reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

ja też jeszcze w gondoli, modle się, żeby choć jeszcze do końca kwietnia pojezdziła choć widzę, że coraz mniej miejsca.a czasami wychodząc na dwór to też ją biorę na ręce niech popatrzy:-D
 
reklama
Ależ cisza :)

Cześć dziewczyny :-)

Wczorajszy dzień spędziłam z mamą, odebrałam ją ze szpitala po operacji żylaków-wszystko poszło dobrze, nie może teraz nic dźwigać ale ma dużo chodzić. Do tego dostała zwolnienie na 3 tygodnie więc już ją zaprosiłam do siebie na intensywne spacery z wnusią bo ja muszą zrobić świąteczne porządki :tak:
Jutro "o świcie" czyli na 9 jedziemy na basen, niestety czeka nas zmiana czasu i muszę wstać godzinę wcześniej.
Mam nadzieję że jakoś damy sobie radę bo wprawdzie mama będzie żeby pomóc się ogarnąć ale nie może nawet patrycji wziąść na ręce... :-(

Dzisiaj była teściowa, wzięła małą na spacer-szkoda że dopiero po 15, więc jak ją wzięła po godzinie musiała wrócić bo dzidzia zgłodniała a potem po pół godzinie już zaszło słońce i było za chłodno... W trakcie spaceru próbowałam obciąć małej paznokcie ale jak już doszłam do łapki numer dwa, jakiś dzieć przebiegł obok z krzykiem i mi malucha wybudził...

Nie wiem jak będziemy spacerowały jak się znowu zimno ma zrobić pod koniec tygodnia-gondola jest już za mała :-(

Miłej niedzieli życzę!!!
 
Hejka!!!

Melduje ze dolecielismy cali i zdrowi.Lot byl super!Posadzilam Tymcia w foteliku samochodowym na siedzeniu obok siebie, bo bylo troche wolnych i jak tylko samolot wystartowal to Tymek zasnal:-)...obudzil sie przed ladowaniem jak kapitan cos glosniej przezglosnik powiedzial...ale nieplakal wogole....
Ja lecialam obladowana jakprzyslowiowy Rumun(mialam stelarz od wozka, fotelik, gondole, walizke i torbe podrecza!) ale dalam rade...twarda kobita jestem a Tymus urodzony podroznik.
W PL pogoda dopisuje,sloneczko swieci...latamy z Tymciem po kolezankachi na spacery a jutro jade do swojej mamy!

A jeszcze odnosnie kremow z filtrem to ja Poluje na krem Linomag Sun,jest ok bo mineralnywiec odp.dla dzieciakow...tylko ze bylam w dwoch aptekach i mieli z terminem waznosci do czerwca tego roku wiec nie bralam.Mustella 50ml kosztuje okolo 70zl:-(...jak nie znajde linomagu to pewnie kupie mustelle
 
Anna, ja kupiłam Mustellę do miejsc wrażliwych 15ml za prawie 20zł, na buźkę wystarczy, a na lato kupię coś większego i mam nadzieję, że w bardziej przystępnej cenie.
 
hej dziewczyny :)

ja ostatnio mam mało czasu na cokolwiek, bo u małego ząbki idą i mam wielką marudę w domu. Także winki rozumiem Cię doskonale...
Wczoraj Filipek skończył już 4 miesiące. Ale ten czas leci. Z tej okazji spróbował swoją pierwszą w życiu marchewkę i się zdziwiłam, ale mu baardzo smakowała. Zobaczymy jak dzisiaj będzie :)
Co do wózka to ja już zmieniłam na spacerówkę. Moje dziecię w gondoli się nudziło, a tak przynajmniej więcej świata widzi :)

Miłego weekendu Wam życzę laski :)
 
Dziewczyny moja mała dostała katarku. POMOCY!!!!
Co mogę jej dać? Pisała, któraś o maści majerankowej?Czy jeszcze coś?
Zakrapiam nosek solą fizjologiczną.
 
Witajcie dziewczyny!

Widzę, że nie tylko ja wczoraj miałam intensywny dzień. Ok.południa byliśmy na warsztatach w Akademii Szkraba, poznałyśmy się z Pepsi, podszkoliłysmy się trochę z BLW a ja jeszcze z chustonoszenia. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja do spotkania :-) a dziś trzymam kciuki za Pepsi, bo ma szkolenie i egz.,ale chyba najbardziej, żeby Lenka ładnie zniosła dzisiejszy brak mamy.

Nimfii
ja też dość często podnoszę Arturowi lekko oparcie w gondoli, żeby sobię więcej pooglądał świata, a wczoraj troche chodziliśmy w chuście, ale Mały jakoś zaczął protestować, coś mu nie pasowało :(
Mirelka fajnie tak się krzątać po własnym domku i tarasie i go upiększać! Ja często jeżdżę do rodziców i jak jest tak ciepło, spędzamy prawie cały dzień na tarasie. Kojec dla Arturka już czeka na lato :-)
Katerinka mam nadzieję, że mama szybko dojdzie do siebie po zabiegu!!
Anna gratuluję grzecznego synusia-podróżnika!!!
Anna, Pepsi tez już myślę o zakupie kremu z filtrem, bo słoneczko coraz mocniej operuje.
Winki, to tylko chwilowy kryzys;-)
Martttika to Filipek ma teraz urozmaicone spacerki, pewnie ciagle rozgląda się na boki:-D

Miłego dnia mamunie!!!
 
reklama
kasiek taki spray jak na katar zatokowy
EUPHORBIUM S AEROZOL DO NOSA 20 ML - Apteka internetowa - Domzdrowia.pl

Dla Macka stosuje tez masc Plumex Baby ona jest na kaszel i ulatwia oddychanie, co prawda od 6msc zycia dziecka ale jakby zaszla potrzeba to bym troszke na Kube juz zastosowala.

no i wapno Calcium.... Mozna dac ok 1-2ml w syropie bo to takie oduczulajace u nas pomaga zwlaszcza na katar zatokowy.


angun
ja mialam nosidelko dla Macka i tez nie chcial w nim siedziec, dlatego sprzedalam a dla kuby nawet nie kupowalam ;)
Kuba lubi byc swobodny to mi sie wydaje ze tez by nie chcial siedziec w nosidle.
 
Ostatnia edycja:
Do góry