reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Dzień dobry.

MARICZKO- Wszystkiego najlepszego ślicznotko!!!!!:-D:-D

potworek - gratki za zaszczytne II miejsce :):tak::tak: Ja czasem (może z 4 razy) kupuję w Smyku, ale teraz też za bardzo kaski nie mamy :(

nimfii - ja też zombiak byłam od 3 dni, dziś wstałyśmy 6:40 ;)

mirelko - ja też lubię gotować, a kuchnia moich rodziców, mała , ciasna jak domek dla lalek, nie mam tam swoich rzeczy :( Marzy mi się piękna MOJA WŁASNA kuchnia!!!!!! Tak w ogóle to najbardziej lubię zawsze w kuchni siedzieć ,mimo, że ciasnota i lubię oglądać meble kuchenne;)

Obębniłam UP, wqrwiłam do granic panią Doradcę Zawodową - powiedziałam, że niczego od nich nie oczekuję, że nie znam nikogo komu pomogli by znaleźć pracę, że statystyki podają , że w 2011 11% zarejestrowanych UP pomógł znaleźć robotę.
Zapytałam, czy jeśli nie całość to może część mojej podyplomówki mi dofinansują - nie mamy pienię∂zy usłyszałam i pytanie po co się w ogóle rejestrowałam - żeby mieć ubezpieczenie i dostać zasiłek, który m isię należy !!! Pani pyta czy tylko po to ? Odpowiedziałam, że tak, bo i tak wiem, że pracy m inie znajdą...Ze nawet staż absolwencki ,sama sobie załatwiłam!! Żenada, cudny kraj nad Wisłą :( Już nie chciałąm jej mówić, że ten cały pośrednaik jest p oto, żeby dawać pracę, ae im babom tam zatrudnionym, a nie bezrobotnym!
Wypuściła mnie po 15 minutach :-)

Polcię nakarmiłam, usnęła przy cycu, ozstał z nią tata, aja szybko do UP, teraz do przychodni na szczepienie
 
reklama
Witam sie!

My juz po szczepieniu. Mia w super formie i mam nadzieje, ze tak zostanie i nic sie nie przypaleta w postaci np. goraczki...
Mi glowa peka, wiec zlopie kawke... Jeszcze nie zdazylam poczytac, co slychac u Was, ale pracuje nad tym.


Anus, Leika - sto lat dla Waszych maluchow!!! Niech Wam pieknie rosna!
 

Załączniki

  • imagesCAEV8A93.jpg
    imagesCAEV8A93.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 12
Hejka mamuśki!!

Ja rozłożona na maxa, choróbsko mnie dopadło i rozłożyło na łopatki. Ale Mała uratowana :-) Nie mam siły pisać, tylko wam miłego dnia życzę.

Sto buziaków dla Mariki!!

No i spóźnione dla Igorka i Wiki!!

Ps. Ale się zrymowało :-)
 
potworek przepraszam, ze sie wtrace a nie myslalas zeby za to kupic prezenty na swieta czy cus? ja wiem, ze smyk to drogi sklep, ale mialabys wydatki z glowy.
Gdybym była w innej sytuacji, to pewnie bym tak zrobiła. Ale w momencie jak ja się zastanawiam, za co jutro kupię mleko dla Maluta, to uwierz, nie w głowie mi prezenty na święta...
No nic, będę szukać, może ktoś się znajdzie chętny...

Gola - ja w UP spędzam zazwyczaj 2 minuty :baffled: Pani szuka mojej karty, ja w międzyczasie rzucam okiem na oferty pracy, których jest z miesiąca na miesiąc coraz mniej, składam autograf i tyle... Ale... Chyba już nie będę musiała się tam pokazywać :-)
 
potworek przepraszam na prawdę nie wiedziałam :-( mysle, że chetny jakiś sie znajdzie. trzymam kciuki!!!!!
mary beth fajnie, że juz po szczepieniu, my jutro chyba mamy.
maggipka wracaj do zdrówka szybko. Dobrze, że Amelka zdrowa.
gola tak sie w sumie zastanawiam po co te UP są - wstretne babsko. Było trzeba jej na koniec powiedzieć, że nagrałas waszą rozmowę :-)
mirelka moja też ostatnio sama zasypia w dzień, ale dzisiaj zasypiala pol godziny i pol godziny spała - nic nie zdarzyłam zrobić :tak:
 
Hejka ;-)
Dziewczyny nie piszę bo nie mam głowy do pisania a poza tym coś mnie się jakieś choróbsko czepiło ..nie możemy znaleźć stancij w miarę niedrogiej :-(w Grudniu otwierają lotnisko i w związku z tym ceny poszły w górę a czas nas goni.
Martyna niby lepiej się ma ale coś ciągle w nosie jest i nie mogę wyciągnąć jutro idziemy na szczepienie ciekawe czy zaszczepi...wiecie co dziś zajrzałam jej do buźki te 4 coś wybić się nie mogą prześwitują a nie chcą ale zauważyłam dziś coś aż się przestraszyłam..tam gdzie 4 pod dziąsłem coś czarnego się zrobiło kurcze nie wiem może krew tam się zebrała:baffled:Pamiętam jak 1 jej się przebijała to dziąsło było poharatane i krew było widać może i teraz tak będzie..Przestawiłam Martynę na jedną drzemkę na 12 bo jak ma 2 to szaleje do 23 i jakoś sie udaje ją położyć raz.

Buziaczki dla kolejnych naszych roczniaczków-rośnijcie zdrowo :-)
 
anus oj króciutko Marika pospała może 2 drzemka będzie dłuższa, moja posła 2 godz. co nieco udało mi się zrobić:tak: powodzenia na szczepieniu
Gola oj szkoda słów na te wszystkie UP podobno mają być kontrole i UP mają być rozliczane za wykonaną pracę na rzecz bezrobotnych i nie tylko oby to coś dało:nerd::crazy:
Mary to fajnie że Mia po szczepieniu ok.:tak:
Maggipka oj kochana wracaj do zdrówka szybciutko,:tak:
Potowrek to powodzenia obyś nie musiała się pokazywać w UP:tak: niech Wam się układa jak najlepiej :tak:




my po godz. spacerku całkiem przyjemnie jest na polu :tak:mała szaleje w łóżeczku, :tak:


gdzie reszta mamuś się pochowała, piszczcie kochane smutno się tu robi.;-):-)


edit.

Ankusch to o której Martynka teraz chodzi Wam spać? u Nas już od miesiąca tylko jedna drzemka, ok 10.00:tak:
oj szkoda że nie możecie znaleźć stancji trzymam &&&&&& oby Wam się coś fajnego trafiło.:tak:
Zapytaj jutro o te dziąsełka ze Cię niepokoją może jest tak jak piszesz, powodzenia na szczpieniu:tak: Zdrówka życzę.
 
Ostatnia edycja:
mirelko Martynka zazwyczaj wstaje o 7.30 i o 12 kładą ja na drzemkę tak ok 2h spi ( wczesniej o 11 i o 16 szła spać i szalała do 22-23 ) a tak to o 20-21 pada spać.
Ja myślę że te ząbek wyjdzie tuż tuż i tego krew pod dziąsłem..sama nie wiem.
U nas dziś tatus z mała wyszedł na 30min bo siedzimy w domu od środy.
 
Ale sie dzis zakrecilam :-) czas miniol mi taki piorunem ze szok :-D
Rano wlaczylismy sobie bajke Cars 2 - po raz pierwszy ogladalam i bez kitu ale wciagnelam sie bardziej niz Maciek :-D Potem pogralam w gre myfantasticpark.pl a potem wzielam sie za pieczenie jablecznika z kruszonka :-D
Zajadam sie moim pysznym jeszcze cieplym :-D Uwielbiam!
Powiem Wam ze od jakiegos czasu ogladam czesto Master Chefa Junior i te dzieciaki mnie niesamowicie inspiruja! Jak dla mnie trzymaja wyzszy poziom niz nasze polskie mastery :-p
Mysle wlasnie zeby zalozyc soebie jakiegos bloga kulinarnego :tak:



anus w takim razie moga tez byc to jakies objawy pochorobowe :-( 3maj sie zdrowo!


gola
to pospalas sobie, co? ;-) a gdzie te czasy co sie spalo do 9 :-D
Kurde mnie tez sie marzy duza kuchnia, a nie ta co jest metr na metr wolnej przestrzeni :-(
I dobrze dogadalas babce w UP :laugh2: Musze zapamietac na przyszlosc, bo argumenty mialas trafne ;-) One mysla ze sa mądre - tak samo jak urzedasy w Urzedach... maja zatrudnienie na przyzwoitych warunkach to latwo innych oceniac z gory :eek:


ankusch przy tych wiekszych zebach moze zbierac sie krew pod dziaslami, niestety... Ale to raczej nic groznego ;) niektore dzieci maja nawet dość spore pęcherze w miejscu gdzie ma przebic sie zab.



anus leika 100latek dla dzieciaków z okazji urodzinek :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry