reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Gola dokladnie tak jak piszesz,praca z dziecmi jest inna ,odbebnisz swoje godziny i do domu,wolna jestes i robisz to na co masz ochote a ze swoim w domu no niestety ale jestesmy przywiazane do nich 24/7 przez nastepnych kilkanascie lat :-D Sami daje czasem popalic ze mam dosc ale jak sie usmiechnie tym swoim boskim usmiechem to sie zaraz zapomina ze sie w nocy niespalo albo ze plakal pol dnia :-D Moj wlasnie zasnal z wielkim bolem i placzem,ululac musialam go na rekach no ale teraz juz lezy w lozku :-)
Katerinka no mogla sie mama zapytac tak z grzecznosci albo i nawet mogla zaproponowac pomoc przy Patrycji cobys mogla jej to ''szybko'' zrobic....ach te mamuski...
 
reklama
ssabrinaa mleczka mam juz malutko wiec jesli nie chce go jesc to ono juz szybko zaniknie


zapomnialam wam dodac ze dzis zamawiamy na obiad pizze :-D wiec tym bardziej moge sie oddac blogiemu nicnierobieniu :-D
 
nimfii sama bym zjadła pizze... A co mleczka .. to moze spróuj sobie załatwic chlorofil?? mi bardzo pomógł a przy okazji włosy mi sie poprawily paznokcie
maggipka co do publicznego karmienia piersia to ja staram sie tak robic aby publicznie nie karmic kamilki.. ewentualnie przy rodzinie no ale to tez wychodze do innego pokoju.


U nas bardzo wietrznie i padalo rano gabrysia bawi sie garnkami a kamilka leży sobie na kocyku i przekreca sie z brzuszka na plecki

a dzisiaj rano dowiedziałam sie ze bede ciocia zadzwoniłam do brata którego X czasu nie widziałam ani nic. i co ciekawe ze jego dziewczyna jest w 9 miesiacu ciazy i na 20 lutego miala termin.. i jak narazie nie urodziła i znowu bedzie dziewczynka oliwia same baby sie rodza u mnie w rodzinie..

Ja byłam juz tu na forum kiedys kiedys.. bardzo dawno kilka postów pisałam ale nie tutaj a potem cos z pregladarka mialam i ani babyboom ani nk nie wchodziło mi teraz jak juz mam normalna przegladarke to jest git..
 
Ostatnia edycja:
My zazwyczaj zamawiamy pizze dopiero po wyplacie.... Nie wiem skad taki pomysl mojego meza na dzisiejszy obiad ale jak dla mnie super! Wlasnie mam godzine dla siebie poki młodszy śpi :-D Super!
 
Witam mamusie
ja dziś obiadu nie gotuję :tak:pizze bym też zjadła:tak::tak:
ja z rana wybrałam się na zakup do Lidla dawno nie byłam i tak ładowałam do tego wózka jak doszło do płacenia to myślałam że mi oczy z orbit wyjdą:szok:
u nas też pogoda okropna szaro, buro i ponuro wiatr wieje:tak:ale poszłyśmy na spacerek 40min, mokro jak nie wiem co buty i przemokły, skarpetki mokre och wiosno przychodź szybko:tak:
mamusia witamy u nas, rozgość się, pochwal się dzieciaczkami:tak:
https://www.babyboom.pl/forum/dziec...listopadowych-maluszkow-bez-komentarzy-54142/
onanana fajnie że opiekunka Wam się spodobała, nie słyszałam o tym że tak trzeba podawać witaminę D
ponko jeszcze raz powodzenia na egzaminie, zdasz na pewno na 5:tak:

coś takiego na razie banany tu włożyłam


czy ktoś wie co u Margany:-)

idę kwiatki podlewać za tym mała śpi:tak: kupiłam sobie fajną doniczkę z drewna na kwiatki z napisem Flouers tylko kwiatków brak wiosennych żeby tam włożyć :tak:
Życzę miłego weekendu:-)u nas brak planów:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wy drukujecie jak szalone nie było mnie rano i parę stron już jest :-D

Gola,ssabrina- masz racje w pracy jest inaczej może i fizycznie się narobisz, ale masz i towarzystwo i psychicznie czasem odpoczniesz, a dom i dziecko to praca na okrągło mój wróci i kładzie się pierwsze co do łóżka :confused2:

nimfii- smacznego mniam :-) mój to już dawno odrzucił przez butle jak wiesz...:tak:

magippka - póki masz mleko w piersi nie dawaj MM bo później mały zobaczy,że z butli łatwiej leci i piersi nie będzie chciał... jak mój, a szkoda, bo miałam dużo mleka, ja musiałam dokarmiać, bo na piersi nie przybierał, owszem jest to wygodne małego mogę zostawić z kimś i nie być długo każdy mleko zrobi, ale ile kosztuje itp... a będzie chciał co raz to więcej, ja kupuje bebilon za 43zł to jest 800gram starcza mi taka puszka na 5 dnia, a w miesiącu potrzebuje 5 ...:tak:

agutek- poszukaj na szafka.pl

ponko wierzymy w ciebie :-)

onanana- a ja te kupony wyrzuciłam i miałam spalić hehe , ale są w skrzynce jeszcze :-)

mamusia- nikt nikogo nie powinien krytykować i oceniać, źle tamte dziewczyny robiły, nie powinny tak mówić
 
maggipka - poki masz pokarm, to karm jak najdluzej piersia, z MM zawsze zdazysz, a mowie Ci.. jak bralam ten chamski antybiotyk i 10 dni musialam odciagac pokarm, a robic butelki to mi sie odechcialo.. wstawac, podgrzewac wode, mieszac itd... no chyba ze ktos ma duzo butelek, ja na tamta chwilke mialam 1 :Dco do mleka, na poczatku kupilam bebilon, ale mala nie mogla za cholere po nim kupki robic, no wiec zrezygnowalam, potem kupilam nan pro 1, klopot kupek zniknal, ale w zasadzie uzywam tego tylko wtedy, gdy wychodze, bo nie jestem w stanie odciagnac na zapas ;/

My dzisiaj wyjedzamy do moich rodzicow, yeah :D
 
Dziewczyny, które karmią piersią,,Jak długo zamierzacie karmić"? Ja tak na lato chciałabym już odstawić małą od cyca a Wy?

No i pytanie do mam karmiących MM bo widzę, że poruszyłyście temat podgrzewacza,,Czy podgrzewacz Wam się przydaję". Mam okazje kupić jak to się mówi,,okazyjnie" ale czy sie opłaca?
 
Póki mogę, to oczywiście będę karmiła cycem jak najdłużej. Zdarzają się jednak dni/noce, że potrzeba jej więcej niż mam więc myślę o czymś, co mogłoby wypełnić jej brzuszek tak, by wreszcie zasnęła.

My na weekend wśród zieleni i zapachu lasu u moich rodzićow, a potem - nie ma to jak wrócić do siebie :-)
 
reklama
Do góry