reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

winki hehe winki bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego przecie. Widziałam filmik - ale Olinek zasuwa, jaka mina zawzięta, Słodziak z niego, ale wybieg ma tam elegancki, ja myślę, że on już chodzi tylko o tym nie wie :-)
nimfii dobrze, że to nie tarczyca, może po prostu przemeczenie....jeśli chodzi o pochłaniacz wilgoci, to ja widze u nas różnice - nie ma rano zaparowanych szyb, nie czuć zapachów obiadowych jak sie wraca do domu, (jeśli chodzi o zdrowie dzieci,to za wczesnie, zeby cos powiedziec)a w łazience i tak wychodzi grzybek, ale na silikonie, wiec raz do roku jest wymieniany i wietrzymy dużo bo jest okno naszczescie.
angie dużo sił dla Malutkiej, Wam wytrwałości. a gramy nadrobi szybko!!!! ucałuj Maleństwo :*

Po drugiej drzemce była częśc dalsza złego humoru, i tak już trzeci dzień z rzędu - nie mam pojęcia co jej jest.
wczoraj ubrałam choinke - na życzenie Olafka. Rano słysze jakieś szlochanie w salonie, a Olaf siedzi pod choinką i zanosi sie płaczem i mówi, że Mikołaj do niego przyszedł...jakie te dzieci niecierpliwe....Marika co chwila podchodzi do choinki i cos z niej skrada. Jestem jakaś wyczerpana, przepraszam, że Was zaniedbuje, ale nie umiem sie na niczym skupić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Filipkowa mama- to moze ja cos zle robie z tym termometrem. Jest jakas specialny sposob mierzenia nim temp?
Oczywiscie ,ze wole samolot ,bo z Kopenhagi ( 20 min od Malmö) lece do Poznania 45 min. A do Swinoujscia plyne 8 h. Fakt ,ze spie na promie ,ale samolot zecydowanie wygrywa. NO ,ale w Poznaniu potrzebne mi auto wiec nie mam wyjscia. I do autap ozniej mega duzo mozna wpakowac.
Anus- tez mysle ,ze Oli fizycznie juz by chodzil ,tylko w glowce jeszcze musi dojrzec. JAk wywalilismy sciane miedzy kuchnia a pokojem to zrobilo sie troche miejsca. Cudowny Olafek. Choinka jest to prezenty tez musza byc.. Ale wszystko przedn nim:-D
Nie zazdroszcze fochow Mariczki ,ale chyba to tera ma tak wiekszosc. U mnie sa napady takiego zlego humoru ,ze rece opadaja. Wystarczy ,ze powiem nie.
Angie- bidulka Kingusia. byla ja szybciutko naprawili. Dobrze ,ze to cholerstwo szybko mija. Zdrowka.
 
Hej kobitki Oli kaszle jak szalony, claritina nic nie daje tylko tyle że przewraca się po niej bo jest taki ospały. Babcia pojechała do domu a mały zostaje jutro z tatą bo ma wolne. Teraz K. musi nauczyć sie obsługi małego i będzie chodził z nim na wizyty do lekarzy bo ja wolnego nie dostanę. Musiałabym aptekę zamknąć a to w grę nie wchodzi. Musi się rozkręcić.

Mirelka Mam blisko do pracy jakieś 20 minut spacerkiem ale jeżdze autobusem dwa przystanki bo trzeba iść pod góręęęęę wielką a mi się nie chce rano. Popołudniu wracam pieszo albo K. mnie odbiera autem. Lubie wysokie tempo pracy, szybko się wtedy mobilizuję i łatwo mi ogarnąć wszystko. Nim coś zrobię mam umyślone w głowie co i jak po kolei żeby się wyrobić. Zawsze wcześniej lubię sobie zaplanować także wersję awaryjną.

Angie Zdróweczka dla księżniczki naszej. Buziaki od Olka. Oby szybko nadrobiła to co straciła przez te choróbsko.

Winki Fajnie że święta spędzisz w Polsce z rodziną.

martika Ja mam ten termometr i większości mamom go polecam jak mnie odwiedzają, jak na razie zwrotów nie miałam. Termometr wielofunkcyjny Microlife IFR 100 NOWOŚĆ! (2836544149) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

katerinka Ja też brałam witaminer pregna w ciąży, dobry jest i nie drogi. Ja brałam dopiero od 7 miesiąca bo lekarz powiedział że mały za duży upasie się na witaminach. Do końca 6 miesiąca brałam tylko Folik.

Dobranoc kobitki.
 
Cześć dziewczyny,

Melduję, że... żyję... ledwo...

Zosia ząbkuje od 1 grudnia. Mało śpi, marudzi i nie za bardzo je. Wczoraj ostatnie co jadła to zupka o 15tej. Potem dopiero dziś rano 100ml kaszki na MM. Wczoraj wykluła się dolna prawa (chyba) piątka. No nic, jakoś trzeba to ząbkowanie przeczekać. asia333 - "niech te zębole juz wyjdą...." - dokładnie:sorry:

Winki - dziękuję, że pytasz, co u nas. Bombastycznie Oli popyla z pchaczem:tak:

W sumie nic nowego ani ciekawego się u nas nie dzieje. Głównie siedzimy z Zosią same (jak już wrócę z pracy). Jej tatuś po tygodniu przypływu "ojcowskiej miłości" znowu o niej zapomina. Widuje ją średni raz na 7-10 dni po 2h, ale te spotkania wyglądają raczej jak wizytacja, niż opieka nad dzieckiem:crazy:
No nic, już chyba nic dobrego z tego nie będzie.


angie80 - oby szybko Kinia doszła do siebie. Się bidulka nacierpi. Szybkiego powrotu to domu i odzyskania utraconych "gramów". 3mam kciuki.

nimfii - ale dałaś czadu z tymi kozakami;-) Myślałaś o braniu jakiegoś suplementu diety? Może coś by Cie podratował? Chociaż, póki nie masz wyników badań i opinii lekarza.

Katernika
- długość Twoich postów wymiata! Ale dobrze się je czyta i proszę o więcej (hehe masz kolejną fankę;-)). Fajnie, że Wam dzidziek rośnie... Boshhhh jak mi się tęskni za dzidzią w brzuszku.

mirelka01
- to udanego spacerowania w takim razie. Dobrze, że już koniec antybiotyku i Liwia zdrowa!

2mycha1 - ale Nadusię fajnie obkupiłaś. Mała modelka na zimę gotowa:tak:
Ja dostałam od siostry śliczny (chociaż różowy) kombinezon. Jej córa nosiła go mając 16-18mcy a na moją Zośkę qrcze jest za mały... W ten to sposób nie mam dla młodej jednoczęściowego kombinezonu...

Chyba dopada mnie przedświąteczna chandra.
 
Hejka.

Ja odarazu z zapytaniem.Bo Wy tu o kombinezonach...
Jak idziecie na spacer z dziećmi w wózku to zakładacie kombinezon i czymś jeszcze przykrywacie?
Bo ja do PL lecę we wtorek i mamy tylko kurtkę a tak to mamy taki śpiworek na nóżki.
 
Hej kochane!
Mam mega zajob, nie ogarniam. mimo wielkich chęci nie jestem w stanie nawet Was poczytać a co dopiero pisać...
Mam nadzieję że u Was wszystko dobrze!!
Chorowitkom życze zdrówka!!!!
 
winki ale Ci syn zasuwa tym jeździkiem
AnnaJ my jesli wózek i kombinezon to juz nic więcej.choć ostatnio nasze spacery to tylko wyłącznie na nogach
Anek dobrze że żyjesz.to ładne odstepy Zosia robi w jedzeniu.ja się czasem zastanawiam jak u nas zje o 18 ostatni raz czy jej to do rana starczy, ale nie budzi się na jedzenie ewentualnie tylko na picie
onanana to tylko życzyć byś więcej czasu znalazła dla siebie


ja już kończe pić kawe.stwierdziłam że rano wstane, Zosia źle spała w nocy, przez co ja prawie wogóle, a że mąż i tak mi pewnie nie dałby dospac rano, to chociaż śniadanie zjem jaki cywilizowany człowiek nie w biegu.Zosia buszuje od 10 minut a szanowny tatuś śpi i nawet nie słyszy, heheh nie czuje nawet że mała go budzi:-D
 
winki poki co biore jakis Rutinoscorbin, ale zobacze co wyjdzie na morfologi bo jak bedzie kiepska to moze wroce do Falvit - dobrze mi robil przed ciąza jak go bralam ;-) a to fakt że u mnie niedobor żelaza byl niemal cale życie :sorry2:


marttika
widzisz to ja dlatego kupilam najtanszy termometr do ucha bo wyszlam z zalezenia ze jak ma sie zaraz zepsuc to lepiej zeby mniej kasy na to poszlo ;-) a juz tez zauwazylam ze marka ma niewielkie znaczenie... Pralka elektroluxa mi siadla po roku uzytkowania, suszarke Philipsa oddalam do naprawy to otrzymalam ja spowrotem po 2msc i od razu znow sie popusla :sorry2: Takze mam juz dosc chodzenia i uzerania sie w serwisach gwarancyjnych - gdzie co chwila slysze ze cos sie popsulo z mojej winy :sorry2: Mimo wszystko polecam ci zakup termometra w aptece albo sklepie medycznym - tam maja chyba wieksze pewniaki.


angie
3mam kciuki za Was! Zdrowka dla malej!!! Napisz pozniej co z Wami.


anus tak u nas tez najwiecej wychodzilo grzyba na silikonie. Wiekszosc go musiala zerwac ;-) Najgorsze jest to ze moj maz jak cos naprawia to ie umie sie do tego przylozyc tak zeby to estetycznie wygladalo i szerze mowiec juz wole aby nie zakladal od nowa silikonu bo wtedylazienka wyglada jak po wojnie :dry: Oo to widze ze Olafek juz zniecierpliwiony :-)My ubieramy choinke dopiero tuz przed Wigilia ;-) A Maciek sobie dolicza dni do Świąt na kalendarzu adwentowym :tak: Jeszcze w listopadzie ciagle pytal czy długo jeszcze do Świąt, ale teraz od grudfnia otwiera codziennie jedno okienko z czekoladka i wie ile dni do Świąt mu zostało ;-) To tak aby mial jasność ze prezenty bea dopiero 24.12 - na kalendarzu tez zaznaczylam ten dzień. Na razie w kółko tylko powtarza, ze on chce dopisac to, albo tamto do listy świątecznych rzyczen :sorry2: jakbym wszystko zapisala to by wyszlo z 50 pozycji jak nic :-p Ale mu tlumacze że może dostac tylko 1-2 rzeczy z listy i pytam wtedy na czym mu najbardziej zalezy to mowi że na lasce cukrowej :sorry2: To pod choinke dostanie 6pak :-p


anek no dokladnie poczekam na wyniki krwi i morfologi w tym i wtedy zobacze czy beda potrzebne jakies witaminki :tak: Przed ciążą bardzo pomagal mi Falvit.


annaj
Ja mam dwa kombinezony cienszy i grubszy. Cienszy zakladam Kubie jak ok 0-10stC a jak na minusie to ten grubszy. Pod spod zakladam mu legginsy albo rajstopki. No i najczesciej tylko ten kombineon ma we wózku bo on już mu krepuje ruchy wiec nie chce go dodatkowo okładac kocami (wyjatek jest gdyby mi zasnoł na spacerze). natomiast mam jeszcze do wózka te oslonke na nóżki to ostatnio ją używałam jak sypał śnieg. Albo jak chwycil wiekszy mrozik - ale wtedy krotko jestesmy na spacerze bo mlody nie chce :dry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka
No to Mycha przed nami ciężki weekend na jaki metrarz idziecie i ile będziecie płacić???buciki ekstra muszą być cieplutkie -fajne;-)
angie dużo zdrówka dla Kinguni;-)niech szybko wraca do siebie bidulka..śniła mi sie dziś ;-)Że jakby twój był z Kingą gdzieś u naszych teściów na podwórku a mała się wierciła chciała chodzić a dobrze nie chodziła to ja ją drapnełam i całą wieś zwiedzałyśmy hehh A mojej Martynki gdzieś nie było w tym śnie hehehh

Wpadłąm na chwilkę dziś moja siorka l.12 przyjeżdza będzie mi Martynkę bawić jak obie się widzą mnie może nie być 2 wariatki moje :-p Wczoraj sporo rzeczy przywieźliśmy dziś jeszcze trochę może a jutro reszta z meblami dobrze ze Martynka daje coś mi zrobić nie marudzi..u ans nadal te 4-tki idą już bardzo długo chyba z 3 miesiące widać je ale nie chce się przebić przez dziąsło.Mnie jakaś infekcja wzieła ehh piecze mnie.
POzdrawiamy i miłego dnia
 
Do góry