reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witam Wszystkie Mamusie listopadowe ;* Właśnie patrze za okno i zastanawiam sie czy zabierac moja Ani na spacer w taka pogode...









 
Ostatnia edycja:
reklama
moniaaal a ile Twoja Ania ma?? Ja Maję biorę niezależnie od warunków, no chyba że bardzo mocno pada lub wieje- ale tu nawet bardziej chodzi o mnie niż o nią:tak:
Gola Maja w nocy jak wiesz ma przerwę nawet 11 godzin (dziś wstała o 8:20). W dzień, ale to raczej po południowym spacerku potrafi mi nie jeść w sumie nawet i 5 godzin. jeśli to jednorazowy numer to sie nic nie martw. Widocznie jest najedzona:-)
 
Anek- a ja znowu mam mleko i już nie karmie z dwa tyg, bo mały nie chcę cyca przez to,że łatwiej mu z butelki leci, nie wiem kiedy ten pokarm mi zaniknie, a szoda, że nie chcę jeść, bo tyle go było.
a czemu nie odciągasz i w butli mu nie dajesz?? szkoda przecież twojego mleczka a skoro masz to mogłabyś mu dawać
 
Tak bardzej martwilam sie ze jest tak ohydnie mokro i wietrznie, ale decyzja podjęta, mala juz nakarmiona... śmigamy zatem... a jutro wyjeżdżamy w góry do moich rodzicow i tam mam nadzieje bedzie suchutko i mroznie :)

Hmmm... jak umiescic suwaczek na stale pod postami swoimi? nie jestem szczegolnie wyedukowana w kwestii korzystania z forum ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gola dziecko raz na dobę może zrobić sobie przerwę 6-cio godzinną przerwę w jedzonku. Moja Wiki ma tak często, nie przejmuj się tym jednorazowym niejedzeniem, jeśli Ci cały dzień nie będzie chciała jeść i w nocy też nie wtedy wiadomo, że coś jest nie tak. Moja niedawno tak miała, że cały dzień jeść nie chciała ale w nocy nadrobiła ładnie więc obserwuj kochana
 
katerinka ja mialam robiona cytologie bedac w ciazy, ale lekarka zalecila mi abym przyszla za 2 msc i zrobi mi ja jeszcze raz :)


winki smoczki powinno sie wymieniac na nowe chyba co 3 msc ale ja sie do tego nie stosuje ;-) natomiast jesli chodzi o wielkosc dziuki to juz zalezy od firmy. Wiem ze Aventa z jedna dziuka sa od narodzin, a dwie dziurki juz po 1 msc mozna dac i ja teraz Kubie daje wlasnie te smoczki avent 2. Nastepne Avent 3 chyba od 3 msc mozna dac jak dobrze pamietam.
Inne firmy inaczej to reguluja.
 
reklama
Już głupieje, dla mnie życie dziecka zaczyna się od zapłodnienia komórki jajowej to już jest życie według mnie. )


i ja tez tak czuje....
Ale nie tylko spirala ma za zadanie zmienic śluzówke macicy tak aby jajeczko nie moglo sie w niej zagniezdzic. z tego co sie orientuje to tabletki dzialaja tak samo? I inne hormonalne?

Tak czy inaczej do spirali zupelnie nie mam przekonania. Zle bym sie czula noszac ja w sobie :baffled:
 
Do góry