reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

katerinka mezczyzni nie zrozumieja co my czujemy gdy musimy dziecko zostawic z kims innym ;) Oni jako tatusiowie czesto i od samego poczatku zostwiaja nas - mamy z dzieckiem w domu gdy ida do pracy , tak wiec dla nich to jest norma. Ale przyznam ze przy starszym synu tak wlasnie sie czulam jak opisalas - zawsze mialam wyrzuty sumienia gdy z kims zostawac tzn z moja mama ;) Ale przy mlodszym juz nie mam tego dylematu. Raczej ciesze sie gdy jest opcja by ktos inny popilnowal dzieci. Juz nie czuje niepokoju gdy niemowlak zostaje pod opieka innej oosby (przy czym wychodze tak na max 2-3h zeby nakarmienie zostalo juz w mojej kwesti, albo mojego meza)/

Lozeczko obnize jak mlody zacznie sie dzwigac do siadania, albo jak zobacze ze stara sie podciagac o szczebelki. Na razie nic takiego nie ma miejsca wiec jest na najwyzszym poziomie. I nam tak wygodniej :)


maggipka
na poczatek do rozszerzania najlepiej jabluszko albo marchewka i kleik kukurydziany oraz kaszki mleczno ryzowe.





Od niedawna Maciek zaczol zabawiac Kube :] Fajnie sie na nich patrzy. Mlodszy zapatrzony w starszego brata. wystarczy Kube polozyc obok Macka i jest cisza i spokoj. mMaciek sie bawi swoimi zabawkami, a nieraz przyniesie Kubusiowi grzechotke....
Fajnie, oni maja swoje ulubione zajecie a mama troszke spokoju ;)
 
reklama
hej babeczki :) zachmurzyło sie u nas niestety :(
ciekawe jak tam Gola po imprezie?

marttika - nie rezygnuję z karmienia, absolutnie! chciałam tylko dać jej coś więcej, żeby przespała nockę. Mam nadzieję, że 'tatuś' stanie na wysokości zadania i Chrzciny się udadzą!

u nas czy na cycy czy na mm i tak pobudki o tej smaej porze w nocy, więc doszłam do wniosku, że na niektóre dzieci nie działa to "cos więcej";-)

My rano jedziemy do Dublina na kontrast, trzymajcie kciuki.

Powodzenia Kobietki :-) &&&

Od niedawna Maciek zaczol zabawiac Kube :] Fajnie sie na nich patrzy. Mlodszy zapatrzony w starszego brata. wystarczy Kube polozyc obok Macka i jest cisza i spokoj. mMaciek sie bawi swoimi zabawkami, a nieraz przyniesie Kubusiowi grzechotke....
Fajnie, oni maja swoje ulubione zajecie a mama troszke spokoju ;)

No to musi być niesamowity widok :-) dzieci lubią towarzystwo innych dzieci i się wyciszają :-) Mój to nawet przy rozdziawach (z którymi ja bym nie wytrzymała całego dnia:-p) siedzi uśmiechnięty:-) Zuch braciszek z Maćka!:-)
 
angie trzymamy &&&&&&&
katerinka mężczyźni inne mają podejście, i chyba trzeba się z tym pogodzić.ja ostatnio Zosie zostawiłam tacie na dworze tak na chwilkę, on poszedł z nią do sklepu, a że zaczęło grzemieć to zadzwoniłam, żeby przychodził już pod dom, i słysze jak mała płaczę, już chciałam wyjść im na przeciw, powstrzymałam się jednak. Córka "doszła" cała i zdrowa, spała ale nie źle się w tym wózku musiała siłować bo aż zjechała do połowy
winki dziewczyny mają rację, tylko pozazdrościć zdrowego podejścia do życia:-D
Gola przykra sprawa z tortem, ale miejmy nadzieję, że to nie zaburzyło uroczystości Poli
maggipka ja też proponuje, jabłuszko, marchewka, a prezent dla męża super
Anek,Julianna spóźnione ale szczere życzenia dla dzieci z okazji półroczku
Ponko super że wypad się udał i Filipek dzielnie zniósł podróż
Helenka fajnie że Oluś zrobił postęp w jedzeniu
AniaSm często tak bywa, że na urlopie się nie wypocznie, ale mam nadzieję że wizyta w PL udana

Zośka dziś 5mc kończy, ale leci czas, a ja pamiętam jakby się wczoraj rodziła:-D
 
hej mamuśki:-)
Agutku kochana mam awarię auta, muszę na warsztat odstawić tylko czekam na część. Niby można jeździć ale sama nie wiem. czekamy na Goę i zobaczymy co powie. Swoją drogą awaria ujawniła sie w sobote o godz. 24: 40 kiedy wracałam sama od mojej przyjaciółki. Jadę sobie dwupasmówką w takim dość ciemnym miejscu a tu wyskakuje mi błąd na kompie i auto traci połowę mocy. Myślałam że będę płakać ze strachu przed staniem na tej ciemnej pustej drodze. Nie wiem kto by mi przyjechał na ratunek:szok:
Aneczka wszystkiego najlepszego dla Zosi!!
Nimfii super że Maciuś jest taki fajnym starszym braciszkiem!! Pozazdroscić!!

dziewczynki pisze na szybko bo musze sie za PIT-y zabrać w końcu.
Moja córcia dziś kończy pół roku!!! Ale etn czas leci!!!
 
Dziewczyny, przymierzam się do rozszerzenia diety mojej Małej o produkty stałe. Tak sobie zaplanowałam, że 6mies będzie tylko mleko, a potem wprowadzamy jedzonko. No i zbliża się ten czas. Mam więc pytanie do was - co powinnam sobie przygotować na początek: jakie jedzonko, kaszki, itp.?
.
Marchwekę, może jabłuszko i łyżeczkę + śliniak :) A reszta, sama zobaczysz :)

My rano jedziemy do Dublina na kontrast, trzymajcie kciuki.

Powodzenia! &&&&&&

Od niedawna Maciek zaczol zabawiac Kube :] Fajnie sie na nich patrzy. Mlodszy zapatrzony w starszego brata. wystarczy Kube polozyc obok Macka i jest cisza i spokoj. mMaciek sie bawi swoimi zabawkami, a nieraz przyniesie Kubusiowi grzechotke....
Fajnie, oni maja swoje ulubione zajecie a mama troszke spokoju ;)

U nas podobnie. Mateusz jak widzi Szymona to aż piszczy z radości. Kiedy ja się bawię z małym to w pewnym momenci mu się nudzę, Szymon fascynje go bez końca. A starszy brat - czuje nieodpartą dumę, jaki jest boski :)

onanana - nic na siłę, poczekamy aż naprawisz autko :tak:

Ciekawe jak tam Gola z Polunią po imprezie :)

Miłego dnia laseczki :)
 
Witajcie dziewczyny!
Agutku, Nimfii mnie bardzo wzruszają takie widoki jak rodzeństwo jest w siebie wpatrzone i rodzi się między nimi ta niesamowita więź, wiadomo, że pewnie się jeszcze nie raz pokłócą czy nawet spiorą, ale rodzeństwo to wielka siła. Ja już zaczynam myśleć czasem jak to będzie, jak Artur przywita młodszą siostrę lub brata :-) Ostatnio uśmiechnęłam się, jak znalazłam wątek założony przez Mary-beth o dzidziusiach w 2014 roku, bo ona z mężem właśnie na ten rok planuje rodzeństwo dla Mii :-)
Onanana wspóółczuję awarii samochodu, ale dobrze, że sie nie rozkraczył w tej ciemnej ulicy!!
Mim życzę w miarę bezbolesnego szczedpienia Grzesiowi &&&&&.
Katerinka ja tez widzę czasem jak się gubi moja mama czy teściowa w obsłudze tego bobikowego sprzętu, ale jak pewnie 2 razy pokażesz, to się wprawi :-)
AniaSm gratulujemy również Lence pierwszego zębolka!!
Agutek a twoja siostra w ciąży? Jeśli tak, to gratulacje!!!
Maggipka świetny pomysł na prezent dla męża, bo i ty skorzystałaś, fajnie robić coś razem. A Malutka pewnie z tęsknoty, jeśli mówisz, że jeszcze jej nie zostawialiście z nikim innym.
Angie &&&&& dla was!!
Aneczka wszystkiego naj dla Zosinki z okazji jej 5 miesięcy!!

Miłego dnia maminki, ja się wreszcie zbieram i jadę złożyć wniosek o becikowe:zawstydzona/y:
 
Hej maminki :-)
U nas nocka ok,Sami ladnie spal tylko Ja jakas kiepska w spaniu ostatnio jestem bo jak moge spac to nie potrafie i tak w srodku nocy sie przebudzilam i sie wiercilam z boku na bok a maly ladnie spal a na butle obudzil sie o 5:happy:a Ja od 2 lezalam i barany liczylam zeby zasnac ehh:eek:
Katerinka tez bym sie wkurzyla na tesciowa za te pasy,no ale stara sie kobiecina a nastepnym razem lepiej jej pokazac z 10 razy zeby zapamietala jak sie co robi dla bezpieczenstwa maluszka ;-)
Angun co prawda to prawda :tak: lubie kiedy moj A. tak sam od siebie cos zaczyna robic w domu,no ale rozkopane bede miec jeszcze przez tydzien chyba bo przy sciaganiu tapety wyszlo cos innego jeszcze,tynk zaczal odchodzic i porobily sie dziury w scianach:baffled::no:
AniaSm GRATULACJE dla Lenki na ten pierwszy zabek ;-):-) fajnie ze pobyt w PL sie udal ale jak to mowia wszedzie dobrze ale w domu najlepiej ;-)
maggipka na samym poczatku to jabluszko,marchewka ziemniaczek i dynia no i wiadomo zapas sliniaczkow oraz lyzeczka Ja mam silikonowa i plastikowa i osobiscie polecam te silikonowe ;-)
nimfii,agutek fajne widoki to musza byc kiedy 2 szkraby tak sie zabawiaja i poza soba swiata nie widza :-)
Gola kochana,jak tam po imprezie Poluni ??

EDIT:
Zapytanie do martttika,margo_84,katarek85,helenka1986 i innych nowych dziewczyn.
Czy dostalyscie zaproszenie na grupe zamknieta Sweet November od julieet ,pewnie nie kojazycie nicka ale ona jest mama listopadowa 2011 i jest opiekunka naszej grupy,od jakiegos czasu sie nie udziela na ogolnym ale jesli dostalyscie jakies zaproszenie to prosze przyjmijcie je bo to jest nasza grupa zamknieta tutaj na BB :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
:
Zapytanie do martttika,margo_84,katarek85,helenka1986 i innych nowych dziewczyn.
Czy dostalyscie zaproszenie na grupe zamknieta Sweet November od julieet ,pewnie nie kojazycie nicka ale ona jest mama listopadowa 2011 i jest opiekunka naszej grupy,od jakiegos czasu sie nie udziela na ogolnym ale jesli dostalyscie jakies zaproszenie to prosze przyjmijcie je bo to jest nasza grupa zamknieta tutaj na BB :-)

Sabrina ja nic nie dostałam, nawet nie wiedziałam, że taka grupa istnieje :-) ale przyznam, że miło by było :tak:
 
Do góry