reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
Margana OM miałam 10.02.2011 ale moje cykle w ciągu ostatnich 12 miesięcy miały od 29 do 40 dni (większość była 37-40 dni). I tu jest chyba pies pogrzebany, że oni nie wiedzą kiedy mój Krzyś powinien się urodzić. Stad dziś lekarz powiedział, że powinniśmy sugerować się pierwszym USG.
 
zorilla no widzisz to problem w tych nieregularnych miesiaczkach. Ciezko przewidziec kiedy była owulacja. Ja akurat wiem na pewno kiedy miałam:-) W kazdym razie zycze Ci zeby wszystko sie rozwinęło szybko!
 
cześć mamusie i brzuchatki.
widzę że nie zostało nas wiele w 2paku i ja też się zaliczam do was. tym co mają już swoje maleństwa zazdroszczę. byłam wczoraj rano na masażu szyjki i niby mam skórcze ale nic regularnego i efektywnego, położna stwierdziła że nic nie wygląda jakby się miała akcja rozwinąć :-( dlatego w piątek mam już skierowanie na wywołanie, trochę się boję ale jak to mówią kiedyś urodzić trzeba ;-)
zorilla ja nie wiem jak w pl ale w uk jak już masz termin na usg w 12 tygodniu to go potem nie zmieniają i to jest ten którego się trzymają całą ciążę.
 
zorilla to się zdarza zwłaszcza przy nieregularnych @.

My dziś po kontroli. Wody i łożysko jest ok, Filipek się dziś mocno rusza. Nie byłam badana w środku, tydzień temu szyjka była już miękka. Po powrocie do domu niespodzianka gatki mokre i dostałam brązowego plamienia. Mam skurcze co 10-12 min. Dzwoniliśmy do szpitala i kazali czekac na skurcze co 5 min. i przyjeżdżać. Mam nadzieję,że się nie wyciszy bo podobne akcje już miałam ale bez plamienia.
Na jutro mam skierowanie na wywoływanie porodu i strasznie się boję masażu szyjki.
Dziewczyny trzymajcie kciuki;)

Ja też ciągle myślę co u angie zwłaszcza,ze mieszkamy w jednym mieście, oby wszystko było OK.
 
cześć dziewczyny !!!!!!!!!! nie mam weny na czytanie zaległości, poza tym to sie chyba z tym nie odrobie :p i tak siedzimy w dmou z kacprem, i co bede mowic swiata poza nim nie widze :) no nie widzimy , bo moj zakochayny w synusiu. jakos powoli mi idzie zaklimatyzowanie sie w nowej sytacji. ale rola mamy mi sie baaaaardzo podoba :)
sciskam was mocno i wasze maluchy :)
 
Hejka:)

Ja miałam cały dzień takie dziwne bóle pleców a teraz tak co 10 minut boli mniedół brzucha, czy to są skurcze? Trwa to tak z 2 minuty i puszcza, wcześniej tak nie miałam nigdy.

Zorilla
to faktycznie ciężko ustalić termin przy tak nieregularnych cyklach, ja miałam równo co 28 dni.
Czekam na wiadomość odnośnie usg.

Mikado trzymam kciuki za rozkręcenie akcji, mam nadzieję że u mnie też się coś zaczyna dziać.

A może ktoś ma kontakt do Angie i wyśle się sms-a? Z tego co pisałą ostatnim razem to było nieezaciekawie.
 
witam, my urodzilsmy 22, zaleglosci z forum raczej nie njadrobie :( tak ze gratuluje wszystkim juz rozpakowanym i zycze cierpliwosci tym którzy jednak wola byc z grudnia :))) :laugh2::happy::happy::laugh2::laugh2::laugh2: ja na porodówke pozlam o 12 a urodziłam 13.55 tak ze luzik :) a juz nastepnego dnia siediałam po turecku karmiac małą. 3500 i 56 cm moja mała- mało-włosa dziewczynka :)
 
reklama
Do góry