reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

katerinka dla mnie nocnik to temat tak odlegly ze do nastepnych wakacji raczej nic z tym nie ruszam ;-)kuba uwielba bawic sie nocnikiem ;-) i tyle... Gratukuje postepow! bardzo ci sie to przyda aby mala byla samodzielna - ułatwi ci to zycie przy drugim maluchu.


onanana to jutro zaszalejesz :-D super! ja chyba tez gdzies wyjde z sasiadka jeszcze zobaczymy ;-) albo my albo nasi męzowie ;-) tak na zmiane wychodzimy :tak:
 
reklama
Jestem i zaraz mi nogi w d*** wleza... :eek:

Katerinka - wiesz, u nas ze spaniem nigdy nie bylo jakiegos strasznego problemu. Nocki zdarzaja sie okropne, ale wiadomo - skoki, zabki, wszystko na raz... Ale w dzien generalnie rewelacja: jeszcze dotad Mia potrafi sie 2 razy wyspac po 1,5 h w ciagu dnia, albo przywalic 3-godzinna drzemke za jednym zamachem! :-) Tylko cos ostatnio przez kilka dni pod rzad marudek z niej...
 
nimfii - no raczej kupa nie była przyczyną, bo pojawiła się dopiero na chwilkę przed zaśnięciem

katerinka - właśnie tak, kupa jej jak widać nie przeszkadza w niczym :-) O nocniku właśnie myślimy, żeby zacząć. Jak wam poszło??

onanana - baw się kochana, należy ci się!!
 
Jeju, jeszcze mnie czeka latanie po sklepach, bo nie wszystko zalatwilam... Czekam na M. i jedziemy.

Milego popoludnia i wieczorku! Od jutra siedze w garach, wiec wybaczcie, jesli mnie nie bedzie.
 
Kochane ciocie- Artik bardzo dziękuje za życzenia urodzinkowe !!!!!!!!!!

Czekamy aż wróci z pracy tatuś (też dzisiejszy jubilat :-)) i zaczynamy świętowanie aż do niedzieli!!
Artik zagorączkował mi w noci i dziś do południa, po Ibuprfenie spadła. Zrobił 2 luźniejsze kupy, czekam czy to będzie trzydniówka czy ząbki. Narazie apetyt ma i się bawi. Stwierdziłam, że to chyba jakaś nasza "listopadowa klątwa", bo dużo naszych bobików choruje w urodzinki..

Uściski dla was dziewczynki i dla dzisiejszych jubilatów ode mnie i Artika!!!!
cakecandles_poohbearhunnypot1_300x300.jpg

Postaram się dziś do was zajrzeć i popisać co nieco :-)
 
Dziś dzwoniła do mnie lekarka z moimi wynikami, TO BYŁA CIĄŻA :-(
Powodem poronienia było zbyt wysokie TSH więc ku przestrodze do dziewczyn starających się o dzidzie - miejcie tarczycę pod kontrolą!!!
Mój organizm dawał znaki,że coś jest nie tak, gdybym miała dobry hormon to wszystko by się pięknie utrzymało.
Tak 13 listopada zostałam MAMĄ ANIOŁKA
[*]
 
mikado szkoda wielka ze tak sie stalo.... mialam nadzieje ze jednak ten najblizszy rok przyniesie Wam mile niespodzianki.... 3maj sie kochana! No i zdrowka dla ciebie!
 
reklama
Do góry