reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Jestem po terminie. W nocy / nad ranem zszedł czop - też taki brązowawy / różowawy. Nie czuję jednak specjalnych skurczów. Jak myślicie / wiecie z doswiadczenia powinno sie cos zacząć czy może być tak, że tylko czop odszedł a zadna akcja porodowa się nie ruszy?

To moja pierwsza ciaża i nei bardzo wiem co i jak.
zmartwie cie. czop nie musi oznaczac szybkiej akcji:(
 
reklama
nie wiem czy sie cos ruszylo. nic nie boli. nie wiem czy to czop czy tylko jakis zabarwiony sluz.... malo tego jest. dzis lekarka ( starsza babka) mowi ze jak sie zacznie to nie bede miala wątpliwości. wiec czekam :)

kachutka super ze jestescie i ze wszytsko ok :)
julieet fajnie , że mężuś sie nie boi sam zostawać. mój to na samą mysl, że będzie sam zostawał z malenstwem juz dostaje gorączki ( taki stary a boi sie strasznie :p )

zorilla zmien i gina i ogoolnego, naparwde . L4 to nie łaska to twoje prawo. dobrze ze sobie nie wcisnelas macierzynskiego. zuch dziewczyna :)
 
Ostatnia edycja:
Aqua masz naprawdę fajnego synka, jest bardzo dojrzały;) Synek mojej siostry jak zobaczył maleństwo to ją bił i kilka razy ugryzł (2-latek)

Zorilla faktycznie masz pecha do tych lekarzy... Gratuluję Ci zwolnienia ;)

Gola kolejny poród opisany śmiesznie:) Gratuluję Ci siły na ten poród.

Kachutka witamy w domku;)

Któraś dziewczyna pisała o bolącym kroczu - ja tak mam od 2 tyg może nawet dłużej czasem nie mam siły nawet chodzić bo tak boli i ciśnie w dół... Ale po wczorajszych moich bieganiach do łazienki troszkę mi ten ból krocza ustał może dziecko wpycha się w kanał rodny.

Ja ostatnio stwierdziłam, że moje dziecko może mieć jakieś 4 kg już i stąd ten ból krocza... Jutro mam ktg ciekawe co mi powiedzą bo z ginem już się nie będę widzieć w gabinecie. A dodatkowo muszę mu podsunąć zaświadczenie do becikowego ale nie wiem czy mi dziad wystawi teraz, a na pierwszej wizycie po porodzie mu się przeważnie płaci za poród,a ja nie wiem jak będę z kasą stała wtedy hmm...

tak na pocieszenie - ja się czuję jak słonik, a ona? hi hi
http://zyciegwiazd.onet.pl/302326,0...cka-na-czerwonym-dywanie,fotonews_detail.html
 
Ostatnia edycja:
Niuniunia zaswiadczenie do becikowego to sie bierze po urodzeniu.

i tez sie czuje jak slonik. moj mowi ze teraz jestem jak pączuś :p brzuchol okragluki, dupcia okrąglutka ,cycochy wielkie, pysie jak u dziecka okraglutkie :) co sie dziwic wkoncu "troche" mi sie przytylo. jakies ze 20 w butach :p ale tlumacze sobie, ze polowa tego to dziudzius z tobołkami :) bo patrząc na to ile pochłaniam to jakis cud , ze tylko tyle .
 
Ostatnia edycja:
Ja się już tą wagą nie przejmuję, trudno no cóż poradzić nie umiem chudnąć w ciąży he he tylko na początku było tak fajnie, że najpierw chudłam, a dopiero potem tyłam...

ja dziś jestem bardzo marudna, jak mam iść coś zjeść to mnie aż odrzuca, jakoś tak dziwnie mdli a jestem głodna... Dodatkowo ganiam do wc kilka razy z jakąś niby biegunką ale to nie do końca biegunka. Czuję się jakby czołg dziś po mnie przejechał ból głowy i oczu i taki stan podgorączkowy chyba jestem osłabiona i jakieś choróbstwo na koniec mnie bierze:((( mam dość
 
hej dziewczynki :)
wczoraj coś mi internet przestał działać i dopiero teraz odzyskałam :) myslałam, że zeświruję bez forum:szok::baffled: hehe. powoli będę Was nadrabiać, a narazie to gratuluję dziewczynom ciekawie opisanych porodów:-) Gola, aqua jesteście wielkie!! Aż mi się zechciało na porodówkę hehe :-)
 
Niuniunia to ja pisałam o tym kroczu. Teraz sobie trochę poleżałam i nie mogłam wstać i się ruszyć tak mnie boli. Czuje jak by mój krok coś ciągnęło do ziemi. Do tego mam brzuch twardy jak kamień. Zdaje mi się, że mój mały też będzie wielki 9 listopada na usg wyszła waga ok 3600.

Dziewczyny, a która z nas nie czuje się jak słonik, chyba tylko te co już urodziły. Ja przytyłam od początku ciąży 20kg. Mam tylko nadzieję, że szybko uda mi się zrzucić te kilogramy po porodzie, i że Mały pijąc moje mleczko mi w tym pomoże.

Dziewczyny a czy zaświadczenie do becikowego może wystawić szpital? Bo ja już nie chcę oglądać gina z przychodni :no:.
 
zorilla chyba nie, bo to twój lekarz musi podbic że byłaś na tych trzech wizytach, bądź że jesteś tam pod któregoś tygodnai pod opieką lekarską
 
reklama
Dobry wieczór Mamuśki:biggrin2:
zorilla
ale masz "szczęście" do lekarzy....
Kachutka kochana super że już jesteście w domku!! Dobrze że mały tak fajnie zareagował na Tosię:biggrin2:
Juliett super że Twój Małż tak ładnie opiekuje się małą!! Ja o moim mogę powiedzieć to samo. Też już mu się zdarzyło zostać z Mają i spisał się super.
Gola korzystaj jak mała śpi i tez odpoczywaj!! ja jestem niewyspana od 3 tygodni i to już się odbija na wszystkich naokoło:crazy:
Niuniunia dzięki za przypomnienie o zaświadczeniu!! dziś mialam odebrać od gina! Zaraz chłopa wyślę;-)
aqua Twoja relacja z porodu fantastyczna!!!! Gratuluję syneczka, że jest takim wzorowym braciszkiem:tak:

Dziwczyny u mnie dzis mega intensywnie. Wstałyśmy ok 8... oczywiśćie w nocy 3 pobudki, spałam tyle co nic... Wypucowałam mieszkanie, poszłysmy na miasto. Potem przyszła moja mama z koleżanką z pracy która już dawno chciała zoaczyć moją kuchnię po remoncie bo też chce robić. Zrobiłam nam obiad ( na sczęście miałam mięsko z wczoraj, tylko kasze ugotowałam). po 16 miały przyjść moje dziewczyny z pracy, więc im zrobilam krem cebulowo-serowy i do tego grzanki z serem z piekarnika (wszystko w napięciu czasowym bo małą jeszcze do cyca przystawiałam- ostatnio prawie cały czas odciągam, ale już mnie męczy to odciąganie i chyba już wolę te 20-30 minut mega bólu). No i laski przyszły, posiedziały a ja czuję się dziś wycyckana z wszystkich sił. Maja teraz zasnęła w nowej huśtawce (prezent ode mnie z pracy) a ja mam chwilę żeby do Was zajrzeć..... Idę poczytać relację z porodu Goli.
Miłego wieczoru mamuski:-)
Gola poczytałam i się uśmiałam!! Fantastycznie opisałaś poród:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry