reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

U nas dzień zaczął się dobrze 0 7.30 !!!! Szok i ty Gola wiesz o czym ja mówię bo nasze dzieci spały podobnie, a teraz od kilku dni mam takie niespodzianki, i powiem ci że nawet godzinę później niż zwykle też nie chce się wstawać.

Wczoraj za to zakończyliśmy sadzenie na balkonie i mamy już cały szpaler iglaków( a balkon mam bardzo duży) jałowce i sosny - pachnie i zrobiło się w końcu tak zacisznie i przyjemnie no i zielono. Stąd dziś kawkę piliśmy na balkonie, bo jest upał. Igor w wózku ja przy stoliczku, koty na oknie (za siatk[SUB]ą) [/SUB]Teraz moje dziecko padło na drzemkę a ja pije kawę ( a propos kawy to piję dwie max trzy dziennie i pediatra nie zakazywał, ja piłam również w ciąży bo tovbyła taka rekompensata za rzucenie palenia.

maggipka - więc o kawie wyżej, bo ja też cyckowa, a jeśli chodzi o gluten to ja tak jak gola, tylko, że od wczoraj podaję łyżeczkę kaszy manny, w poniedziałk, jak wszystko będzie ok, to wprowadzę marchewkę.

anek, no to oby tym razem obyło się bez niespodzianek, no chyba, ze jakaś dobra;)

nimfii - sto lat dla kubusia, niech się chowa zdrowo
 
reklama
U mnie Franek śpi w łóżeczku (pewnie tylko chwilkę mam dla siebie:-)) ja mam kawkę, mamy laptopa na kolanach ( w moim padła bateria) i siedzę w ogrodzie, więc najlepszy czas na bb, bo obiad już wczoraj ugotowałam!
Angie u nas dokładnie tak samo, Franek je ładnie tylko w po kąpieli i w nocy jak się sam obudzi, na śpiocha jak próbowałam, to od raz był płacz. Wydaje mi się, że Kinguni powinno to wystarczać bez problemu, z tego co pamiętam nie waży więcej niż 6 kg, nie może jeść tyle co 8 kg dzieci. Pomyśl, że w wieu krajach karmi się tylko piersią do 2-3 r.ż. i dzieciom to wystarcza. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie uda Wam się zacząć rozszerzanie diety.
AniaSm daję mu silikonową, taką co się wygina Aventu, ale wczoraj róbowałam też dać z plastikowej, było faktycznie jeszcze gorzej. Na śpiocha nie da rady, zawsze muszę czekać aż Franeksię sam upomni, bo inaczej strasznie płacze, ak mu próbuję dać.
Majuska cały czas mam taką nadzieję, ale martwi mnie czy wystarcza mu taka ilość jedzenia, trwa to już ok. tygodnia. Mam nadzieję, że to jednak nie zapalenie ucha, bo to nic przyjemnego.
Nimfii, próbowałam mu zabierać, ale był ryk i jestem w kropce.
anus współczuję kataru i to jeszcze u wszystkich w komplecie.
Alma widzisz dobra kobieto, właśnie miałam nadzieję, że ktoś miał podobnie, uspokoiłaś mnie trochę:-)
Anek mam nadzieję, że uda CI się znaleźć odpowiednią osobę, z którą nie będzie bała się zostawić sowjej Zosieńki, super, że w końcu sprawa z nianią się ruszyła!
Syl, wiem jak rośliny na balkonie cieszą, jak mieszkałam w bloku, to cały balkon miałam w zieleni!

Oczywiście Franek pospał 20 minut, więc leży już w wózeczku przy mnie w ogrodzie, szkoda tylko, że sąsiad akurat kosi trawnik, bo byłoby tak przyjemnie...
 
Hej maminki :-)
I u nas nocka super,spalismy od 23 do 4 butla a potem do 7 jeszcze zesmy spali :-) Maly spal ze mna w lozku bo oczywiscie wczoraj ojciec jak wrocil po 20 ze swoich sztuk walk to musial isc i calowac malego i go obudzil :no: no normalnie az sie cos w srodku gotowalo myslalam ze wybuchne bo to nie jest pierwszy raz jak tak robi ehhh i dla niego to nic ze sie maly obudzi najwyzej posiedzi z nami :eek: co za chlop no normalnie rece mi czasem opadaja.
Maly dzisiaj zaczal samodzielnie wkladac stopy do buzi :-D
Cocca tez tak jak dziewczyny przypuszczalabym zabale wiec moze sprobuj mu smarowac dziaselka jakas mascia.
Anek powodzenia,trzymam kciuki za dobra nianie &&&&
Gola super ze Polunia dala Ci pospac ;-)
anus zdrowka dla wszystkich ;-)

Wszystkiego Najlepszego na te 6 miesiecy dla Kubusia,Olenki,Alana oraz Liwi !!!!!!!!


Zmykam maminki bo maly zmeczony i marudzi mi juz ;-)
Milego dnia :-)
 
nimfii wszystkiego naj dla Kubusia na te pol roczku.

anek powodzenia w wyborze niani, trzymam kciuki zeby wszystko wypalilo i zebys znalazla taka z jakiej bedziesz bardzo zadowolona.

Gola dla mnie 6:40 to wciaz wczas ale dla ciebie to luksus :tak: ciesze sie ze wreszcie czujesz sie troche wyspana

Syl oby te pobudki juz tak pozostaly albo nawet pozniej, juz widze oczami wyobrazni twoj balkon, super musi byc

Ssabrinaa super ze tak pospaliscie. U mnie tez jak moj wracal rano z pracy o 7.00 a Kinga jeszcze spala to czesto ja budzil dajac calusa lub jak sie przebieral ale mialam tego dosyc i zrobilam z tym porzadek, troche mial focha na poczatku ale zrozumial i jest juz cicho i jej nie budzi.

cocca tak Kinga ma teraz ok 5700, ale mam wrazenie ze mleko jej sie juz nudzi. postaram sie skontaktowac z ta nasza babka wczesniej i moze na cos nam pozwoli.


U nas nocka oki, jedzenieo 4.00, potem od 6.00 mialam krotkie pobudki, maz wrocil z pracy, Kinga sie troche krecila ale w sumie spalam do 7.30 i to mi odpowiada, wprawdzie Kinga sie obudzila wczesniej ale nawet nie wiem kiedy bo grzecznie lezala w lozeczku.
Teraz czekam az mi Kinga padnie na swoja 30 min drzemke a potem startujemy z wizyta do Mikado ;-) pogoda narazie ok, choc jakis chmurki zaczynaja pojawiac sie na niebie ale mam nadzieje ze spacer sie uda, a jak nie to wprosimy sie na kawke :tak:
 
Ostatnia edycja:
My za chwilkę chcemy zaliczyć spacer.
Dzis była taka ciepła noc, że gdy wczoraj powiesiłam na balkonie ok. 21.00 pranie to dzis rano jest prawie suche.
W ten weekend wyjerzdżamy w góry więc mam nadzieję, że będzie ładnie.

A no i sie pochwale dzis posadziłam moją mała na nocnik i tak ładnie siedziała z pół godz. i zrobiła siku!!!!!!!
 
Anek, powodzenia w wyborze niani!
Filipkowa mama, mnie Filip raz zwrócił w samochodzie, nie mieliśmy bobofruta a byliśmy w trasie (zapomniałam z domu zapasowego a butelka była nieszczelna i wszystko poszło) to kupiliśmy sok 100% jabłko bez konserwantów i to chyba po tym... Strasznie chlustał, przerażające to było, na szczęście tylko jeden raz.
Syl, fajny ogród na balkonie będziesz miała. Też bym chciała ale A. pomysł się nie podoba, on nie przepada za kwiatami a ja uwielbiam. Ale kiedyś go przekupię ;-)

My świętujemy dziś 7 miesięcy Filipka, a wiem, że część maluszków ma dzisiaj 6mcy więc wszystkiego najlepszego!

U nas ogromny gorąc znowu, ponad 30 stopni... dobrze, że jest wiatr i chmury bo nie można by tego znieść. Czekam na burzę, może coś się zmieni z pogodą bo na dwór boję się wyjść :-D Buziaki mamusie, miłego dnia!!
 
kasiek brawa dla Olenki,wow juz siusiu na nocnika zrobila !!!
angie probowalam gadac i tlumaczyc ale do mojego zadne argumenty nie dochodza wiec Ja juz nie tlumacze i juz sobie tym glowy nie truje bo szkoda moich nerwow :sorry:
ponko Wszystkiego Najlepszego dla Filipka na te 7 miesiecy !!! WOW ale ten czas leci :-)

Maly obalil butle i poszedl spac :tak: a u nas niby jest ladnie i cieplo ale dziewczyny wieje taki zimny i mocny wiatr ze az glowa boli normalnie od niego
:eek: wiec dzisiaj zaliczymy zakupy i tyle :-)
 
Witam mamusie

ja tak na szybko wpadam dziś idę na pogrzeb cały zakład pracy idzie, prezes dał pozwolone na zamknięcie interesu bardzo miły gest z jego strony

lecę pomału się szykować, włosy myć, prostować itd.

u nas nocka ok.Liwia ucina sobie pierwszą drzemkę, pogoda słoneczna ale wiaterek wieje chłodny

Ssabrina dziękuje za pamięć i życzenia dla Liwii

Alanku, Kubusiu,Olu Wszystkiego dobrego na te 6 miesięcy, rośnijcie zdrowo:-):tak:

Miłego dnia wpadnę wieczorem:tak:
 
Ssabrina stopa w buzi to coś na co czekam z utesknieniem. brawa dla Samiego :) teraz już może ćwiczyć joge. a z tymi chłopami to racja - najpierw rozbawią a pozniej ida sobie spac i nic im nie przeszkadza. ja wczorajszej nocy mialam to samo, Marika sie przebudziła po 23 i chciałam jej wyczycic nosek, a Tatus ja rozbawil na maxa po czym ok 24 poszedl sobie spac a Mała zasnela mi kolo 1.
Kasiek2511 JESTEM w szoku, bo ja na pierwsze siku w nocniku czekalam do 2 roku zycia :) brawo Oleńka!!!!!

Dziewczyny moja Mała też tak sie szybko wybudzała z porannej drzemki, ale ostatnio zaczelam ja wyciagac z łozeczka, nosic chwilke po czym jeszcze usypiała na drugie pol godziny. ale ten numer przechodzi tylko rano :)
 
reklama
anus a u nas znowu dziala przytulenie w lozku i lekkie kolysanie z poklepywaniem po dupci,maly wtedy jeszcze tak pospi z 1h ale Ja juz nie bo on spi mi wtedy na ramieniu i jakos mi tak niezbyt wygodnie do spania no ale mlodemu to pasi :tak:
Moj tez czasem rozbudza mi synka w nocy ostatnio pamietam o 3 w nocy maly juz poplakiwal a Ja poszlam robic mu butle i tatus mial go tylko lekko glaskac ewentualnie kolysac a Ja wracam a ci zabawiaja sie w najlepsze maly zjadl a tatus poszedl spac a Ja i mlody przez nastepna 1h probowalismy zasnac :sorry2: ciesze sie tylko ze nie zdarzaja mi sie takie sytuacje zbyt czesto :-D
 
Do góry