reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witajcie dziewczyny!

Od paru dni mam mało czasu na cokolwiek, Mały daje się we znaki i marudzi, skok rozwojowy czy co (wczoraj skończył 2 miesiące :-)?
Teraz naszczęście sobie śpioszka.
Dziś zaliczyliśmy spacerek i zakupy, pod koniec skubaniec już leżał z szeroko otwartymi oczkami. Po powrocie szybko jedzonko, bo oczywiście dłużej niż 2,5-3 godz. bez jedzonka nie wytrzymam, a ostatnio daje takie koncerty, jak chce cycusia, że aż w szoku jestem. Potem próbowałam go ululać (wczoraj nic z tego po południu nie wyszło i wieczorem był taki zmęczony, że zanosił się płaczem i nie mogłam go uspokoić), ale nawet w wózku nic z tego. Pomyślałam, że głodny, bo jadł krótko po powrocie, dałam cycka, odłożyłam i znów płacz, myślę, sprawdzimy pieluchę i nie myliłam się, mój Arturek nawet z mikro kupką nie zaśnie. Przewinęłam, odłożyłam, Mały coś tam sobie gugał,a ja juz wróciłam do kuchni robić obiad, bo wiadomo, dziecko śpi, to pędęm staram się coś zrobić.
W pewnym momencie słyszę znajomy dźwięk- Mały "zapakował" świeżutką pieluchę no bo do takiej robi się najlepiej :-)
No więc znow przewijanko, zadowolony dał się odłożyć , ja znów do kuchni i po chwili płacz. Teraz juz wiedziałam, że znów trzeba dać cycusia, bo moje dziecko po zrobieniu kupki ma zaraz wilczy apetyt. Po tym na szczęście mój mały terrosrysta zasnął.

Onanana nieprzerwanie zazdroszczę ci tak śpiącego Maleństwa.
Lily zazdroszczę multipotencjalnego męża!!
Margo siostra na pewno ucieszona z twojego towarzystwa, ale wierzę, że Malutką trudno na dłuższy czas zostawić.
Winki czekamy na zdjęcia z sesji, może zrobicie jakieś na tym waszym wielkim łożu? :-)
Martttika Małemu taki spacerek na pewno wyszedł na zdrowie. My ostatnio śmigamy bez względu na pogodę, nie straszny nam deszcz i wiatr (folia przeciwdeszczowa się spisuje nawet przed wiatrem!).
Niuniunia jeszcze się doczekacie wspólnego mieszkanka z mężem i córcią, a wierzę, że z mamą nie zawsze lekko..
Ponko trzymam kciuki za sesję i podziwiam ciebie, możesz napisać jakiej firmy chusty używacie i czy jesteś zadowolona? Ja właśnie coraz częściej myślę o zakupie chusty, dziewczyny chustowe możecie coś polecić?
 
reklama
Hej kobitki
No i my wreszcie po 1szym szczepieniu (odwlekane, bo ja bylam dwa razy chora i balam sie czy mala czegos nie zlapala)
Wzielismy 6w1 + rota, razem 500 zl, Polunia dzielna przy wkluciu, doslownie pisnela. Wazy 5 kg - klocuszek nasz kochany:)
Boli mnie glowa dzis caly dzien
 
Witam mamusie:-)

My też dziś dopiero byłyśmy na szczepieniu 5w1,(100zł) mała nawet dobrze zniosła szczepienie troszkę popłakała ale i tak było mi jej strasznie żal:-:)tak:waży sobie 5,8kg, taka kluseczka jak to pani doktor powiedziała ładnie sobie wygląda :happy:
teraz sobie smacznie śpi :happy:
 
Angun, mam tkaną lennylamb i jestem bardzo zadowolona.

Gola, fajnie, że mała dzielna :))

Teraz mam lekką załamkę, zawsze jest mi przykro jak mój A. gdzieś wychodzi beze mnie. Ja zawsze go zabierałam ze sobą gdziekolwiek szłam,a teraz już nie wychodzę nigdy, tylko, co najwyżej do mamy bo kto z dzieckiem zostanie i robi mi się mega przykro. Potrzebuję chwili dla siebie, a jedyną taką chwilą jest wyjście na zajęcia a tam jest niby fajnie ale zawsze to szkoła, z resztą koleżanki gadają tylko o piciu i imprezach, aż się słabo robi :sorry: No i nie lubię tak non stop w domu sama siedzieć. Z małym jest super, ale żadna dawna koleżanka nie odwiedzi bo nie ma niby kiedy :sorry:
 
Ja też mam jakiś kryzys. Mały non stop wisi mi na piersi, teraz próbuje go uspokoić tata, ale słyszę zza drzwi, że non stop ryczy. Nie mam nawet kiedy sobie mleka odciągnąć, jedyna chwila oddechu ostatnio to spacer. O wychodzeniu gdzieś mogę pomarzyć, najwyżej w odwiedziny do rodziców, jak Ty Ponko. A co dopiero zakupy dla siebie, jakieś ubrania, kosmetyki. Mam doła..

Ponko a jaki rodzaj chusty masz z tej firmy?
 
Ostatnia edycja:
Heja u mnie kolejny dzień rozłąki :crazy: ale jakoś daję rade :tak: mała jak dziś wróciłam do domu to tak fajnie się do mnie tuliła, serce mi się roztopiło :-) Lenka grzeczna śpi sobie spokojnie.
U nas małe porządki w szafach pochowane rozmiary 56-62 a na półeczkach królują 68-74 :-) Lenka tak szybko rośnie, a co śmieszniejsze wydaje mi się, że jej ostatnio mocno włosy urosły, bo ma dużo takiego puszku na główce :tak:
ponko dopiero jak będą miały dzieci to się zastanowią co wcześniej robiły z wolnym czasem :-p ja mam to samo z bezdzietnymi koleżankami, ja mimo iż dużo wychodzę bez małej to niektórzy mnie wpędzają w poczucie winy, że latam wszędzie a powinnam z dzieckiem siedzieć, a ja uważam, że jestem cudowną mamą ale potrzebuje też czasem pobyć sama bo inaczej zwariowała bym :-p
 
margro ale pieknie Ci Lenka rosnie super:-)
Ja tez uwazam ze kazda z nas potrzebuje czasu dla siebie chcoby nawet zeby wyjsc na zakupy czy spotkac sie z kolezankami a jesli ktos to potepia to jest bałwanem i tyle. Inna sprawa ze ja nie mam za bardzo jak wyjsc na dłuzej bo nie dam rady odciagac mleka ale jesli bym odciagała to napewno od czasu do czasu wyszlabym gdzies do ludzi:-)
Kochane powiedzcie mi bo tak sobie teraz mysle jak Zuzia sie urodziła to miała 8pkt. jeden odjęty za skóre a drugi za napiecie mięsniowe i odnosnie tego napięcia jesli mialaby miec jakas kontrole u specjalisty czy rehabilitacje to przy wyjsciu ze szpitala chyba by mnie ktos poinformował o tym prawda?bo tak rozkminiam zeby czego nie przeoczyc.
 
reklama
Do góry