reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

nimfii ja w sobotę oglądałam program chyba na TLC o takich babkach co takie lalki traktują jak prawdziwe dzieci! normalnie dla mnie chore to jest
 
reklama
Hej babeczki
Dopadło nas jakieś paskudztwo Olek ma biegunkę i chodzi płaczliwy, guzioł dalej na ręku troszkę się zmniejszył ale nadal spory jest, czekam jeszcze kilka dni czy zejdzie samo jak nie to do lekarza. W nocy dwa razy przewijaliśmy go bo kupkę zrobił na szczęście się nie wybudził i spał do prawie 9 z przerwą na mleko o 6. W dzień tylko jedna drzemka i czekamy aż K. wróci z pracy i go wykąpie. Mam nadzieję że do 20 zaśnie bo padam dziś. Jutro jadę do mamy z małym, nie wiem na jak długo bo mam sporo do pozałatwiania nim pójdę do pracy.

Nimfii Ja bym bała się tej lalki , oglądałam już kiedyś na youtubie zdjęcia lal i podobno nawet robią lalki na zamówienie podobne do dzieci ze zdjęć. My też dziś naleśniki na obiad i pomidorowa. Olek ma nawet apetyt dobry.

Mary Jak po imprezie ?

Niuniunia SPÓŹNIONE ŻYCZONKA DLA WIKUSI , 100 LATEK MALUTKA KSIĘŻNICZKO.

Maggipka dużo zdrówka dla was.

Mirelka Olek też dziś męczył się z zaśnięciem 1,5h a spał tylko godzinę. Może pogoda męczy dzieciaki.

Gola Polunia pewnie gorsze dni ma. Olino też czasem leni się i na czworakach lata zamiast na nogach.
 
Mirelka- oddajcie ta komode. Meble w Ikei są ubezpieczonego na czas transportu. W Ikei wszystko można oddać, nawet nie kompletne i otwarte. Nawet jak ci sie wagon w aucie zabije to możesz go oddać. Więc weźcie co macie i jedzcie. Dziewczyny umieramy z mężem od wczorajszej nocy. Byliśmy w restauracji wczoraj i jedliśmy to samo. Cała noc w kiblu, Peter tez. Albo sie zatrudniamy, albo grypa żołądkowa. Dziś cały dzień na sofie, z wypadem na lotnisko po siorke. Nienawidzę być chora. A tyle mam do roboty.
 
WINKI HELENKA zdrowiejcie!


Propo problemow kupkowych to Kuba tez ma cos z nimi nie tak. Robi takie male po troche o takiej lepkiej konsystencji ze trudno je od pupy odlepic. Policzki mu sie zasuszyly. Nie wiem czy to nie reakcja na nowe mleko nr 3 :-(


a wasze dzieci jak reaguja na mleko 3? Ma ktores problemy?
 
winki tylko że my już mamy tą komodę złożoną i karton spalony ja jestem za żeby rozebrać i oddać ale m mówi że się nie opłaca za tą kasę jechać kosztowała 300zł

nimfiii okropna ta lalka fe paskudna jak noc

Helenka oby guziol szybciutko zszedł i biegunka przeszła, miłego pobytu u mamy, Liwia dziś pospała 1,5 godz. drzemkę dopiero miała po 13stej duży poślisk:tak: oj też już jestem dziś zmęczona m właśnie się przechadza z małą po domu :tak:


a czy któraś z Was ma kuchnię na zmówienie z IKEA właśnie się zastanawiamy ale czy warto to masówka jest i czy nie wywalimy kasy na coś co się szybko popsuje chodź oni robią na mechanizmach BLUM jedne z najlepszych nie wiem sama:no:
 
Helenka - dzieki, ze pytasz! Oboje z M. jestesmy strasznie zmeczeni... Jednak sporo bylo roboty plus jedna bardzo zarwana nocka... M. dzis mial wolne, ale mielismy mase zalatwien, ale jutro juz idzie do pracy, a ja z Mia mam szczepienie... :zawstydzona/y: Zdrowka dla Was!

I dla wszystkich chorowitkow: zdrowiejcie!


Milego wieczorku Wam zycze!
Wybaczcie, ale jestem strasznie zmeczona i klade sie na odpoczynek, a potem grzecznie spac o max. 22.00.
Do jutra!
 
hej mamuśki:-)

mirelka- ja mam kolege co składa te kuchnie z IKEA (montuje)i mówi, że są bardzo dobre
nimfii- ja też daje bebiko ale cały czas 2-lekarka mi kazała podawać do 15 miesiąca ale z tego co opisujesz to może być to od mleka
winki- zdrówka, oby to było tylko coś jednodniowego
helenka- biedny Oluś, moja mała też coś nie w sosie dzisiaj

To tyle co zdążyłam zapamiętać choć muszę stwierdzić, że cos cicho ostatnio u nas:-(U nas mała marudna, od rana trochę ciepława była górna dwójka jest już na wierzchu prawie i myślę, że to przez to. Boże dziewczyny żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce....Normalne chyba jakiegoś doła złapałam
 
Nimfii Mirelka Filipkowa My w zeszłym tygodniu przeszliśmy na bebiko 3 dzień przed szczepieniem, zapomniałam zupełnie , pewnie mleko nasiliło mu kupy ahh jak nie urok to sraczka :)
 
Witajcie kochane!

U nas już po wszystkich imprezkach, były udane, mimo tego, że Artik jeszcze słaby. Też złapał jakiegoś wirusa żołądkowego, w nocy boli go brzuszek, ale kupki rzadkie robi tylko w dzień. Dziś w nocy non stop wstawanie, także czułam się jak zombie. Ale widzę, że nie ja jedna mam choraka w domu- zdrówka dla wszystkich BB choruszków!!!!
Chyba nie uda mi się nadrobić po takiej przerwie.

Gola wielkie dzięki za sms-owe info nt.fotelika, może jutro obczaję to MC Priori XP, bo Mały już się nie mieści :-)
Winki czekamy na fotorelację, super, że rodzinka w komplecie, Gola ma rację, mimo odległości trzymacie się razem. Ja niestety kolejny raz przekonałam się, że nie moge liczyć na zainteresowanie wnukiem ze strony mojego ojca...Echh, ale nawet nie chce mi się strzępić języka na jego temat.
Ssabrinko widać, że i u was urodzinki sie udały, Samik jak zwykle czarujący a w nowej fryzurce wygląda nieziemsko!
Nimfii i dobrze, że wyskoczyłyście z kumelką, nalezy ci się! Oj, zdrówka i dla was, znów choróbsko?
Mikado-trzymaj się kochana, wyobrażam sobie, że ci smutno...
Aqua, Katerinka gratulacje "posłuszeństwa nocnikowego" dzieciaków! U na sjest różnie, jednak nie mogę narzekać,Artur ładnie siedzi na nocniku i też często łapiemy kupkę i siusiu.
Katerinka ja nadal czekam na nocki bez mleka, niestety zwykle są 2 :-(
Niuniunia super tort dla Wikuni wyczarowałaś, fajnie, że zwróciły wam się koszty imprezki.
Mirelko oj szkoda, że szafka się uszkodziła, może jednak da się zareklamować?

Przepraszam, jeśli kogoś pominęłam, obiecuję, że teraz postaram się być na bieżąco.
 
reklama
HELENKA i co teraz robisz? Ja chyba przystopuje troche z bebiko 3 i bede je wolniej wprowadzac. Nie chce zeby go chwycila alergia ;-)

MIRELKA sasiad ma wszystkoz Ikei ;-) kuchnie tez i jest bardzo zadowolony. Tyle moge powiedziec ;-)


ANGUN ano widzisz ta jesien nas wcale nie oszczedza. Wirusy zadomowily sie na dobre :-/
 
Do góry