reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Zdrówka życzę dla wszystkich chorowitków, dużych i małych...

nimfi ta lalka to jakieś duże palce u nóg ma:laugh2:

mirelka ja kuchni z IKEA nie brałabym, lubię gotować i kuchnia to moje królestwo, napewno to musiałaby być najbardziej wypasiona część domu/mieszkania:-)

gola u nas też Tymek się budzi na mleko...czasami 2 razy, czasami raz...ale jak już wspominalam to raczej nie z głodu...
 
reklama
Hej laski

nimfii - tak jak pisze ewika, też widziałam ten program , ta lalka w tv wygląda tak samo jak żywe niemowlę!! Masakra! To nie jest normalne:no:

Helenko, Angun - szaleją rotawirusy niestety :( Współczuję choróbska i życzę zdrówka dla Waszych synków!

Angun - ja Twojego sms-a chyba dopiero po 2 godzinach odczytałam i myślałam, że już jesteś w sklepie, albo już fotelik kupiliście. Tak czy siak i ten SP i XP są super, ale XP - dla ans matek wygodniejszy ;)

winki - I u WAs choróbsko, cholera, ale się zaczęło, kurujcie się

Filipkowa mama
- jak malutka?? U nas też idą kolejne zęby...Nie smutaj siem :* Ja też dziś jakoś niemrawo i troszkę smutnawo, musimy się uśmiechnąć i machnąć na wszystko ręką:tak:

nimfii - ja karmię cycem, ale myślę, że u małego to może być reakcja na nowe mliczko

mary-beth - powodzenia na szczepieniu, jutro dzwonię do przychodni - zobaczymy co mi powiedzą...

Byłam zmłodą w Lidlu kupiłam książeczkę ( na Mikołaja) z dźwiękami zwierząt i możliwością nagrywania. 32,90 - ale będą prawie identyczne w Biedronie za 22,90 (szkoda, że wcześniej nie wiedziałam)
LIDL

Cholera, mam na 10tą UP - a młoda zawsze idzie 9:30-10:00 spać, nie wiem jak będzie jutro... Teraz śpi już od dobrych 30 minut - miala dziś tylko jedną drzemkę, też idę zaraz pod prysznic i się kładę, poczytam i pewno zaraz odpłynę...
 
Dobry Wieczor!
ja zaniemogłam, nie wiem co mi jest, ale od piatku strasznie mnie kluje w klatce jak kaszle, rano i wieczorem jest masakra. bylam u lekarza,dostalam tabletki na gardlo, i mam znowu przyjsc jak nie przejdzie. czuje sie jak hipochondrynczka :-( rano to zawsze zrywalam sie na rowne nogi i rzucalam sie w wir obowiazkow,ateraz brak mi powera, szybko sie mecze, jestem rozdrazniona. ech jeszcze 3 z przodu nie ma, a juz do reklamacji sie nadaje. w piatek zabukowalam wizyte u doktora, bo nie zamierzam sie zwijac z bolu, tym bardziej, ze takie bole to wszystko moga oznaczac, aja lekarzem nie jestem.
Dzieciaczki zdrowe,kochane. Marika nerwuska wszystko musi miec natentychmiast. Apetyt dopisuje, dzisiaj trzy razy kalafiorowa jadla, pozniej ryz z piersia. Ale ona nieumie zjesc porzadnej porcji,tylko podjada sobie po troszku. w niedziele wyprawiamy urodzinki, wczoraj kupilam sukienke (ecru komunijno chrzcinowa) zamowilam oplatek z jej zdjeciem na tort, a reszte menu musze obmyslec. Dziewczyny nie nadrobie Was raczej, przepraszam.

spoznione ale bardzo szczere zyczonka dla Wikuni i Igorka. Widzialam Wasze torciki niami niami.
 
GOLA a kiedy ta promocja Biedronkowa na ksiazeczki? Mozesz kupic druga takie na pewni sie przydadza ;-) my mamy dwie wlasnie ale chce kupic jeszcze bo w jednej nam wysiadl dzwiek :-(


AANUS zdrowiej i ty! Domagaj sie szczegolowych badan. Wiesz ja mialam 15 lat jak mnie zaczely brac klucia w okolicy serca, dusznosci i zmeczenie. Myslalam ze to problemy z sercem. Przebadali mnie od a do z ;-) lacznie z tomografia, rezonansem i innymi cudami wiankami. Okazalo sie ze wyniki mam idealne a choroba byla... Psychosomatyczna :-( dopiero psycholog mnie z niej wyleczyl. W sensie ze to w mojej glwoe sie rodzil problem. Natomiast kolezanka mila podobne objawu i raz nawet ja wzilela karetka z podejrzeniem zawalu serca w wieku 16lat a okazalo sie ze miala wrzody!
ladnie ci cora ja ;-) kuba tez je male porcje ale niestety nie ma juz takiego fajnego apetytu jak wczesniej.
 
Ostatnia edycja:
anus - dobrze, że się zarejestrowałaś do lekarza. Nie ma żartów. Ja też wiem, że powinnam...
POla też się zrobił maly nerwus, zbój dziołcha! ;)

nimfii - te książeczki od 29.11 , będą też fajne sanki za 19,99 od 03.12.
Laski, zbieram się, bo się zasiedziałam na all :zawstydzona/y:
DOBRANOC:*
 
Witajcie kochane, jeszcze raz bardzo dziękuję za życzenia. Wszystkie zostały przekazane. Ja ostatnio jakoś nie mam weny i własciwie nie mam też o czym specjalnie pisać. Więc wybaczcie spadek formy, czekam na lepszy czas.

gola84 - a co konkretnie jest lepsze w tym xp, bo nie doczytałam chyba?

nimfi - niestety coraz więcej jest dolegliwości na tle nerwowym, sama miałam też bóle żołądka, które zakoczyły się razem z nerwowym czasem w moim życiu, niestety płacimy cenę za nerwowe życei.Tylko chyba nie ma szans żeby żyć bezstresowo, to już raczej kwestia charakteru i podejścia do problemów.

anus - Dbaj o siebie kochana!

mirelka - ja bym się nie zrażała przystępną ceną. Chociaż doświadczenia z kuchniami Ikea nie mam żadnego to moja przyjaciółka ma i chwali sobie bardzo. Nie zawsze to złoto co się świeci, za duże pieniądze też niezły bubel można kupić. Może akurat jak mówisz że system jest wytrzymały to warto.

helenka - ale was się ciągle choróbsko jakieś trzyma, przesyłam wam trochę zdrówka!
 
Hej Dziewczyny.
Ja ze strasznie nietypowym zapytaniem. Zajęłam II zaszczytne miejsce w konkursie Babyboomowym, dostałam w nagrodę bon do Smyka... I chcę go sprzedać, jest do wykorzystania w sklepach internetowych smyka i empik. 200 zł. Może któraś potrzebuje, robi tam zakupy przez neta? Mi w naszej sytuacji raczej bardziej potrzebna gotówka, pomijając już fakt, że w Smyku ani Empiku zakupów nie robię. Jak coś to na PW piszcie
 
SYL no niestety coraz wiecej mlodych osob choruje i diagnoza lekarska jest wlasnie ze poczatek byl na tle nerwowym. :-( a widze to tez po moim wujku ktory zawsze byl strasznie nerwus... Mial wylew krwi do mozgu przez to i ta sytuacja go bardzo zmienila. Lekarze mowili mu ze najpewniej w ciagu najblizszych 10lat bedzie mial ponowny wylew, a on zyje juz 20lat od tamtego zdarzenia tylko ze calkiem wylajtiwal... Bez zlosci, z minimum stresu. Taka ostoja spokoju sie z niego zrobila ;-)kazdy z nas powinien zluzowac na miare mozliwosci, ech...




Moje mlodsze dziecie chyba testuje moja cierpilowsc :p juz przed 6 rano staje na nogi i gada :-/ w domu ciemno, cicho a jemu sie zbiera na rozmowy ech... Do tej pory spal az do switu czyli co najmniej do 7 a teraz... Wstanie o 6 i teraz juz o 7 zmeczony na maxa i chce spac :-S

EDIT no i spi :-/ kuba spi, maciek spi, mama zombie :-S
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:tak:

Anus Wszystkiego dobrego Dla Mariki na pierwszy Roczek, niech rośnie zdrowo:tak:

Leika dla Twojego Syna również Wszystkiego dobrego na pierwsze urodzinki, Sto lat:tak:


nimfii, filipkowa mama, syl, dzięki za info na temat kuchni
AnnaJ moja kuchnia też musi byś wyposażona, umeblowana jak najlepiej też lubię gotować aczkolwiek ostatnio mam marny zapał do gotowania
Filipkowa mama, syl chyba każdego po troszku dopada jesienna aura z oknem mi się też nie chce dziś to w ogóle wstałam lewą nogą ja weszłam do kuchni, pokoju zobaczyłam ten syf który m zostawił normalnie ręce opadają czy on nie rozumie po polsku że ma sprzątać, odnosić po sobie na miejsce nie ja już wysiadam nie mam już siły na sprzątanie po nim i wałkowanie tego samego przecież ja nie jestem jego służąca!!!!!!!!!! no troszku się wygadałam !!!!!!!!!!:wściekła/y::szok:
Anus idź się kochana przepadaj jak tak się kiepsko czujesz,:tak: zdrówka obyś szybko nabrała siły :tak: Super że apetyt dopisuje, o i u Nas z Liwii mała nerwuska się robi może taki etap u dzieciaczków :tak:
Mary powodzenia na szczepieniu:tak:
potworek my to zaledwie 3 rzeczy mamy se smyka, drogo tam jak nie wiem co:tak: może któraś mama się skusi, :tak:
Nimfii u nas to norma pobudka ok.6.00 zdarza się może z 2 razy na tydzień że pośpi do ok .7.00
Gola jak wyprawa do UP,? fajna ta książeczka widziałam ją w gazetce miałam też się wybrać po nią ale ostatnio kupiłam 3 książeczki w tym właśnie z odgłosami zwierząt i świąteczną Bożo - Narodzeniową:tak:


Wszystkim chorym dużym i mały życzę zdrówka:tak:


Na koniec muszę pochwalić moją małą od tyg. zasypia sama na drzemkę oj jaka to ulga że nie muszę z nią siedzieć w fotelu i czekań aż padnie na drzemkę (oj żebym tylko nie zapeszyła );-) !!!!!!!!! Teraz śpi od 10.00 włożyłam do łóżeczka po zabawie i harcach na podłodze ło 9.30, pokręciła się, pogadała sama do siebie i padła eee nawet skarpetki sobie rozebrała do snu hihihi:-D


Miłego dnia:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie Kochane!
dzisiaj spokojny poranek,nie trzeba leciec do przedszkola pedem, mozna bylo sie polenic w lozeczku. Marika jadla tylko raz w nocy, wiec sie wyspalam, na noc wzielam tabletki i jakos dzisiaj mniej boli. ja juz po sniadanku, delektuje sie kawusia. Coreczka prowadza swoj jezdzik, Synek rozpracowuje worda na kompie:-)
mirelka tez nie mam doswiadczenia z meblami kuchennymi z ikei, ale wiadomo jaka opinie ma ikea ladne, ale nie na lata, a kuchnie robisz raz a porzadnie.
potworek przepraszam, ze sie wtrace a nie myslalas zeby za to kupic prezenty na swieta czy cus? ja wiem, ze smyk to drogi sklep, ale mialabys wydatki z glowy.
nimfiii mama ​tez mi mowi, ze to moga bc nerwobole, ale mi sie wydaje, ze po miesiacu kaszlania cos mi sie nadwyrezylo. tutaj troche ciezko o kompleksowe badania, ale bede probowala.
gola Polci sie chyba wloski troche bujnely? jak Ty sobie tam radzisz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry