reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

maggipka ja karmię jak muszę. Ni wystawiam cyca na widok całemu światu oczywiście, na ogól wiem że będę karmić (Maja ma stałe godziny) i mam ze sobą pieluchę i zakrywam pierś. Dziś np. musiałam ją nakarmić po wizycie u dermatologa. Chciałam iśc gdzieś dalej do kąta ale nie było akurat żadnych panów pod gabinetem, a pani siedząca obok powiedziała że mam karmić bo to normalne i się wcale nie przejmować. Staram się robić to bardzo dyskretnie.
 
reklama
hejka!
U nas nocka taka byle jaka małą gazy męczyły ale nie dała się pomasować i robiliśmy kursy po domu a to dlatego bo przy cycu się wściekała i powietrza nałapała..dopiero koło 1.30 jakoś przysneła i zasneła u nas w łóżku spała bardzo niespokojnie o 6 już była pobudka znowu płacz i brzuch twardy..dała masaż zrobić poszły prutki i grubsza sprawa i uśmiech od ucha do ucha :-) Tatuś pogadał z córcią poprzytulał się pieluchę zmienił i poleciał do roboty a ja posiedziałam do 7.30 z małą i zasneła...U nas dziś lipna pogoda leje i brzydko na spacer nie pójdziemy mnie nadal męczy katar i ogólnie źle się czuję .
margo moja ma też takie fazy ale ona budzi się 30 min po tym jak zaśnie ;-)
katerinka oj i moja pulpelik nóżki rączki i klatka piersiowa porządnie grubiutka :-)Uwielbiam ją ściskać i całować aż czasem płacze z tej mojej miłości..:-p
onanana super że pani niania wam się podobała;-)a witaminach że podaje się o różnych porach nie słyszałam ja daję rano jakoś tak mi wygodnie..
maggipka ja jak na razie nie karmiłam publicznie ale pewnie przysłoniłabym cycucha pieluchą..:-p
 
dzien dobry mamy:)

maggipka - jak musialam nakarmib bo Pola juz mega glodna po USG brzuszka, to mialam rozpinana koszule i nie bylo nic widac, a wszystkie babcie chlopw wyprosily za drzwi - nie znosze tego robic w miejscach publicznych , jak na razie zdfarzylo mi sie to z 4 razy, bo Pola musi juz byc na serio mega gloda, zeby zjesc w miejscu publicznym...

onanana - moze jak pani taka fajna to nie szukajcie , jak uwazasz, jesli macie na to czas to tez nie widze problemu. Najwazniejsze, ze pierwsze wrazenie super:tak: trzymamy kciuki zeby naczyniak malutkiej sie zmneijszal i za 2 miechy zeby go juz wcale nie bylo!

agutku - zycze w takim razie owocnych poszukiwan niani niemalze idealnej :)

dziewczyny ja dzis jestem zombie. Noc dupiata, a po polnocy musialm robic sesje zdjeciowa, bo passat sasiada zsunal sie nam na auto i oparty byl o caly tylni lewy blotnik, a na parking jest jeden lod . moj tata do niego zadzwonil, okazalo sioe , ze stanal metr od nas i tak auto sie osunelo, wierze mu, bo to super uczciwy facet na poziomie, dzis bedziemy ogladac jak to wyglada. No powiedzcie same, jak nie urok to sraczka!

Pola tez poplakiwala w nocy tak ma juz od tygodnia, ze spi mniej spokojnie
 
Witajcie, u nas spokojna noc, chociaż wstałam niestety z bólem głowy, ciśnienie niskie chyba i tak muszę się jeszcze obudzić. Własnie piję kawkę i otwieram oczy. U nas deszczowo i szaro, ale raczej ciepło to spacer pewnie zaliczymy taki dłuższy bo z różnych względów nie wychodziliśmy już od dwóch dni.

magippka - ja staram się przerzucić coś przez ramię jak karmię publicznie tak, żeby nie świecić ciałem, i tyle, jakoś mnie to specjalnie nie krępuje, bardziej się denerwuję np jak Igor płacze niż jak go karmię, ale w końcu ani jedna ani druga rzecz nie jest niczym strasznym i trzeba się przyzywczaić.

ankusch - szybkiego powrotu do zdrowia!

Gola - najważniejsze że wiecie kto jest "sprawcą", chociaż wiadomo, ze czas i nerwy to pewnie wszystko kosztuje, ale przynajmniej nie zachodzicie w głowę co się stało i nie musicie tego udowadniać przed ubezpieczycielem.
 
Mamusia skoro Twoja malutka sporo chorowała to to może być przyczyną mniejszego przyrostu wagi, ale powinna nadrobić, wydaje mi się, że już teraz dokarmianie zupkami jarzynowymi to troszkę za wcześnie:confused:
Dziewczyny ja też dostałam tą paczuszkę z Hippa , a w środku słoiczek jabłek, próbka kremu i łyżeczka, oraz kilka ulotek łącznie z wiadomością, że druga taka paczka czeka na mnie w sklepie Rossmana i dodatkowo kupony rabatowe na słoiczki i kosmetyki Hippa ( 20 % rabatu ) macie też takie coś? ciekawe czy mi dadzą w Rossmanie tą drugą paczkę czy wyśmieją??:-)

W rossmanie dostaniesz bez problemu, byłam raz z koleżanką i ona dostała takie kupony wcześniej. No, ale ona miała ze szpitala z ankiet a w moim szpitalu nie było czegoś takiego.

Do tych co karmią piersią - zdarzyło się wam robić to publicznie? Ja się krępuję... Choć jak kiedyś byłam przymuszona przez Małą, to zrobiłam to, ale zakryłam pierś i jej główkę chustą, którą miałam na szyi...

A jak u was?

Mnie się zdarzyło karmić na środku galerii handlowej w miejscu gdzie się je. Było to tydzień przed świętami, masa ludzi i uznałam, że nie będę się wygłupiać bo moje dziecko głodne :-D Karmiłam też raz w KFC ale w niewidocznym miejscu no i na chrzcinach w restauracji no bo gdzie miałam iść :-p Z jednej strony to takie intymne a z drugiej to w 100% naturalne, z resztą potrzeby Filipka zawsze są dla mnie na pierwszym miejscu :tak:

Filipek nie dał mi pospać dzisiaj, obudził się o 6:00 i tak przesypiał z budzeniem się co 15 minut o 7:00. To jeszcze gorzej niż wczoraj, a zasnął grubo po 23:00... Dziś przedostatni dzień nauki, dziewczyny, boję się, że nie zdam, zostały mi jeszcze 3 ostatnie wieki historii, jestem przerażona, mój A. odpytywał mnie wczoraj i jedna strona szła przez godzinę a ja mam tych stron jeszcze 4...
 
Do tych co karmią piersią - zdarzyło się wam robić to publicznie? Ja się krępuję... Choć jak kiedyś byłam przymuszona przez Małą, to zrobiłam to, ale zakryłam pierś i jej główkę chustą, którą miałam na szyi...

A jak u was?

Pewnie, że tak! Może mnie to krępowało (choć nic takiego nie pamiętam) przy pierwszym dziecku, ale teraz już na pewno nie ;-);-) Zresztą, czym tu się krępować ? :-) To przecież naturalne :-) dziecko ma prawo do piersi kiedy tylko będzie chciało.
 
witajcie,
u nas pogoda bez zmian,wieje pada szaro buro :wściekła/y:
nocka u nas wyśmienita Nadia usnęła koło 22 obudziła się o 5,zjadła i pospała do 9 :-)

co do karmienia piersią publicznie to mi się jeszcze nie zdarzyło,no i u mnie byłby mały problem bo ja niestety karmię w nakładkach i trochę bym musiała cyca pokazać,żeby tą nakładkę założyć ... ale jak trzeba będzie to myślę że nie będę miała oporów,pozasłaniam się jakoś :tak:

w ddtvn był przed chwilą testy wózków.... matko jakie kosmiczne pojazdy pokazywali :szok: czego to ludzie nie wymyślą :p

życzę miłego dnia, mimo tej badziewnej pogody :)
 
reklama
A w TVP2 w Pytaniu na śniadanie z kolei znowu o tym " tresowaniu " dzieci, niezła jazda jest z tą książką:no:
Ja wczoraj karmiłam w przychodni normalnie w poczekalni i wogóle się nie przejmowałam, oczywiście w dyskretny sposób, nie z cycem na wierzchu, jak komus nie podoba się taki obrazek to niech się nie gapi, w końcu to naturalna rzecz :-) W lecie byliśmy w Tatrach słowackich i widziałam co najmniej 2 babeczki które w miejscach publicznych i przy sporym ruchu karmiły piersią i na nikim to wrażenia nie robiło :)
Ponko zdasz na pewno, kto miałby zdać jak nie TY, uczysz sie juz sporo więc na pewno wiele Ci w głowie zostało, w dzień egazaminu wstań i powiedz sobie twardo, że wszystko umiesz idziesz i zdajesz i będzie dobrze!!!
Gola nie martw się samochodem, jak się ma auto to co jakiś czas coś się z nim dzieje, trzeba do tego przywyknąć i się nie przejmować, jak się dobrze zakręcicie to jeszcze zarobicie z ubezpieczenia na tej stłuczce ;-) Ja mam np. kapcia w tylnym kole od wczoraj i muszę czekać, aż mąż wróci z delegacji i koło zmieni bo sama nie potrafię:rofl2:
Pogoda do doopy u nas, ale jutro chyba troszkę lepiej ma być :)
 
Do góry