reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Zorilla witamy!!współczuję takiej przykrej wizyty. Prawdziwy lekarz z powołania jakich pełno :-( tylko nagrywać takie wizyty. Rozumiem, że to Twoja pierwsza ciąża???? Bidulko nie martw sie, na KTG może sie coś dowiesz.

Niuniunia to może Ty juz zaczełaś rodzić. Nie zawsze to musi być bolesne :-) masz dzisiaj KTG??

Sara_r ja nie czuje gdzie Mała ma raczki, nóżki :-( ale to chyba zalezy od wód itd. Moze Mały juz sie do porodu szukuje i zmienił sobie pozycje na wygodniejszą.

Naprawdę dziś cisza, może juz wszystkie na porodówce :-) ja dzis już lepiej sie czuje, ale głowa mnie boli :-( ale to chyba z niewyspania.
 
reklama
Zorilla faktycznie się nie dziwię, że jesteś w takim humorze po takiej "mega miłej" wizycie u gina. Ja taką miałam pierwszą wizytę więc wkurzyłam się i poszłam do prywatnego bo dziady w przychodni mojej nie potrafią się zająć ludźmi.

Anus nie wydaje mi się żebym już rodziła. Może to dopiero początki może coś zaczęło się tam ruszać no zobaczymy. Jutro mam ktg dopiero. Mój gin kazał mi jeździć co 2 dni na ktg chyba, że nie czuję ruchów wtedy mam prędko jechać na ktg. Gdyby coś się działo (wody, skurcze, plamienia, krwawienia) to jechać prosto do szpitala... Mogłoby się zacząć dziać...

Dziewczyny uważajcie koniecznie teraz bo w powietrzu jest jakiś wirus grypy żołądkowej 2-3 dniowej.
 
Aqua do tej pory zastanawiam się cóż oznaczała moja noc. Nie wiem czy to moje dziecko tak mnie skopało, że aż samo ze mnie wyleciało czy faktycznie wody zaczynają się sączyć. W sumie to było przeźroczyste, a nie żółtawe jak siuśki. Zobaczymy co jutro powiedzą mi w szpitalu bo ma być mój gin. No chyba, że akcja się rozkręci w nocy ale jakoś nie wydaje mi się bo te stawianie brzuszka też ucichło. Czyżby moje maleństwo się obraziło i jednak nie chciało wyjść na świat???
 
Jeżeli od tamtej pory nic z Ciebie nie leci, to chyba był fałszywy alarm. Dobrze, że masz tak często wizyty to jutro się czegoś konkretnego :tak: trzymam kciuki :tak:
 
Niuniunia to oby Cie tam jutro już zostawili. Może to wszystko już z nerwów, bo cały czas o tym myślimy. Mi wody nie odeszły, więc nie wiem jakie to uczucie. Trzymamy kciuki za jutro.


Aqua nie moge sie napatrzec na suwaczek Małej Zuzi. A jak Tomek reaguje na Siostrzyczke?

Jeśli chodzi o lekarzy z przychodni, nie zawsze tacy są, ale niestety wszystko do tego dąży, żeby chodzić prywatnie :-( smutne to, bo nie każdego na to stać.
 
hej kochane, nie mam za bardzo czasu na BB.
Za bardzo też nie wiem co u której słychać:/
U nas byla położna, z malutką wszystko ok,moje krocze też ok, możemy wychodzić na spacerki, chociaż pogoda jest beznadziejna:/ Jestem śpiąca bardzo, rano jak Pola spała posprzątałam łazienkę, wc i kuchnię, mój poodkurzał i pomył podłogi. Chyba się zdrzemnę, póki mala śpi.
Trzymam kciuki za wszystkie jeszcze nierozpakowane mamusie, będzie dobrze!!
 
anus Tomkowi okres pierwszej fascynacji już minął(bo pierwsze dni to nie odstępował jej na krok), teraz leci tylko jak Zuzia płacze,jak mnie nie zobaczy przy łóżeczku to zaraz po mnie leci-bo przecież mogłam nie usłyszeć :-p przybiega co jakiś czas dać jej buziaka czy pogłaskać-bo "przecież dzidzie to lubią":-p ale nie wykazuje zazdrości ani żadnych negatywnych uczuć ;-)wszystkim opowiada,ze to jego kochana siostrzyczka, a on jest starszym bratem i będzie ją wszystkiego uczył :-) jestem z niego strasznie dumna :tak:
 
Anus0207 to moja pierwsza ciąża i chyba dla tego wszystko tak przeżywam.

Dodam tylko, że na początku ciąży chodziłam jednocześnie do państwowego i prywatnego lekarza. Okazało się jednak bardzo szybko, że lekarz prywatny był jeszcze gorszy od państwowego. Jak zapytałam o zwolnienie od 6 miesiąca to miałam 45min wykład, że to okradanie naszego Państwa. Ja chyba mam po prostu strasznego pecha do lekarzy.
Ciekawe jaka ekipa mi się trafi do porodu :szok:.

Dziś już nie spałam z tego wszystkiego całą noc i cały czas jestem zdenerwowana, bo teraz muszę iść i tłumaczyć znowu wszystko interniście, który może mi powiedzieć, że jego to nie dotyczy.
Więc jak tak dalej pójdzie to stres przyśpieszy mi poród:blink:. Tym bardziej, że do tej pory nie miałam żadnych dolegliwości, a od wczoraj wieczorem tak mnie boli krocze jak bym bez przygotowania zrobiła na siłę szpagat.
I co się ruszę to coś mi strzela i czuję jak by mi kości się przemieszczały. Masakra jakaś.

Aqua śliczniusia jest Twoja mała. Buziaczki dla niej.
 
reklama
Gola odpoczywaj odpoczywaj. Jeszcze masz głowe do porządków?? zuch dziewczyna.

Aqua też bym była dumna z takiego Super Starszego Brata. To również duuuża zasługa Rodziców, wiec oby tak było przez cały czas.

Zorilla rzeczywiście nie masz szczęscia do lekarzy :-( nie ma to jak w termin porodu latać po lekarzach za zwolnieniem. Głowa do góry. Mam nadzieje, że na poród trafi Ci sie lepszy skład.
 
Do góry