reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

Onanana to pewnie to :) ja tez tak dzisiaj mam :) .. no i patrz w suwaczki, jesteśmy prawie w tym samym tygodniu i dniu ciąży, jeszcze razem na porodówkę pojedziemy :)))))
U mnie ostatnio młoda nie ma czkawek, ale bywało po kilka dziennie tak samo :)))
Madzia, myciem podłóg na kolanach pomagamy podobno sie ładnie dzieciątku ustawiać, ale niekoniecznie ma to poród wywołać, ....no to pójdę coś poogarniać w domu już bo południe nadciąga:rofl2:
 
reklama
Alma ale masz jeden taki skurcz co kilka godzin czy serię?? Bo ja od rana czuję takie dyskomfort co kilka- kilkanaście minut w rożnym odstępie czasu..
Nie chcę żebyście myślały że panikuję czy coś ale wcześniej mi nawet brzuch nie twardniał:szok:
Kati u mnie będzie mega problem z rozpoznaniem bólu miesiączkowego, bo miesiączek prawie wcale nie mialam (jedynie krwawienia z odstawienia tabletek, a te nie były bolesne), więc szczerze mówiąc nie bardzo wiem jaki jest ten ból:zawstydzona/y:
Majuśka pocieszyłaś mnie hehe A Ciebie mocno coś boli?? Bo nie wiem czy to powinno być bardzo bolesne czy na poczatku najzwyczajniej nieprzyjemne??

Teraz mi coś od pleców poszło...
ech nie nakręcam się.. pójdę zaraz do wanny i zobaczymy:-)
WOW Anek na porodówce:-) Ale nam to idzie:-D Trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
onanana mi lekarz mówił że jeśli twardnieniu brzuszka towarzyszy ból taki miesiączkowy bądz od krzyża to znaczy że to skurcze i trzeba wziąc coś rozkurczowego ewentualnie ciepłą kąpiel, jeśli nie przejdzie jechać na IP. Ja ostatnio miałam takie bóle i w czwartek na badaniu okazało się że szyjka skrócona.

Mój synek też ma często czkawkę wcześniej się martwiłam tym ale teraz wiem że to normalne :tak:

Widze że większość w was źle sypia ja również zaliczam się do tej grupy. Współczuję tym dziewczynom które mają dodatkowe atrakcje z sąsiadami...
Budzę się bardziej zmęczona niż jak się kładę...

miłego dnia :)
 
Wygląda na to że Anek82 od rana rodzi :) KOLEŻANKA-miałyśmy rodzić razem ;-)
Też kcem!!!

Poturlałam się przed chwilą do sklepu, wątróbka do usmażenia kupiona, ostatnio mało się ruszam w ogóle no i ledwo wróciłam-strasznie męczące to spacerowanie:-D
Teraz na raty zmywam podłogi (niby mopem ale też coś męczące)
 
Hej hej hej :-)
Ja oczywiscie zasnelam pozniej po 7 i obudzilam sie o 10 :-D a co mi tam hehehe,nie bede robic z siebie wariata i sprzatac tak wczesnie :-D
Anek82 trzymam kciukasy zeby szybko poszlo &&&&&&&&&&&&&& :-D

U mnie maly ma czkawke czasem kilka razy na dzien a czasem tylko czuje raz lub dwa i to chyba zalezy od tego co zjem bo chyba synek ma juz swoje gusty smakowe :-D
Katerinka i Ja mam ochote na taka watrobke i tez nie wiem czy kupic czy czekac az sie synek urodzi:eek:
A spacer to i Ja sobie zrobilam ostatnio bo poszlam po chlebek polski i takie rozne duperelki,herbatke polska na laktacje i wrocilam takze taka zasapana jak stara baba :-D
 
Dziewczyny, nasza anek82 na porodówce ;-)
Smski od niej w odpowiednim watku!





Zauwazylam ze co bliżej weekendów tym wiecej rozpakunków jest, a w ciągu tygodnia cisza :blink:






kasiek moja ma czkawke niemal co chwile :baffled: W nocy najczesciej i zdarzaja sie 3 razy ale w ciagu jednej godziny. Nie przejmuje sie tym zupelnie ;-) ale mam nadzieje ze po porodzie nie beda go czkwaki meczyc tak czesto.


bryszka dokladnie tak czulam takie napieranie i "walenie główka w szyjkę" wlasnie w srode/czwartek. W czwartek dowiedzialam sie u gina ze mi szyjka zmiekla, ma rozwarcie, a wiec chyba taki efekt "pracy" malucha nad ta szyjka :blink: A tak na codzien to tez czuje wypinanie pupy i kopniaki nogami :-)



onanana mozesz czuc roznie skurcze :tak: moga to byc u ciebie przepowiadajace skurcze z twardnieniem brzuszka. Pytanie takie czy sa regularne czy nieregularne i czy bolesne czy takie znośne ;-)



katerinka jeszcze nic straconego, bo caly weekend przed toba ;) Kto wie ile jeszcze nas trafi na IP w tych dniach :p
 
Woow kolejna listopadówka na porodówce :szok:
Co do Waszych bóli to jak czujecie sie nie pewnie to jedźcie do szpitala na IP po co sie denerwować czy zamartwiać.
Co do czkawek to już kiedys pisałam że moje dziecię potrafi mieć ją i 8 razy na dobę, bez względu na porę dnia czy nocy.
A jak jest czkawka to cały brzuch podskakuje :-) albo np przytulam się do Ł brzuszkiem to on na plecach czuję te czkawkę :-)
 
sabrina to się wyspałaś he he połóż się od wyrka i odpoczywaj !!!! bo padniesz! jeszcze nocki nieprzespane przed Tobą (tzn nami pewno)
ANEK TRZYMAMY KCIUKI POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ONANANA kurede ja miałam okres ale też zgaduję jak Ty wiec luz myślę że nie przegapimy tego he he będzie oki a ból jak na @ jest tak nisko w pachwinach okolicach jajników i jest taki inny i czytałam że dziewczyną promieniuje do kręgosłupa ja tego nie miałam tylko sporadycznie w pachwinach .. chyba he he
 
Madzia i Bryszka dzieki za opinie i kremiku teraz moge spokojnie synka nim smarowac:-D
Kati ostatnio nie nazekam na nie przespane nocki,spie jak male dziecko z malymi przerwami :-D

Dobrze wiedziec o tym myciu podlogi na kolanach i jej dobrych skutkach hehehe :cool2:
 
reklama
Anek wczoraj pisała że musi swojego pogonić bo mają od marca celibat:-) ciekawe czy to dało taki efekt:laugh2:
dzięki kochane za wszystkie wypowiedzi nt skurczy. Skurcze mam na pewno tylko muszę je teraz odpowiednio zinterpretować:tak:
 
Do góry