reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Ja dzis dzwoniłam po wyniki i mały ma podobno problem z wydalaniem z moczem wapnia znow cos dopiero w piatek jede po wypis i porozmawiac co dalej...mam nadzieje ze to nic strasznego..
 
reklama
Dziewczyny, czy wy łykacie witaminy?
Ja biorę takie dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. najpierw myślałam że nie ma sensu już ale ostatnio tak fatalnie się nieregularnie odżywiam że chociaż tę witaminkę łyknę...

Chociaż u nas kalendarzyk odpada przy moich problemach z cyklem i tarczycą...



Od kilku dni zaczynam sobie wmawiać ciążę czując dziwne ruchy w brzuchu :-D a to pewnie moje jelitka które od trzech miesięcy mają nagle swobodę :-D Tak czy inaczej muszę kupić jakieś testy ciążowe żeby w takiej sytuacji zrobić i żeby mi nie biło na czaszkę ;)

Ja od 4 m-ca ciąży łykam Falvit mama, kupiłam zapas w tańszej aptece do czerwca tego roku -60tabl. po 22zł.

Też choruję na tarczycę (niedoczynność) ale jestem hormonalnie wyrównana i okresy miałam bardzo regularne.

Po 3 miesiącach jeszcze byś nie czuła ruchów płodu, to na pewno kiszki marsza grają zabieganej mamie:)
 
katerinka mi też nie raz biję na głowe z ciążą bo nie mam @

mikado u osób szczupłych przy drugim dziecku jest możliwość czucia ruchu od 10 tyg, a co najmiej 12tyg ja miałam teraz w 16tyg ruchy przy pierwszym

jeśli chodzi o spirale to mi się wydaję, że tabletki mają podobne działanie i można uznać je za wczesnoporonne mi się wydaję , że wszystkie zabezp są na tej samej zasadzie, prócz wiadomo gumek i żadnej anty...

Oglądaliście wiadomośći padne z tym AKTA....! Ciekawe, czy tu też to wprowadzą, aż strach cokolwiek ściągać pisać, bo cię odwiedzą w domu w jakiś razie....

Anek mi się wydaje, że to dziecko nie raz takie dzwięki wydaje , bo nie możliwośćią jest żeby świadomie, mój znowu mówi NIE i to dość często, albo jak coś go boli słyszę AUUŁ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Katerinka ja łykam Pharmaton Matruelle - to samo co w ciąży i tak samo jak w ciąży (od 7 m-ca) łykam wapno Calcium Gluconicum - to m ikazał mój gin.

Anek to zazdroszczę :tak: Bo moje dziecko najczęściej mówi (a raczej krzyczy) LEEEEEE, LEEEE :-D A gdy jest akurat w dobrym humorze, to są dźwięki Haguuu i Hagyyyy, yyyyy :-D
 
Katerinka dziękuję, że wspominając o USG tarczycy przypomniałaś mi że ja muszę się zapisać na kontrolne USG tarczycy bo moja endokrynolog mi dała skierowanie na nie.

Gola Ty się martwiłaś niejedzeniem małej, a teraz ja siedzę i myślę czemu ona nie chce jeść. Jadła o 15 aż 20minut ale przez sen i od tego czasu do teraz nic nie jadła

Wiki ma jakieś takie oczka podsiniaczone zastanawiam się czy mi się chora nie robi;((( Dużo znowu śpi co jest dla mnie dziwne, nie wiem co się dzieje. Jej to uczulenie wcale jej nie schodzi, chyba w piątek się wybiorę do pediatry znów z tymi krostkami
 
Niuniunia pewnie zaraz zje! Wiem, że się martwisz, bo tak samo się martwiłam. Pola też dziś cały dzień śpi, gorzej je - ostatni raz jadla 18:20 przez jakoś 12 minut i teraz o 20:30 jadła , a raczej się napiła z 2-3 minuty, może taki dzień mają nasze córy dziś? Wikunia pewnie zaraz zje - zobaczysz!
 
reklama
Ania piękne!!!!
Niuniunia, Gola moja Maja dziś też miała dzień śpiocha!!! I nawet wieczorem zasnęła bez większych scen:-)

Co do teściowych to ja moją gaszę zaraz jak chce coś "doradzać" choć ona raczej nawet się nie odzywa. W ogóle jest daremna... Ostatnio znów mi opowiadała o ciuszkach jakie gdzie w sklepie widziała. ja mówię że do wnuczki by mogła przyjść, o ciuchów ona ma dużo, nie musi jej kupować tylko niech ją czasem odwiedzi, to powiedziała ze czasu nie ma.... ale po sklepach ma czas łazić...

Ale wiecie co Wam powiem.. MY TEŻ KIEDYŚ BĘDZIEMY TEŚCIOWYMI!!!!!!!!!!!!:-):-):-)
 
Do góry