok, temp nie ma, ale dawałąm jej kaszkę i nagle zwymiotowała, myślałam, że wyplułam, a ona zwróciła, dostała cycyisia i spi.

angie- bidulka nasz kochana, jak dzisiaj?? Zdrówka dla naszej małej wojowniczki!

Anek jak Zosieńka???

Syl - superowy kominezon, jakiś czas temu kupiłąm na all Pli też z Coccodrillo za 34 zl!

AnnaJ - ja tak, kombinezon i śpiworek taki od wózka, a jak było -10 to śpiworek i na to jeszcze okrycie na nózki, takie sztywne też z kompletu. Kiedy bedziesz w PL?

Winki - tempo ten Wasz mały łozbuz to ma zabójcze, a jakie zakręty czyni!:-D Zaraz wystartuje. Pięknie mieszkacie i miejsca u Was duzo

Aneczka
łącze się w bólu nocka kiepsa, prze zten katarek, pobudka o 6:30 - musialam mala wybudzic bo znowu przesikana, muszę jej jakieś dobre pampki kupić na nockę

marttika - ja mam taki TERMOMETR BEZDOTYKOWY ELEKTRONICZNY NC100 WYS 24H (2846256493) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., kupowałam w aptece za ok 110 zł, ale za każdym razem inna temp, także nie za bardzo polecam, nie ma jak rtęciowy...

Ankusch - ale my na tym BB to mamy sny ;) daleko to nowe meiszkanie od starego ?;)
mycha- ale slicznosciowe te sniegowce!! Udanej przeprowadzki i Tobie Ankusch też

przeparszam mala wstala rescie odp pozniej
 
mirelka właśnie ten krem mam i dziś rano go użyłam mam nadzieje ze przejdzie szybko..dawno nic się nie działo ostatni raz gdzieś na początku ciąży a przed ciążo co rusz coś się działo.A przyprowadzka w miarę powoli idzie jutro najgorzej bo wyjazd z meblami...
gola nom troszkę dalej całkiem inne osiedle ale na parterze będe musiała kawałek podjechać wóziorem po schodach.Małej chyba się podoba lata po całej chałupie jak tam jesteśmy tylko lipa bo na korytarzu i w kuchni płytki i zimno bede musiała coś na korytarz zorganizować jakieś dywaniki.Oby szybko Polci katarek przeszedł...buziory

Spadam siorka przyjechała Martyna w niebo wzięta i sąsiadka niedawno wpadła na kawkę i zaraz chyba teściówka wpadnie.
Idę mała przycyckować i moze pójdzie na drzemkę chociaż po niej nie widać że chce spać ...
 
Agnie zdrówko dla Kinguni, oj biedactwo się namęczy

annaJ ja zakładam kurtkę i ocieplane spodnie a no to śpiworek do wózka

syl ekstra kombinezon tez go miałam no oku

mycha te śniegowce są super my mamy je od miesiąca tylko różowe, sprawdzają się w 100%

Anuś macie już choinkę? Super ja też będę męczyć dzisiaj małża żeby przyniósł z piwnicy i będziemy stroić ;) lubię ten świąteczny klimat!

Gola zdrówka dla małej. Musze ci powiedzieć że wczoraj pokazałam małżowi wywiad z Polą i on cały wieczór chodził za Lili i mówił: lili jak robi kotek, piesek itp.. aż się mała wkurzyła i pokazała nu no no i dał dziecku spokój ;) Co do wywiadu to boski, oglądałam go z Niunia i cały uważnie słuchała a na koniec tak śmiesznie się za głowę złapała jakby chciała pokazać” niemożliwe” hehe

marttika ja tez mam ten termometr nc100 i sama nie wiem co o nim powiedzieć, opinie ma dobre i niby się sprawdza ale czasami ma takie wariacje, że jak mala miała gorączkę to pokazywała 35 stopni ;/


ohh ale się rozpisałam, u nas ok. Tylko problemy z jedzeniem (nigdy tak nie było) mała wcina tylko mini bułeczki, obiad i cacusia a tak wszystko inne bee.. normalnie ręce opadają bo ciągle coś jej wymyślam i muszę później sama to zjadać.. Mam takie pytanie odnośnie kombinezonów jednoczęściowych: jaki rozmiar kupujecie bo ja oglądałam ostatnio na All ale boję się zamówić bo myślę że 80 mógłby być na styk a musi posłużyć do końca zimy ale nie wiem czy 86 nie będzie za duży ;/ ehhzz te dylematy!!
 
ewika ja nie patrze na rozmiarowki tylko wymiar podany w cm. Bo juz zauwazylam ogromne roznice na podobnych aukcjach. Wiec szukajac kombinezony mierzylam aby calkowita dlugosc byla ok 90cm (kuba jeszcze chyba nie ma 80cm). no i jest w sam raz ;-)


Dziewczyny popieklismy ;-) Myszke Miki, Kaczora Donalda i Pluta. W załaczniku dziele się z każdą po kawaleczku ;-) na FB juz foteczki krążą ;-)

Pracowity poranek byl.... Troche sprzatania, troche dekorowania. Łańcuch na choinke zrobilismy z papieru kolorowego. Obiadu dzis nie robie, bo maż zamówi pizze... Więc tyle, ze moge sie skupic na przyjemniejszych rzeczach ;-) no i czekam na kuriera co prezenty ma dostarczyc. Kurier sie uwija szybciej na szczescie bo Poczta Polska to... ech szkoda slow :dry:



miki.jpg
 
No jestem ;)

Ankusch
- u Ciebie to fajnie, zawsze coś się dzieje, bo ktoś wpada z wizytą, albo jedziecie na wieś do teściów :) Ile lat ma Twoja sis? Co do płytek to masz rację, u nas tylko w pokojach panele, a tak to przedpokój, kuchnia płytki, zimno i ciągnie od nich bardzo, zwłaszcza, że my też na parterze, to z dołu ciągnie nieźle...

mirelk o- mnie się bardzo podobają te butki ( ja to tylk ona płaskim pomykam, a te pewno wygodne) cena super, kolor ostatni jak dla mnie bomba :)

ewika - dziękujemy, a Lili widać papużka wszytsko fajnie powtarza:) Co do rozmiarówek jedne dwuczęściwoy mamy z Coccodrillo i 80 ka jest super, rak, że spokojnie wystarczy na całą zimę, a nie jest też jak worek, z Wójcika mam 74 i powiem, Ci , że kurtka to spokoookojnie jak 80ka jest i obchodzimy z luzem całą zimę, ale dół (też 74) już teraz jest na styk :/, więc widać różnie z tymi rozmiarami - PS w tym samym modelu z Wójcik w 80 młoda się "topiła" był jak wielkie 86. Jeśli mała jest drobna to z Coccodrillo np 80 powinno spokojnie posłużyc do końca zimy. Aaa i mam jeszcze używany z all jednoczęściowy też 80 ka i też pochodzimy do końca bo to duże 80 ( dałam za niego 34 zł:) Na nas 86 z Coccodriloo bylo zdecydowanie za duże...

nimfii cudaśne ciasteczka, to na choinkę już?? Masz rację Poczta POlska to jakaś kpina, dosć, że drogo, dość, że nigdy nie na czas ( choć w ostatnim półroczu poprawa), to jeszcze paczki giną!

Dziekuejmy za zyczenai zdrówka, młoda rana zwymiotowala jakby takim sluzem wiec pewno po nocy zaległe to było ten katrek, nie am temp nie kaszle tylki katarek więc i na spacerek poszłyśmy, po ppowrocie zjadła cały słoiczek jakiejs wolownik iw sosei bolonskim z Gerbera ( mam zawsze w lodowce cos w azapasie, jakbym jechal np do dziadzia) myslalam , ze nie zje, bo od dawna nie chce sloiczkow, ale wtrymolila cały, wypila herbatke i spi od godziny.
W swoim stoliczku edukacyjnym , ma rózne ksztaty po nacisnieciu glos gada ze to ksiezyc to serce to gwiazda, i dzis Polisz wyraźnie i pieknie powatarza gwiazda, naciska i powtarza, wiec na serio ucza takie zabawki!

PS marttika - przepraszam, ja mam ten jednak termoetr- tak czy siak, różnie pokazujehttp://allegro.pl/hartmann-termometr-thermoval-duo-scan-i2843858312.html
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!

Wpadam się zameldować, że żyjemy. Nie mam coś głowy ostatnio do pisania, te krótkie dni mnie dobijają, 15 i już się robi ciemno, normalnie dzień świstaka...
Nie mam jeszcze pokupowanych prezentów, nawet mężowi na urodziny nic nie kupiłam, bo umówiliśmy się na wspólne zakupy i nadal od 16 listopada nie możemy się wybrać... Jak pomyślę, że mam wchodzić do GH w tą świąteczną gorączkę, to mi się słabo robi. Jutro chcę zrobić część zakupów spożywczych, żeby później nie latać do sklepu.
No nic kochane, postaram się jutro coś więcej poodpisywać.
Trzymajcie się moje maminki kochane, dużo zdrówka dla choraków!!!!!
 
reklama
Ewika, Marrrrtika ja mam też nc100 i niestety jest straszny, mała miała 40stopni gorączki a on mi wskazywał 37,3 stopnie więc jest bardzo nie miarodajny...

Wszystkim chorowitką życzę zdróweczka;****

Anek wszystkiego Najlepszego ;*


Ja wpadłam tylko się zameldować bo mam mega roboty w domu. Byłam u chirurga - powiedział, że to przez to że mam złą higienę pępka. Zapytałam go jak to możliwe skoro ja myję sam pępek 2-3 razy dziennie bo mnie denerwuje ten zapach to jaką ja mam złą higienę? Kazał psikać octeniseptem i tyle. byłam u niego 1 minutę! Zapytałam go co mam zrobić z bólem po stronie wyrostka "proszę panią jak pani ma chory wyrostek i go nie zoperują to pani umiera" to mu odpowiedziałam, że wiem ale internista powiedział, że tam się coś dzieje. "Ja jestem od operacji a nie od stawiania diagnozy" to pytam gdzie mam iść skoro internista odsyła mnie do chirurga a chirurg do internisty. Wychodząc powiedziałam tylko że on nie jest lekarzem tylko pajacem siedzącym na dooopie... kretyn no...

Mała już lepiej, dzis ostatnia dawka antybiotyku. Uszy ma ładniejsze, D-dimery spadły jej i CRP. Więc super, że już lepiej.

LASKI MAM BLOND WŁOSY!!!!!!

Uciekam kochane bo jadę na spotkanie z koleżankami z Liceum;)
 
Do góry