reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

asia dzięki, faktycznie niezły klocek z tej naszej gwiazdki :-) u mnie Lenka dostała 10 punktów, ale w 1 miesięcy pediatra oczywiście na prywatnej wizycie w domu, która trwała 2 godziny nastraszył nas, że mała za słabo główkę dźwiga i pokazał ćwiczenia jakie należy robić i teraz tak zasuwa w prawo i lewo, że ten sam lekarz się śmiał ostatnio z niej, że mała siłaczka nam rośnie :tak: więc jak masz jakieś wątpliwości warto pójść do jakiegoś sparwdzonego pediatry aby zobaczył twoją dzidzię :tak:i powiedział, że oczywiście wszystko oki :-)
 
reklama
Czesc dziewczyny, myslalam ze bede mogla byc z wami czesciej a tu niestety znow szpital. Caly poprzedni tydzien mieszkalam z Kinga w szpitalu, znow dostawala antybiotyki dozylnie bo infekcja na ranie sie odnowila, juz nie moge patrzec jak to malenstwo jest cale pokute. Teraz znow jest lepiej i jestesmy w domu, mam nadzieje ze nie bede znow musiala tam szybko wracac. Wczoraj mialysmy wizyte u chirurga prowadzacego Kinge, z chirurgicznego punktu widzenia wszystko jest dobrze, niestety te infekcje moga sie powtarzac zanim beda mogli przeprowadzic ta druga operacje. Niestety Kinga jest jeszcze na nia za mala, od kiedy pojawily sie te infekcje to stanela nam z waga i jest nadal bardzo malutka. Nastapna wizyte u chirurga mamy za 8 tyg, naprawde chcialabym zeby ta operacje przeprowadzono jak najszybciej ale malutka musi miec wiecej sil i zapasu sadelka bo potem okres regeneracji po operacji nie bedzie najlatwiejszy i musi miec zapas energi.
Margo ty zaczynasz ubierac ubranka rozmiar 68 a ja sie ciesze ze Kinga juz wyrosla z 50 i powoli 56 jest dla niej dobre...
 
angie super że znalazłaś chwilkę dla nas:tak: Biedna ta Wasza Córeczka, tyle musi przejść... Współczuję jej strasznie, mam nadzieję że w końcu skończą się te infekcje i nabierze ciałka!!! Kochana pamiętaj, że Kingusia urodziła się malutka ale już niedługo dogoni nasze brzdące i będzie nosiła taki sam rozmiar ciuszków:tak: A Ty nie nadążysz z kupowaniem;-)
Ucałuj malutką mocno od BB Ciotek:tak::tak::tak:
 
Dzień dobry kochane:)
angie dużo zdrówka dla Waszej Kinguni! Naprawdę obie jesteście super dzielne babki, jesteś wspaniałą mamą, a Kingunia z dnia na dzień będzie coraz silniejsza!
Za chwilę tak Wam śmignie ze wzrostem i wagą, że sami nie będziecie wiedzieć , kiedy to się stało ;) Duużo wytrwałości i zdrówka dla Was dziewczyny:*

Nie mamy chusty mój kupił nosidełko, ale jeszcze Poli w nie nie wkładałam, chyba za mala jest
WOMAR nosidło nosidełko RAINBOW N15 ZAFFIRO kurier (2037913465) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - kupił, bo twierdzi, że Go kręgosłup boli, zobaczymy na ile się przyda.
Mam dużo materiału w domu, zobaczę jakiś wzór takiej chusty i poproszę babcię, żeby uszyła, ona też wie jak to wiązać - bo tak nas nosiła, chyba w prześcieradle :-D

Nocka po szczepionce super, od 20 mała śpi do teraz, zjadła tylko dwa razy w nocy i potem po 6tej, pogugala, pieluszkę jej przebrałam i śpi :)
 
Gola 84 koniecznie napisz jak się będzie sprawdzało to nosidełko. My również myślimy, żeby kupić na wiosnę. To raczej mój małżonek chce kupić. Ja nie będę nosić bo mam problemy z kręgosłupem:no:
Już w ciąży myslałam, że umrę takie bóle miałam, że czasem wstać z łóżka nie mogłam a mój mąż codziennie tylko mnie masował.
Teraz mój mąż uparł się na takie nosidełko ale jestem ciekawa jak się to sprawdza w praktyce.
 
dziewczyny, jeśli planujecie zakup nosidełka, zwróćcie uwagę, żeby to było miękkie (nie usztywniane) nosidełko ergonomiczne i najlepiej używać go jak już dziecko siedzi lub bardzo sztywno i stabilnie trzyma główkę, podam kilka przykładów to może Wam to ułatwi wybór: Manduca, Bondolino, Ono, Tuli/Tula, Marsupi plus, Ergo itd

zajrzyjcie na forum chusty.info tam wszystko o chustach i nosidełkach, naprawdęwarto sobie poczytać, które i dlaczego są zdrowe żeby nie zrobić krzywdy maluchom
 
Pepsi dzieki zajrzę na stronkę. Fajnie, ze podałaś mi te firmy.Ja dopiero myślę o nosidełku jak już szkrab będzie siedział. Podobają mi sie chusty ale mój mąż nie podoła wiązaniu a ja nie zamierzam nosic ani w nosidełku ani w chuście. Tak jak napisałam mam problemy z kręgosłupem.
Zazdroszczę mamusiom, które chustują dziecko. Podobno to bardzo dobrze wpływa na rozwój dziecka.
 
dziewczyny a ja wlaśnie się zastanawiam co wybrać, nosidełko czy chustę?? Z chustą to taki problem że obawiam się że wiązać nie będę umiała, czy dziewczyny, które chustują chodzilyście na jakiś kurs(wiem że są) Poradźcie co wybrać??Ciężko taką chustę się wiąże???
 
reklama
Kasiek oczywiście dam znać, na razie tak jak pisałam, nie używamy, bo Pola wg mnie za mala jest :)
A ona dziś b. grzeczna, jak wstala o 9, nakarmilam ją - jadła 20 min, pobawiła się z 20 też na macie i położyłam do łóżeczka i śpi do teraz :-D, cieszę się jak dziecko, bo ostatnio dawała popalić, tzn dawał jej brzuszek :-(
Zdążyłam sprzątnąć i zrobić ogórkową :)
onanana ni mom zdjęcia mnie z imprezy, zazwyczaj ja robię za fotografa :tak: Ale w tym tygodniu mam mieć WRESZCIE fotki z sesji ciążowej od mojego kuzyna! No ileż można czekać ?!
 
Do góry