reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

pepsi super gratuluje
majuska mi najczęściej pomaga plaster wygrzewający , a jeśli to coś poważniejszego to najlepiej byłoby się wybrać do masażysty :tak:, mnie po pierwszej ciąży ciągle bolało między łopatkami i w końcu poszłam na masaż i do tej pory jest ok , mojego brata ostatnio połamało to też poszedł i mówi że czuje się jak nowonarodzony
gola spokojnie może Pola się nie zaraziła ;-)
 
reklama
Czesc dziewczyny, widze ze dzisiaj wiekszosc spedzala czas poza domem, u mnie tez piekna pogoda, nawet sie nie spodziewalam ze jest az tak cieplo i jak wyszlysmy na spacer to musialam sie wrocic zeby przebrac Kinge i siebie. Kupilam jej tez dzis wiosenny sweterek i plaszczyk w Next-cie. podobno taka pogoda ma byc u nas przez nastepne 4 dni, oby bo troche slonca jest mi potrzebne. Jutro przyjezdza do nas tesc na 5 dni, oj bedzie ciezko wytrzymac ale jakos trzeba zacisnac zeby.
Jeszcze mamy jakies problemy z autem, na "trojce" przy nizszych obrotach cos go dusi wiec wolimy sie przejechac na serwis zobaczyc co sie dzieje, bo nie mam ochoty zeby go zdusilo calkiem jak gdzies pojade z Kinga. Niestety z powodu przyjazdu tescia trzeba bedzie wziasc auto zastepcze a to oczywiscie dodatkowe koszty no i ciekawe co w serwisie znajda.

pepsi super ze szkolenie i egzamin za Toba a Lena wspolpracowala z tata.

gola mam nadzieje ze po tak intensywnym weekendzie Pola da Ci dzis w nocy pospac.
 
Halo kochane.

Moj poprzedni wpis był wywołany kryzysem nocnym. Szanowny synus nie spał od 2 do jakiejś 4. Juz na głowę dostawalam.
.


Przedwczoraj mnie Kuba nie dal pospac od 3 w nocy juz wcale ;-) Kochane te nasze dzieciaci, co nie :-p Ale i tak najlepsze "imprezy" nocne będa podczas katarów, czy innych takich - czego nikomu nie życze :dry:



martttika to chyba skok rozwojowy? Kuba tez to ma.... ćiche i spokojne dziecko zaczyna niezle dokazywac w ciagu dnia. A jakie cyrki wyprawaia przez usypianiem na drzemke w ciagu dnia :blink::shocked2: Dziś był płacz taki jakby go ze skóry obdzierali :dry: Sasiadka mowi ze ona nie slyszy placzu, wiec okej :-p
Na szczescie moj maluch wycisza sie na wieczor i zasypia na noc ok 19-20 nie robiac juz przy tym takiej afery płaczu.




gola
ja niedawno bylam na takiej imprezie rodzinnej gdzie bylo sporo dzieci - dwa 2latki, jeden 4latek, jeden 3latek i mały 4msc kubuś. Fakt, ze dzieci potrafia dodac emocji takiej imprezie :-)
A teraz jakby sie nasza cala rodzina (i rodzina męża) zeszla z dziecmi to ja nie wiem czy dom wytrzymalby to tornado :p



majuska
mnie przychodzi an mysl tylko plastry albo masc rozgrzewajaca.
 
Hej maminki :-)
Mysmy mieli super dzien wczoraj,pospalismy troszke do poludnia,az do 10:30 :szok: bylam w szoku bo juz dawno Sami tak dlugo niespal a po popoludniu kolo 14 wyruszylismy nad zalew ale bylo super,cieplutko a potem jeszcze u nas w ogrodzie zesmy troszke posiedzieli,szybka kapiel Samiego kolo 18 i poszedl spac po 19 :tak::-) oczywiscie przebudzil sie po 21 troszke pogadal z nami zjadl i poszedl dalej spac :tak::-) No a dzisiaj juz o 7 daje czadu :-)
pepsi super ze wszystko sie udalo ze egzamin zdany no i ze Lenka tak dzielnie przetrwala dzien bez mamusi ;-)
majuska moze masaz by pomogl.

Milego dnia dziewczyny,zmykam bo moj lobuz juz marudzi :tak:;-)
 
Cześć dziewczyny. :) nie było mnie kilka dni a Wy tyle napisałyście, nie wiem kiedy nadrobię. My z Olusiem byliśmy cały tydzień u mojej mamy, miałam dużą pomoc przy małym, naszczęście dobrze się już czuję, wieczorem jak się nadzwigam jest mi ciężko Ola podnosić ale daję już radę, oczywiście cały czas na lekach ale zmniejszam już dawki.
Małego zaczynają ząbki męczyć wszystko jest w buzi i mega ślinka leci, a śliniaki oczywiście tak zrywa z siebie że głowe sobie urwie, zakładam mu na rzep żeby w razie czego szybko zdjąć jak ciągnie.
Ostatnie nocki były super spać 20 -20.30 mleczko o 24 i 6. Pobudka 6.30. Dziś jedno jedzonko o 4 i wstał o 7. Ja kimałam do 8 dopuki głodny nie był, ładnie się bawił więc go nie wstawałam za szybko. Teraz też sobie drzemkę zrobił. Czekamy aż troszke cieplej się zrobi i na zakupy idziemy i spacer.
 
martttika to chyba skok rozwojowy? Kuba tez to ma.... ćiche i spokojne dziecko zaczyna niezle dokazywac w ciagu dnia. A jakie cyrki wyprawaia przez usypianiem na drzemke w ciagu dnia :blink::shocked2: Dziś był płacz taki jakby go ze skóry obdzierali :dry: Sasiadka mowi ze ona nie slyszy placzu, wiec okej :-p
Na szczescie moj maluch wycisza sie na wieczor i zasypia na noc ok 19-20 nie robiac juz przy tym takiej afery płaczu.

Też to tak tłumaczę, bo dziś już zupełnie inne dziecko:-) Przy usypianiu w dzień też miałam cyrki, ale właśnie tak jak u Ciebie na noc nie muszę usypiać i od 20 mam spokój:tak:


P.S. idę na rozmowę o pracę. Jeszcze nie wiem czy chcę ją dostać czy nie, ale idę, bo później mogę żałować tego, że była okazja, a ja nie skorzystałam :-)
 
Hej Kobity :)

Mam pytanie... czy Wam ez wypadają wlosy garsciami?? Ja jestem przerażona... masakra ;/ Juz mi sie robią takie "prześwity" na skroniach ;/ Aaaa, no wiem ze to niby normalne ale nie ma na to zadnej rady??

Gola, jestes niemozliwa.... takie pycznosc, mniam, zjadlabym jakas salatke. Pepsi, gratuluje !!! Martikka trzymam kciuki za Ciebie, dasz rade, napewno Cie przyjmą !!
 
Hej Kobity :)

Mam pytanie... czy Wam ez wypadają wlosy garsciami?? Ja jestem przerażona... masakra ;/ Juz mi sie robią takie "prześwity" na skroniach ;/ Aaaa, no wiem ze to niby normalne ale nie ma na to zadnej rady??

Gola, jestes niemozliwa.... takie pycznosc, mniam, zjadlabym jakas salatke. Pepsi, gratuluje !!!

wejdź na wątek o problemach zdrowotnych pieluszkorych itp. :-) Temat na czasie:-) Wczoraj to samo mnie zaintrygowało :-)
 
marttika powodzenia, napewno dasz rade, a praca Ci się przyda
pepsi gratuluje zdanego egzaminu, i że Lenka dzielnie zniosła czas z tata i na odwrót
Gola to rzeczywiście sajgon tyle dziaczków
 
reklama
Hej dziewczyny, ja jestem martwa. Od trzech dni prawie nie śpię, Filipek marudny, budzi się z płaczem w środku nocy (dzisiaj 4 razy) i nic go nie uspokaja. W sobotę obudził się o 4:30 i siedziałam z nim 1,5 godziny a potem wstał o 6:00 mój A. i siedział z nim do 9:00... w szoku jestem że tak długo nie spał, ale ostatnio niestety to norma. Potem miałam egzamin (ha! zdany na 5! :-)) prawie się na niego spóźniłam, potem masa zajęć do wieczora i zmęczona pojechałam do domu. Zmiana czasu to wstawanie wcześniej, a ja miałam na 8:00 czyli na 7:00 de facto i znowu do 17:00... potem A. zabrał mnie do fantastycznej restauracji z okazji zakończenia sesji, ale jak wróciliśmy do domu to Filip nie spał do północy... myślałam, że oszaleję. Potem obudził się on 1:00, 3:00, 5:00 i 7:00. Za każdym razem z płaczem. Dzisiaj nie wyrabiam. Tyle do zrobienia w domu a mnie tak spać się chce.

Mycha
ja dopiero dotarłam do Twoich problemów mieszkaniowych, wiesz, prawo w Polsce jest takie, że nie można wyrzucić matki z dzieckiem. Nawet jeśli zajmują lokal nielegalnie, tak po prostu działa prawo. Tak więc nie martwcie się mieszkaniem, coś znajdziecie a tamci mogą Wam gadać ale nic nie zrobią, bo nawet sąd nie wyda nakazu eksmisji dla matki z dzieckiem. Moi rodzice zajmowali nielegalnie mieszkanie przez wiele lat, u nas było strasznie krucho z forsą i nie było możliwości znalezienia czegoś innego bo mieliśmy 1500zł na 5 osób no i nikt ich nie wyrzucił. Nie martw się, będzie dobrze.

Nimfii, zazdroszczę przespanej nocy, oddaj mi chociaż te dwie godziny z rana :-D
 
Do góry