reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Hejka!!
Nocka ok chyba wpadamy w rytm!!!
Dziś to chyba pójdę na spacer bo mimo mrozu świecie słońce.Bo chyba mi tlenu brakuje!!
Mały śpi pewnie z pół godziny ale zawsze to coś.
Pędzę do Tosi bo ona tez potrzebuje mamy zwłaszcza, ze ma ferie.
Winki czekamy na fotki!!
 
magro w ulotce pisze 4 razy po 8 kropli na dobe ale ja daje 3 razy 8 kropelek na dobe. Kropelki podaje jej na łyzeczce po jedzeniu. Pomagaja bardzo:-)
 
Winki 80 robicie taką profesjonalna sesję u fotografa?Jeśli tak to napisz jak było. Koniecznie pochwal się zdjątkami na odpowiednim wątku. O koszt nie pytam bo i tak w Szwecji są inne ceny:-)
Pytam bo my myślimy żeby zrobić małej taką sesję ale w kwietniu. Chcemy połączyć tę sesję u fotografa dodatkowo ze zdjęciami w ubranku do chrztu.Tak się orientowałam i u mnie w Trójmieście taka sesja to koszt ok. 500 zł. Mimo to bardzo bym chciała. W ciąży nie robiłam sobie bo szkoda kasy mi było a teraz tak bardzo bym chciała, żeby małej zrobić takie profesjonalne zdjęcia. Szukam jeszcze, żeby trochę taniej znaleźć. Zobaczymy?
Do kwietnia jeszcze trochę czasu.
 
Ostatnia edycja:
kasiek - nie bedzie to sesja u fotografa tylko domowa robiona przzez moja siostre. Ale ona troche sie tym zajmuje ,wiec taka pol profesionalna.
 
a my właśnie wróciliśmy z spacerku:)
mimo mrozu pogoda ładna i przyjemnie na podwórku:)
moje dzieciątko teraz grzecznie śpi, a czuję, że i na mnie to powietrze podziałało, bo najchętniej bym do niego dołączyła:)
 
My tez po spacerku:-) Maja nadal pięknie śpi w gondoli ale niedługo pora jedzenia więc pewnie wstanie... Noc przespała pięknie.. wstała o 8 rano dopiero:-) Jutro mamy szczepienie ( o ile na zrobią bo Maja ma wysypkę na buzi a z tego co zauważyłam piszecie że jak dziecku coś dolega to nie robią??). Wypytam więc lekarkę o to długi spanie (dzisiejsza przerwa w jedzeniu trwała 11 godzin..- cycki mi pękały;-)). Najgorsze jest to ze Maja śpi a ja się budzę co 2 godziny... Chodzę sikać i spać nie umiem... a tak długo czekałam na to żeby się w końcu wyspać...
 
onanana co ty tej Majce dajesz że AŻ TYLE ŚPI ??????????????
Zazdroszczę super masz dziecko
:-)w sumie jak moja śpi dłużej w nocy niż 5h chociaż rzadko się zdarza to sprawdzam czy oddycha i zamiast spać nie śpię..:-)ehhh my też jutro na szczepienie i mała też ma wysypkę policzki i szyja zsypana
 
onanana - my też jutro z Zosią na szczepienie idziemy:
- Prevenar 13 na pneumokoki
- Infarix+IPV+HIB przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi, poliomyelitis i zakażeniom Haemophilus influenzae typu b.

Mała też ma coś na buźce, ale to chyba od słodyczy, bo już nie wytrzymuje niejedzenia czekolady... ale to raczej nie przeszkodzi szczepieniu.
 
reklama
Hej dziewczyny, ostatnio zero czasu. Egzamin mam za dwa tygodnie a książka gruba na 400 stron. Dobrze, że jakoś daję radę się do tego przyłożyć i że teść przychodzi na 2h dziennie z Filipkiem posiedzieć :tak: Wieczorem mój A. bierze Filipa też na ok 2h (wsadza w chustę i gra na kompie :-D) no a ja chociaż na 3 muszę ten egzamin zdać :tak:. Dzisiaj jeszcze A. wychodzi na kręgle (mają raz na 3 mce wyjścia takie z pracy, no ale niestety po pracy :sorry:) no i siedzę sama.
No, ale najważniejsze, że jest ten mały Fifi, bo nie mogę przestać się na niego patrzeć i uwielbiam spędzać z nim czas. Problemem jest to, że czasem padam z sił, chociaż nocki już są coraz lepsze.

Mały ślini się strasznie, pięści do buzi pcha (nigdy nie wiem czy nie jest przypadkiem głodny) i puszcza bańki ze śliny :D Strasznie mnie to bawi.

Wczoraj podobno Filip powiedział pierwszy raz ma-ma ale ja nie słyszałam, bo poszłam akurat do łazienki :angry: mama i siostra mi powiedziały, no farciary, chciałabym to usłyszeć :D
 
Do góry